LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie na etapie szkolnym.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 14 punktów.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 20.

W konkursie fizycznym uczestniczyło 1257 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 66 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Rudziński Jakub 14 22680
2 Wiśniewski Mikołaj 17 23509
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Romanik Kinga 20 22769
Delegatura KO w Płocku
1 Jankowski Mikołaj 15 22789
2 Nowosielski Antoni 15 22792
Delegatura KO w Radomiu
1 Kieszek Jakub 16 22277
2 Staszewski Bartłomiej 14 22252
Delegatura KO w Siedlcach
1 Prokurat Kacper 16 23323
Delegatura KO w Warszawie
1 Aranowska Maja Anna 15 23396
2 Bacciarelli-Grobelny Piotr 14 21775
3 Baczyński Adam 14 23400
4 Bednarek Sebastian 16 21720
5 Biekionis Jakub 17 21753
6 Błaźniak Łukasz Kuba 17 21923
7 Chojnacki Kacper Michał 15 21931
8 Chudzik Dawid Mcihał 16 22170
9 Ciećkiewicz Krzysztof Teofil 14 22170
10 Darniewska Karolina 16 23164
11 Drab Kacper 16 23458
12 Duda-Gromada Kacper 16 22155
13 Dudek Maja Anna 17 21757
14 Garnczarek Franek Antoni 17 21738
15 Grabowski Łukasz Kamil 16 23344
16 Grochowski Ksawery Ludwik 16 21753
17 Iskra Aleksander Piotr 15 23730
18 Jacaszek Aleksander 15 22161
19 Jachniewicz Antoni 14 21702
20 Jażdżyk Bartosz 17 22155
21 Joński-Jastrzębowski Szymon Piotr 15 21804
22 Kiszka Ryszard 16 23458
23 Klimaszewski Cyprian 15 22087
24 Kłopocki Ignacy Krzysztof 14 21948
25 Kołodziej Dominik 16 23656
26 Kowalczyk Stanisław Juliusz 16 21789
27 Kupis Maciej 16 21753
28 Lewandowski Stanisław Piotr 16 21937
29 Łukawski Antoni 16 22172
30 Marsz Joanna 16 22155
31 Mashchenko Tymofii 14 23443
32 Mendelka Jerzy Aleksander 16 21779
33 Michałek Krzysztof Hieronim 17 21611
34 Mocny Stanisław Aleksander 14 21611
35 Mosionek Zuzanna 14 21678
36 Nowacki Michał Artur 17 21781
37 Nowacki Wojciech Ignacy 14 21611
38 Nowakowski Jan Stefan 14 23391
39 Osipiuk Jakub 16 21697
40 Pardo Jan 16 22176
41 Pasak Tymoteusz Krzysztof 14 21938
42 Paszkowski Julian 17 21738
43 Podkowa Adam 15 23377
44 Polak Wiktor Jerzy 15 21703
45 Rylski Tadeusz 20 22155
46 Saczuk Jakub 16 22155
47 Skrabarczyk Julia 15 21857
48 Słupska Karolina 16 23445
49 Sobierajski Krzysztof 16 22155
50 Szczerbetka Mikołaj Aleksander 15 22170
51 Szelachowski Paweł 17 21618
52 Szmigiel Miłosz 15 21928
53 Tomecki Filip 15 23350
54 Tomkiewicz Radosław 15 21740
55 Wickel Mateusz Bruno 19 21737
56 Wieleba Bolko Paweł 18 21779
57 Woldańska Gaja 17 22172
58 Zegar Michał Stanisław 14 21703
Konkursy Przedmiotowe