LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 32 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka hiszpańskiego uczestniczyło 330 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 67 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Płocku
1 Blanco Lewicka Camila 38 22788
Delegatura KO w Warszawie
1 Gil- Ziędalski Enoc Oskar 35 21861
2 Arango-Cegłowska Natalia 32 23437
3 Bajszczak Joanna 32 21649
4 Bargieł-Frejlich Wiktoria Julia 33 23435
5 Basek Julia Elżbieta 35 22133
6 Bełdyga Jakub 36 21740
7 Biarda Zuzanna Magdalena 33 21741
8 Boćwiński Natan 36 21919
9 Brylak Kacper Jan 33 21626
10 Chruściany Blanka 39 23629
11 De La Fuente Hernandez Laia 33 21747
12 Despringre Helene 39 23629
13 Diaz Czaja Nina Joanna 32 21930
14 Dulko-Betlejewski Alex 37 22145
15 Giltinane David 32 23629
16 Gładyś-Dudzińska Zuzanna Małgorzata 38 21930
17 Golec Maria 37 23629
18 Gonzalez-Figurska Iris 38 22050
19 Gozalbo-Gągolewicz Nuria Leokadia 38 23403
20 Grabowska Dominika Maria 34 21735
21 Grzywacz Anna Wenya 36 21709
22 Gutierrez-Pruszyński Diego Antonio 38 21637
23 GUZIAK MELANIA 35 23165
24 Jeżowska Anna Maria 33 22166
25 Jędrzejczyk - Peñalo Wojciech 32 21714
26 Jurado-Kloska Alina 35 21729
27 Klapaczyńska-Ruiz Lucia 37 21676
28 Klukowski Antoni 36 23744
29 Knapik Marcin 34 21604
30 Kowalski Franciszek 37 23629
31 Kozera Julia Małgorzata 39 21703
32 Krupa-Hernandez Zofia 34 23626
33 Kubicki Horrillo Adrian 38 21711
34 Machado Maria 35 21627
35 Majchrzak Nina 39 23631
36 Makowska Maria 33 23486
37 Michniewski Grzegorz 34 23356
38 Mieszkowska Hanna 39 23629
39 Nowicki Jan 33 21774
40 Pacuła Aleksandra 32 21649
41 Pacynko David 36 21741
42 Piotrowska Anna 38 21772
43 Przybył-Perez Gabriela 36 21748
44 Remon-Poździk Mikołaj 39 21727
45 Rodriguez-Matusik Miguel Andrzej 37 23265
46 Rokicki Afonso Alexander Jacek 38 22162
47 Rubio Szlendak Irene 35 21645
48 Ruiz-Olbryś Jakub 36 23251
49 Ruiz-Olbryś Karol 38 23251
50 Sanchez-Żukowska Ines 34 22162
51 Sawczyn Izabela Natalia 32 23510
52 Skworcowa Sofja 32 23629
53 Sobiech Antoni Krzysztof 34 21703
54 Sobkowiak Matylda Magdalena 37 23259
55 Socorro-Czerwińska Sonia 37 23243
56 Szymczak Michał Dawid 36 23510
57 Tapia Aniela Ileana 38 23344
58 Tellez-Kotelecka Janina 38 21944
59 TOMASINI ZOFIA 40 21717
60 Tovar Gierczycka Julia 35 22155
61 Wardzińska-Linaje Rosa 37 21635
62 Wardziński-Linaje Ruben 37 21635
63 Władziński Szymon 33 23629
64 Zawadzki-Uculmana Kamila 36 22149
65 Zervakos Hanna Maria 32 21700
66 Żukowska Natalia Pola 38 23626
Konkursy Przedmiotowe