LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 32 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka rosyjskiego uczestniczyło 270 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 91 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).

Ze względu na błędy szkół przy wprowadzaniu danych uczniów na Panel, dnia 25 listopada 2021 r. nastąpiła korekta listy.


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Kachnowicz Eliza 32 23063
2 Miller Milena 38 23080
Delegatura KO w Radomiu
1 Haisan Vsevolod 36 23739
2 Petrunenko Mykhailo 33 23739
Delegatura KO w Siedlcach
1 Kartaszowa Weronika 35 210
2 Shynkarenko Kyrylo 38 210
Delegatura KO w Warszawie
1 Ahiyevich Palina 36 21743
2 Alkhimovich Palina 35 23336
3 Andreieva Yana 40 21931
4 Anna Dzhepparova 37 21626
5 Aukshtsel Alina 35 23749
6 Baca Nadia 33 21700
7 Baran Valiantsin 33 21743
8 Bondarava Yana 34 22188
9 Bozhok Anastasiia 39 21931
10 Bubnov Davyd 33 21815
11 Bulat Katsiaryna 37 23749
12 Chakhouskaya Sofiya 33 21594
13 Cherletska Violetta 34 21696
14 Chumak Artyom 36 21687
15 Czerwatiuk Daria 32 21697
16 Dabrowska Michalina 36 21704
17 Daria Permiakova 34 23789
18 Demidov Daniel 35 23626
19 Deriuha Oleksandra 34 23626
20 Domin Artem 35 21749
21 Dzenziur Serhii 35 22188
22 Filanovich Yahor 35 23407
23 Gurkou Andrey 34 21719
24 Hadzhylova Daryna 33 21709
25 Herasymov Yosyp 36 23514
26 Hurtovyi Gleb 36 21617
27 Iaropud Dmytro 35 21670
28 Ismailava Nadzeya 37 23461
29 Ivanou Mikalai 38 21695
30 Karaliou Uladzislau 37 22069
31 Karpenko Mariia 34 22069
32 Kavalenka Artsiom 35 22106
33 Kiril Ishchenko 33 23344
34 Kiriluk Gleb 35 22074
35 Koltovska Alla 36 21931
36 Koltovska Viktoriia 32 21931
37 Krasheuskaya Ulyana 33 21771
38 Kravchak Olena 32 21805
39 Kryzhanivska Karolina 34 21931
40 Kurytska Viktoriia 33 22156
41 Kyrylchuk Kateryna 37 21759
42 Lappo Hanna 35 22169
43 Laschevskaya Sofia 32 21786
44 Lisevich Kirill 38 21817
45 Lisouskaya Anastasiya 33 23426
46 Magamed Mugaer 38 22085
47 Malovana Mariia 34 21687
48 Matskevich Maryna 35 23626
49 Medvedeva Irina 32 21961
50 Miranenka Yeva 38 23407
51 Motuz Krystsina 36 21759
52 Nevskaia Alina 33 21631
53 Nikitenko Anna 36 21710
54 Oleksandra Shchepanska 32 22055
55 Omelian Yurii 33 22069
56 Paklikovska Anastasiia 38 21931
57 Panchenko Alina 34 21594
58 Plakhtii Ivan 33 22106
59 Polchaninova Nadiia 36 21775
60 Polishchuk Veronika 38 22074
61 Prodaniuk Viktoriia 32 22156
62 Przyborowska Milena 34 23378
63 Pulatova Aziza 34 23626
64 Rassokhina Polina 34 23486
65 Saroyan Monika 35 21785
66 Shavshukova Ridzhina 36 23626
67 Shcherbak Prokhor 32 21647
68 Shyshko Viktoryia 34 21743
69 Siankevich Kasiya 32 23344
70 Sokal Polina 39 22085
71 Staravoitava Darya 38 23407
72 Starynskaya Kseniya 35 21930
73 Suprun Maksim 35 21731
74 Tarnawska Daria 33 23426
75 Tomchyk Aliaksandr 33 22160
76 Trunova Vasillisa 37 23255
77 Tsurykau Arseni 36 21651
78 Valodzka Artur 34 21811
79 Varona Valeryia 32 22055
80 Vialichka Alexandra 37 21669
81 Viarenich Margaret 35 23486
82 Yevtushenko Varvara 36 21611
83 Zelenko Varvara 32 23448
84 Zelenko Vladyslava 34 21929
85 Żejmo Wadim 37 22185
Konkursy Przedmiotowe