LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie na etapie szkolnym.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 25 punktów.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie biologicznym uczestniczyło 3830 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 200 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Dołęgowska Nikola 32 22946
2 Frączek Maja 28 22946
3 Gajewska Julia 29 22946
4 Grabowska Kinga 33 22946
5 Kumiński Mateusz 28 23017
6 Perkowska Magda 25 23762
7 Ryłka Natalia 30 23414
8 Szlaga Emilia 25 22685
9 Woźniak Sebastian 33 23017
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Hilak Wiktoria 26 22751
2 Kaczyński Kamil Mikołaj 32 22587
3 Kołodziejczyk Jakub 32 22748
4 Luchcińska Kalina 28 22776
5 Ostasz Bartłomiej 37 22767
6 Suski Kacper 25 22538
7 Szyller Anna 25 22751
8 Szymaniak Karol 26 22548
9 Wekwejt Natalia 31 22770
10 Wojtczuk Julia 26 22631
11 Żerański Igor 26 22538
Delegatura KO w Płocku
1 Adamczak Stanisław Tomasz 26 22778
2 Dołasiński Dominik 26 22790
3 Garbacz Hanna Elżbieta 33 23419
4 Gozdan Karmela 33 22787
5 Kopyt Amelia 34 23792
6 Mleczko Maria 28 23765
7 Śmigielski Jakub 25 22785
Delegatura KO w Radomiu
1 Chmielewski Michał Mikołaj 32 22295
2 Gdulewicz Martyna Joanna 33 22262
3 Gniadzik Natalia 27 22389
4 Klimek Jakub 27 23752
5 Konopka Hanna 25 22266
6 Leszczyk Julia 27 22240
7 Wojas Joanna Urszula 32 23739
8 Wojciechowska Klara 29 22293
9 Wolszczak Olga Maria 33 23739
10 Wójcik Weronika 29 22294
11 Zagórska Julia 33 22265
Delegatura KO w Siedlcach
1 Błachnio Agata 26 2177
2 Bujalska Alicja Dorota 28 2142
3 Naumiuk Izabela 26 25
4 Piątek Daniel 27 287
5 Pietraszek Przemysław 25 23323
6 Szpura Zuzanna 28 2142
Delegatura KO w Warszawie
1 Adaszek Iga Magdalena 26 21601
2 Adriana Piekut 25 22156
3 Antonowicz Szymon 31 21700
4 Barszczak Krzysztof Franciszek 25 21834
5 Bazyl Natalia 27 22123
6 Bis Piotr Stanisław 27 23345
7 Bodalska Klara Weronika 26 21638
8 Bogucka Anna Katarzyna 32 23329
9 Bogucka Zuzanna Ewa 35 21936
10 Borowska Emilia 28 23377
11 Buchner Maria 30 23257
12 Buczyński Aleksander 29 21636
13 Bugaj Marcin 25 22042
14 Charzyńska Alicja 27 21621
15 Chmielewska Kinga 35 21776
16 Cichecki Maksymilian 27 21646
17 Ciemerych Aniela 27 23359
18 Cieślak Minh Tam 27 21704
19 Cupriak Michał Piotr 25 21918
20 Czubaty Janina 31 21733
21 Dabkowski Bogumił 25 21790
22 Dajnowicz Adrianna 35 21640
23 Dąbrowska Helena 27 21627
24 Dąbrowska Irmina 32 21848
25 Dembińska Hanna 33 23392
26 Długoszek Julia 32 21790
27 Dudziak Piotr 25 21904
28 Dziomdziora Teresa 26 22155
29 Dziuba Bartosz 27 21601
30 Fedoryńska Zuzanna Helena 32 23483
31 Filipek Karolina 28 21631
32 Flisek Sebastian 32 21790
33 Flisiak Marianna 26 21673
34 Frączek Kamila Kinga 29 21689
35 Frączek Natalia Karolina 27 21689
36 Gapski Jakub 27 23258
37 Gill Maria 28 21694
38 Głażewska Zofia 25 23354
39 Gniadek Leon 30 21666
40 Grzyb Zuzanna 33 21946
41 Gutkowski Piotr 27 23647
42 Hoang Trung Aron 28 21601
43 Jabłońska Paulina 28 23376
44 Jachniewicz Antoni 25 21702
45 Janik Helena 32 23730
46 Janiszowska-Downarowicz Iga 26 23251
47 Jaremko Maria 29 23162
48 Jarosiński Michał Antoni 29 21941
49 Jędrzejowska Wiktoria Teresa 33 21738
50 Julia Korczyk 26 21758
51 Kaczorowska Anna 28 22148
52 Kalemba Filip Szymon 32 21606
53 Kasprowiak Izabela 35 21776
54 Kaszuba Maciej Henryk 31 21699
55 Kędzierska Antonina 25 21763
56 Kidała Andrzej 25 22027
57 Kilim Mateusz 36 21888
58 Kmiecik Milena 26 21636
59 Kobrzak Jagoda 25 23370
60 Kolano Kamila 32 23520
61 Koperwas Jan, Jakub 28 22160
62 Kostrzewa Alicja Agata 39 21759
63 Koszewski Adrian 28 21772
64 Kowalik Emilia 29 22154
65 Kozarzewska Iga 26 23697
66 Kozdrowicz Wiktoria Anna 28 21757
67 Krukowska Urszula 32 22001
68 Krysztofiak Marcin 35 22188
69 Kuklewicz Natalia Oliwia 34 23345
70 Kulińska Zuzanna 25 21655
71 Kursa Weronika 33 21738
72 Kusiński Juliusz Waldemar 26 23403
73 Leszczyńska Hanna 32 21691
74 Lewandowski Stanisław Piotr 26 21937
75 Łakomska Magdalena 26 23354
76 Ławryńczuk Janina 33 22154
77 Łącka Pola 31 21924
78 Łoziak Mateusz 33 22159
79 Łukasik Karolina 28 21617
80 Łuszczewski Stanisław 25 23354
81 Maciejewska Emilia Maria 28 22071
82 Maciesowicz Gabriela Anna 32 22188
83 Madaliński Stanisław 28 23626
84 Majcher Zuzanna 26 21992
85 Malinowska Zofia 25 21704
86 Małkowska Joanna 25 22123
87 Matusiak Jan 30 23243
88 Mierzwa Michał 27 21762
89 MIKA JAKUB 26 23328
90 Miller Bartosz 32 21743
91 Mitrowska Joanna 32 22165
92 Młodzik Alicja 33 21646
93 Murawska Maja 34 22188
94 Muszel Mateusz Marcin 33 22150
95 Naróg Martyna 31 22155
96 Niedźwiedź Helena 30 21631
97 Nowak Mikołaj 29 21665
98 Orzechowski Maciej Tomasz 32 23407
99 Parnas Nina Maria 32 21753
100 Pasek Lilianna Karina 38 23403
101 Pastewka Matylda 25 21609
102 Pawlak Amelia 29 22055
103 Piątek Antonina Zofia 34 21961
104 Pielasa Alicja 32 21704
105 Pieńkowska Zofia 25 21770
106 Piotrowski Adam 26 21670
107 Radzikowska Julia 34 23392
108 Radzińska Zofia 25 21636
109 Raguenet Remi 27 21646
110 Reda Eliza 32 21848
111 Roman Anna 37 23354
112 Roszkowski Wojciech Mateusz 25 23328
113 Różalska Aleksandra 28 21611
114 Ruszkowska Aleksandra 28 21704
115 Salwa Patryk 34 21691
116 Sawicki Antoni Stanisław 32 22079
117 Serba Natalia 26 22161
118 Sidor Tymoteusz 31 23279
119 Sienkiewicz Jan 27 23631
120 Skalski Jan Kazimierz 32 22188
121 Skibicka Aleksandra 25 23753
122 Słupecki Krzysztof 35 21815
123 Sokołowska Konstancja 34 23354
124 Sójka Sylwia 25 21636
125 Stolarska Anna Maria 31 23443
126 Strycharzewski Adam 27 21626
127 Strzelczyk Mikołaj 32 23407
128 Sumara Jan Ksawery 26 23403
129 Szcząchor Patrycja Weronika 30 23189
130 Szczecki Adam Michał 32 21753
131 Szefler Tomasz Marcin 32 21804
132 Szporka Helena 25 22071
133 Szunski Kasper 27 21700
134 Szymański Miłosz 34 21805
135 Śródka Jan 34 21738
136 Tokarczyk Karolina 25 21609
137 Tomczykowski Wojciech 29 21804
138 Tondera Maria Joanna 33 23730
139 Trzcińska Hanna 29 22050
140 Ulman Kacper Tadeusz 27 21598
141 Urbańska Zofia 34 21944
142 Walerzak Mikołaj 26 21609
143 Warpas Bartłomiej 26 21743
144 Wasilewska Hanna Antonina 28 21752
145 Waszczuk Piotr 25 23257
146 Wierzbicki Tomasz 32 23692
147 Winiarska Zuzanna Maria 31 21616
148 Winniczuk Maciej 33 23392
149 Wiśniewska Amelia Izabela 25 21600
150 Władzińska Blanka 33 21899
151 Wojtasiak Aleksander 29 23626
152 Wolszczak Lena 31 21700
153 Wójcicka Nina Anna 34 21943
154 Wójcik Alicja 32 22001
155 Zyga Nikodem 32 21612
156 Żelaśkiewicz Magdalena Anna 33 22188
Konkursy Przedmiotowe