LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS WIEDZY o SPOŁECZEŃSTWIE
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 48 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 60.

W konkursie wiedzy o społeczeństwie uczestniczyło 3335 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 358 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Cecelska Marcelina 48 22985
2 Derkus Bartrosz 48 23021
3 Dmochowski Jan 53 22950
4 Fronczak Maja 48 23674
5 Fydrych Julia 54 22985
6 Grzelak Wiktoria 50 23762
7 Grzywiński Paweł 57 22985
8 Jarczewska Julia 50 23674
9 Jurczykowski Maxymilian Jan 57 22946
10 Kicek Tomasz 50 23133
11 Kwaśniewski Adam Michał 49 22949
12 Maraszek Daria 48 23635
13 Marjański Jakub Jan 51 23416
14 Mielcarek MIkołąj 51 23021
15 Nowicki Witold 51 23674
16 Peszyński Tymoteusz 52 23674
17 Sawicki Adam 50 23021
18 Stańkowska Zuzanna 54 23416
19 Wilkowska Anna 48 22982
20 Wilkowska Michalina 52 22950
21 Wiśniewski Piotr Adam 58 22985
22 Ziółkowski Jan 51 23674
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bialuk Natalia 49 22663
2 Bruszewski Wiktor 50 22650
3 Deptuła Dominika 51 22631
4 Deptuła Julia 48 22735
5 Garwacka Oliwia 55 22540
6 Gierek Oliwia Karolina 48 22757
7 Jasionek Amelia 49 22751
8 Wyszyński Bartosz 57 22747
Delegatura KO w Płocku
1 Adamski Tomasz 54 22801
2 Dębowski Alan 49 22791
3 Dymek Nadia 55 22789
4 Koeppe Barbara 49 22783
5 Malinowska Agata 50 22791
6 Mroczkowska Olga 53 22789
7 Niedziałkowska Natalia 48 22783
8 Pawlak Anna 53 22777
9 Porębska Anna 48 22783
10 Suwała Joanna 50 22777
11 Szostek Zofia 51 22783
Delegatura KO w Radomiu
1 Adamczyk Roksana 53 22369
2 Farbiś Weronika 49 22243
3 Kiraga Maja 49 22249
4 Knapiński Kuba 50 22243
5 Krok Julia Anna 55 22290
6 Laskowski Bartłomiej 51 22352
7 Łobodziec Iga Kinga 50 22262
8 Pałgan Franciszek 51 22243
9 Pawelec Zofia 53 22352
10 Rutka Maja 51 22249
11 Rydz Kornelia 50 22249
12 Sadowska Aleksandra Gabriela 50 23423
13 Skwarczyńska Zofia 48 22278
14 Służewska Oliwia 52 22471
15 Sobieraj Aleksandra 48 22467
16 Spławiec Damian 49 22243
17 Szymańska Amelia 50 22350
18 Wydra Julia 51 22243
Delegatura KO w Siedlcach
1 Baran Olgierd 50 25
2 Bartoszuk Aleksandra 49 2174
3 Głuchowska Julia 49 25
4 Jaczewski Dawid 51 25
5 Laskowiecka Katarzyna 51 253
6 Laskowiecka Martyna 49 253
7 Metera Wiktoria 50 25
8 Michalak Amadeusz 50 25
9 Mikulska Michalina 53 2145
10 Radziwonka Aleksandra 51 24
11 Szczurowski Michał 50 25
12 Wilgos Oliwia 50 253
Delegatura KO w Warszawie
1 Andrzejewski Jeremi 48 21642
2 Bagłaj Franciszek Grzegorz 48 23407
3 Banaś Zuzanna 49 22159
4 Bartecka Aleksandra 49 22202
5 Basaj Zofia Julia 52 21930
6 Baściuk Tymon 50 22182
7 Bauer Oliwia 51 22151
8 Bąk Elżbieta Krystyna 50 21717
9 Bąk Kamila 48 21629
10 Bebłociński Michał 52 23403
11 Bęczkowski Jan 50 21797
12 Bęza Urszula Karolina 49 21948
13 Bieńkowski Matusz 55 22034
14 Biera Tomasz 53 21944
15 Bierć Alicja Karina 53 22188
16 Bodzan Tomasz Wojciech 51 21943
17 Bonecka Anna 52 21694
18 Bonk Wojciech 48 23164
19 Borowiec Zuzanna Maria 50 21738
20 Borys Jakub Tadeusz 54 23486
21 Boryś Jakub 50 23443
22 Bosiacki Eryk Paweł 49 21732
23 Brzezińska Antonina 49 23257
24 Brzęczkowski Sławomir 52 21670
25 Budziak Karolina Joanna 49 22052
26 Chajęcka Aniela 49 23649
27 Chmieliński Adam 50 21644
28 Chodnicka Nadia 56 22170
29 Chojnacka Anna 49 23678
30 Chudzik Dawid Michał 57 22170
31 Ciach Jan 50 21597
32 Cichoń Maksymilian 52 21941
33 Ciemerych Aniela 49 23359
34 Cieślińska Helena 52 23395
35 Clarke Julia 49 21741
36 Czeredys Mikołaj 50 21699
37 Czub Anna Wanda 53 21753
38 Dąbrowska Michalina 49 21704
39 Dembiński Antoni Józef 49 21752
40 Dobek Tadeusz 49 23383
41 Dobosz Amelia 50 21704
42 Domański Wiktor 52 21739
43 Dominik Aniela 52 21753
44 Domińczak Piotr Michał 49 23403
45 Dukała Maria 53 21700
46 Dylak Filip Piotr 54 21621
47 Dzienis Gabriel 52 21597
48 Fabisiak Amelia 50 22074
49 Fac Łukasz, Karol 56 21652
50 Falkowska Blanka 55 22172
51 Fedoryńska Zuzanna Helena 50 23483
52 Filipowicz Agata 48 21910
53 Frydrychowicz Agata 48 21703
54 Gawrysiak Klemens 50 23383
55 Gawrysiak Wiktor Aleksander 59 21779
56 Gebel Maja Helena 48 21928
57 Gibek Wojciech 48 22160
58 Gil Magdalena 48 21688
59 Glok Stanisław Marcin 48 21948
60 Głażewska Anna 48 22155
61 Godlewski Wojciech 58 21729
62 Golik Konstancja 48 22202
63 Goławski Piotr 52 23723
64 Gołębiewska Apolonia Maria 49 21752
65 Gozdek Julia Weronika 51 21651
66 Góźdź Adam Antoni 54 21780
67 Grabowski Łukasz Kamil 54 23344
68 Grądziel Nina 56 21780
69 Grzonek Pola Zuzanna 48 21717
70 Grzybowska Daria Dominika 57 23138
71 Gula Patrycja 57 21948
72 Gutkowska Anna Maria 50 21709
73 Gutry Alicja 55 21764
74 Gutt Tymon 55 21720
75 Gwardyś Tomasz Michał 50 21753
76 Hajkowska Hanna 50 21691
77 Huminiak- Majewska Łucja Ewa 51 21861
78 Jabłońska Aleksandra 49 23400
79 Jabłoński Paweł 54 23383
80 Janik Maryla 53 21994
81 Janik Wiktor 52 21994
82 Jankowska Łucja 49 22188
83 Janus Marcel 52 21626
84 Jaskulski Jakub 54 22141
85 Jaworski Jeremi 50 21682
86 Jeżowska Anna Maria 48 22166
87 Jędrzejczak Liwia Anna 48 21640
88 Jończyk Amelia 51 22172
89 Jończyk Jan 52 23473
90 Jończyk Natalia 52 21753
91 Jost Patrycja 51 21729
92 Jóźwik Anna 48 22188
93 Jusiak Anna Małgorzata 51 22202
94 Kadłucka Lilla Anna 52 23443
95 Kalinowska Helena Maria 51 21922
96 Kałuzińska Alicja Róża 48 21621
97 Kałużyńska Marianna 53 21926
98 Kamiński Piotr 48 23383
99 Kania Oliwia Łucja 51 22188
100 Karczmarczuk Maciej 52 21700
101 Karolonek Łucja 52 23392
102 Karwowski Oliwier Wojciech 48 22050
103 Kaszyńska Ewa Barbara 54 22202
104 Kącka Matylda, Anna 48 22160
105 Keane Karolina Anna 53 21626
106 Kenig Alicja Laura 52 21717
107 Kępka Dominika 50 21670
108 Klaus Ignacy Dominik 50 21931
109 Klepacka Barbara Aleksandra 53 21601
110 Klich Bartosz 53 21775
111 Klinger Mateusz 51 22202
112 Kłało Antonina Helena 51 21780
113 Knyspel Stanisław Józef 48 21924
114 Kobyliński Stanisław 50 23383
115 Kolmas Antonina 54 21764
116 Kołodziejczak Leon 48 22151
117 Konarska Kalina 49 21707
118 Konopka Igor Maciej 49 21741
119 Korbus Ksawery 53 23383
120 Korowaj Mikołaj 49 21656
121 Kosińska Weronika 49 21644
122 Kosmala Jacek Ignacy 50 21751
123 Kotek Kajetan 53 21681
124 Kowal Adrian 49 21775
125 Kowalska Aleksandra 51 21654
126 Kowalski Franciszek 51 23629
127 Krajewska Wiktoria Katarzyna 50 21749
128 Krasińska Maria 49 22071
129 Krasowska Wiktoria Zofia 57 23163
130 Krawczyk Jan 48 22159
131 Królak Kacper 49 21993
132 Krupa Aleksander 57 21720
133 Krupa Daniel 49 22052
134 Kruszewska Gabriela 53 21689
135 Krzykwa Lena 49 22064
136 Krzysik Adam 48 21609
137 Książek Mateusz Maksym 51 21684
138 Kula Józef 52 23383
139 Kurowska Zofia 57 21839
140 Kurpiel Piotr Grzegorz 49 23483
141 Kwaśnicki Konrad Radosław 49 23403
142 Kwaśniewska Amelia 55 21948
143 Lech Aleksandra 48 21749
144 Leska Helena Małgorzata 52 21749
145 Lewandowska Aleksandra 51 22013
146 Lipski Aleksander 51 23749
147 LISTOPADZKA ANNA 51 21717
148 Lorenc Antoni 55 21700
149 Ludwiczak Ignacy Tomasz 51 23678
150 Luty Jan Oskar 48 23622
151 Maciaszek Adam 50 22064
152 Maćkowska Karolina Łucja 48 23378
153 Magnuszewski Artur Jerzy 50 21733
154 Majewska Łucja Marianna 52 23443
155 Marchel Jan Michał 55 21752
156 Marinković Dominik 50 22148
157 Marszałek Maria 49 21775
158 Maszaro Jan Aleksander 50 22106
159 Mateusz Acedański 52 23280
160 Mazewski Wojciech 50 21608
161 Mazur Michalina Agnieszka 51 22161
162 Mazurek Justyna Maria 49 23375
163 Meder Filip 48 21720
164 Michalik Julia Anna 52 23359
165 Michalski Stanisław 48 21700
166 Mierzwińska Alicja 52 23695
167 Milanowicz Alicja 48 21713
168 Miłkowski Jan 52 21591
169 Mitrowska Joanna 52 22165
170 Mizera Michał Bartosz 48 23491
171 Mroszkiewicz Jakub 52 21729
172 Musiałek Radosław 51 21955
173 Mystkowska Magdalena 48 23649
174 Naumowicz Natalia 49 23347
175 Nowak Amelia 48 21654
176 Obszyńska Zuzanna 50 21729
177 Oleszczuk Konstancja 53 21770
178 Opońska Nina 51 21749
179 Orłowski Mikołaj Aleksander 50 21738
180 Ostolska Magdalena 48 23392
181 Owczarski Maciej 49 22160
182 Owczarski Marcin 50 22160
183 Owsiańska Zoja Maria 50 23259
184 Pach Maria Agnieszka 52 21780
185 PANKANIN NIKODEM 48 21996
186 Pezda Laura Emilia 48 21714
187 Pianka Alicja Dominika 49 21948
188 Piasecki Antoni 48 21700
189 Piątek Krzysztof Jan 51 21961
190 Pietrzak Małgorzata Zofia 55 21753
191 Pikula Magdalena 50 23361
192 Piotrowski Norbert 54 22161
193 Piśko Ignacy 56 21678
194 Piwoński Przemysław Bartosz 49 21688
195 Plata Karina Kaja 50 22170
196 Płocharska Melissa 58 22156
197 Poćwierz Karolina 52 22188
198 Podlewska Lena 49 21704
199 Pokaluk Olaf 48 21627
200 Pokora Antoni 56 21720
201 Popławska Zofia Natalia 48 22185
202 Postek Maja Laura 50 21904
203 Prochowicz Krystyna Marta 51 21688
204 Procner Mikołaj Jan 48 21703
205 Przewor Zofia 56 21706
206 Przybylska Marianna 53 21751
207 Przybylski Kacper Jan 50 23279
208 Ptaszyński Mateusz Marcin 48 21834
209 Pydynowska Maria 53 21704
210 Rawa Barbara Agnieszka 50 21804
211 Rosik Karol Józef 54 21779
212 Różewska Nina 48 21700
213 Rymarz Adam 48 21700
214 Rytel Julia 48 23361
215 Rytel Marcelina Beata 50 21621
216 Sadowska Róża Wiktoria 50 23678
217 Sadura Ignacy 52 21610
218 Sak Tymoteusz Jakub 53 21739
219 Sakowski Wiktor 49 23405
220 Salak Ewa Anna 49 21752
221 Salwa Patryk 50 21691
222 Semeniuk Bartłomiej 51 21928
223 Seweryn Nina 52 21774
224 Sewerynik Jan 49 23383
225 Sęktas Wiktoria 51 21839
226 Siudek Adam Michał 49 21758
227 Skiba Antonina 49 22159
228 Skiendzielewska Barbara 51 21649
229 Skoratko Maciej Cyprian 48 21741
230 Skwarek Stanisław Paweł 56 21780
231 Smardzewska Zuzanna 51 21948
232 Smolińska Antonina 49 22001
233 Smolińska Lena Bogumiła 48 21689
234 Smyk Izabela 53 21659
235 Spodar Milena 49 21749
236 Straczuk Julia 52 21992
237 Strusińska Amelia 53 22014
238 Sulik Gabriela Maria 48 21621
239 Supel Oliwia 54 21717
240 Supel Wiktoria 52 21717
241 Szafraniec Joanna Zofia 55 23483
242 Szczurowska Aleksandra 53 21751
243 Szczygielski Paweł 55 21941
244 Szemraj Jan Jakub 50 21601
245 Szerega Paweł 49 21904
246 Szlaz Ignacy 52 23400
247 Szostak Stanisław 51 23383
248 Szostek Maja 51 21704
249 Szubski Kasper 49 21700
250 Szustak Kacper 49 21948
251 Szymakiewicz Tomasz 51 21996
252 Szymańska Julia Katarzyna 52 21741
253 Szymańska Łucja 53 21751
254 Średziński Franciszek 53 23383
255 Świętek Barbara 49 21700
256 Tadzik Maria Zofia 50 21928
257 Tarczyński Mateusz 48 21748
258 Tarnowski Franciszek, Michał 52 22160
259 Trębicki Karol 58 21678
260 Trzaska Jakub 50 21608
261 Turek Julian Dariusz 50 22161
262 Uss Aleksandra 50 23437
263 Walczuk Stanisław Jerema 49 21737
264 Walewska Maria Magdalena 49 22161
265 Waller Matylda Aniela 50 21707
266 Wardach Mikołaj 49 21834
267 Wargalla Zuzanna Karolina 49 22074
268 Wasiak Lena 48 23627
269 Wąsowska - Kowalczyk Weronika 52 22160
270 Wierzbołowski Jan 50 23400
271 Wincenciak Maria 49 23257
272 Wiśniewski Igor 51 23427
273 Wizner Weronika 49 23730
274 Włodarczyk Bartosz 48 22165
275 Wojtasiak Aleksander 49 23626
276 Wojtysiak- Kotlarska Kornelia 48 22169
277 Zabłocka Aleksandra Zofia 48 21717
278 Zalech Hanna 52 22182
279 Zaraś Antonina 57 21764
280 Zaremba Kacper 53 21654
281 Zawadzak Adam 52 22106
282 Zawadzki Tymon, Michał 50 22160
283 Ziółkowska Magdalena 52 21948
284 Zoń Zuzanna 55 21948
285 Zwolak Jakub 52 23398
286 Zygmuntowicz Leonard Jan 54 21961
287 Żebrowska Aleksandra 48 21653
Konkursy Przedmiotowe