LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 32 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka francuskiego uczestniczyło 151 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 56 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Płocku
1 Grzywińska Amelia 38 22909
Delegatura KO w Warszawie
1 Asei-Dantoni Myles 34 23398
2 Brzoska Maria 32 23700
3 Bujak Tymoteusz Michał 35 23156
4 Buompane Mariangela 33 21753
5 Dąbrowska Anna 35 23448
6 Dąbrowski Mateusz 32 23156
7 Despringre Helene 35 23629
8 Fourneau Michelle 36 23700
9 Gandon Leia 32 21729
10 Graslin Marcel 39 21636
11 Grzejszczak Magda 36 22055
12 Jaworska Julia 32 21790
13 Jełowicka Hanna 37 21636
14 Kaczmarek Nina Aleksandra 32 21621
15 Karpiński Tomasz 34 21711
16 Karski Maksymilian Bruno 35 21933
17 Kemski Mateusz 35 21642
18 Kiryk Helena 37 22100
19 Konarzewski Leszek 34 23156
20 Kosieradzka Nela 32 23700
21 Kozak Kinga Irena 35 21597
22 Kręt Tymoteusz 36 23156
23 Kuczwalska Karolina 34 21670
24 Kusina Wiktor Jan 33 21626
25 Lemieux-Lefebvre Aniela 34 23448
26 Lewandowski Tymon Józef 34 22166
27 Lienard Artur Grzegorz 35 23622
28 Luca Lafuite 35 21786
29 Majcherek Joanna 35 22024
30 Mierzwa Rafał Marek 35 21941
31 Młodzińska Maja Amelia 32 21790
32 Monnier Charlotte Marie 32 22154
33 Morel Cecile 37 23629
34 Paczoska Ignacy Ksawery 38 21779
35 Pańczak Oskar Maciej 32 21604
36 Pawlik Lena Maria 37 22160
37 Pindara Paweł 32 21711
38 Piotrowicz Waleria Weronika 40 22071
39 Poddębniak Natalia 36 22155
40 Polchaninova Nadiia 32 21775
41 Przybielska Milena Jadwiga 37 21931
42 Roszkowska Róża 34 22015
43 Roszkowski Łukasz 39 22015
44 Rybnik Gabriel 32 23373
45 Skawińska Ida 34 23700
46 Sobański-Devos Stanisław Tadeusz 36 23753
47 Sycz Julianna 34 23629
48 Śliwińska Natasza 36 23473
49 Tikhomiroff Wiktor 36 23629
50 Tkacz Leon 33 23629
51 Urlik Hubert Piotr 38 21752
52 Uss Marianna 32 23156
53 Walczak Weronika 35 21670
54 Zawistowska Michalina Wiktoria 33 21632
55 Zieliński Maciej Ryszard 38 23265
Konkursy Przedmiotowe