LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 32 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie chemicznym uczestniczyło 2246 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 160 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Falkowska Maja 33 22950
2 Humięcki Bartosz 36 22945
3 Kącka Aleksandra 33 22945
4 Redwanowska Aleksandra 32 22945
5 Rudziński Jakub 35 22680
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Kachel Karolina 33 22723
2 Krystoszyk Kacper 35 22633
3 Rozumek Aleksandra 34 22660
4 Rybaczyk Julia 32 22723
Delegatura KO w Radomiu
1 Bednarek Antoni Grzegorz 34 22295
2 Bylica Mateusz Mariusz 33 22275
3 Chmielewski Michał Mikołaj 32 22295
4 Czerwonka Bartosz 34 22511
5 Gregorczyk Joanna 33 22279
6 Kukliński Karol 36 22233
7 Kusio Weronika 32 23739
8 Ostrowski Maksymilian 32 22259
9 Piotr Kiljański 33 22351
10 Płachcińska Anna Maria 33 22292
11 Potocki Mateusz Andrzej 36 23739
12 Romaniuk Melania 32 22269
13 Wojcieszek Anna, Teresa 32 22269
14 Wróbel Aleksandra 32 22295
Delegatura KO w Siedlcach
1 Dobosiewicz Krzysztof Szymon 33 2149
2 Kołodziejczyk Zuzanna 32 21
3 Kozłowska Gabriela Weronika 32 2182
4 Pałyska Franciszek Lech 34 2146
5 Woźniak Kacper 32 2167
Delegatura KO w Warszawie
1 Aleksander Buczyński 32 21636
2 Aranowska Dalia 36 22172
3 Babiarz Leon Jan 32 23520
4 Bagińska Paula 32 21611
5 Baj Jakub 32 23370
6 Bala Jakub Aleksander 32 21779
7 Banaszek Maksymilian Joachim 33 21811
8 Barszczak Krzysztof, Franciszek 33 21834
9 Bartoszewicz Maja Martyna 32 21726
10 Bednarek Sebastian 35 21720
11 Bernatowicz Helena Oktawia 32 21663
12 Blezień Piotr 34 22001
13 Bochenek Kazimierz 33 23260
14 Borowska Patrycja Weronika 32 21923
15 Bryła Julian 32 21706
16 Bulsiewicz Zofia 34 21630
17 Butryn Dorian Przemysław 35 21651
18 Byszewski Krzysztof Wojciech 32 21663
19 Chałupka Otylia 32 21931
20 Chmielewska Amelia Michalina 32 21753
21 Chmielewska Marianna Magdalena 32 21753
22 Chojnacki Jan 32 23277
23 Chromik Franciszek Jan 35 21781
24 Cupriak Michał Piotr 35 21918
25 Duszyński Artur 33 21670
26 Frybes Izabela 37 23260
27 Gajda Maksymilian 37 22161
28 Gawińska Maria 32 22155
29 Gera Szymon 33 21819
30 Głowacka Amelia 37 21779
31 Goźlińska Aleksandra 32 21839
32 Górski Michał Rudolf 33 21735
33 Gronowska Oliwia Zofia 32 21695
34 Izbicki Szymon 32 23383
35 Jabłońska Michalina 32 23366
36 Jakubczak Jeremi 32 22159
37 Jakubczyk Józef Franciszek 33 23622
38 Jankowski Franciszek Aleksander 32 22067
39 Jedynak Małgorzata 32 22123
40 Jobski Wiktor 32 21817
41 Junczyk Krzysztof 35 23163
42 Kaliwoda Izabela 34 21788
43 Karłowicz Karolina 32 23730
44 Knyziak Dawid 35 21918
45 Kolecki Antoni 33 23435
46 Konwalik Antoni Kosma 34 21769
47 Korba Marta Aleksandra 32 23342
48 Korowajczyk Jan Tomasz 33 21626
49 Kostrzewa Alicja Agata 38 21759
50 Kośka Franciszek Marek 37 21607
51 Kot Justyna Maria 37 22079
52 Kowal Bogusław Jacek 33 22188
53 Kowalczyk Antoni 34 21648
54 Kowalski Krzysztof 34 21627
55 Krajewski Marek Maksymilian 35 21745
56 Kreczmańska Maria Elżbieta 37 21779
57 Kuras Milena 36 21927
58 Kurpiewski Michał 33 21686
59 Kwasiborska Joanna Michalina 33 21829
60 Kwiatkowska Maja 33 21728
61 Laskowska Zofia 34 21695
62 Latkowski Jan Wiktor 32 21738
63 Lewandowski Stanisław Piotr 35 21937
64 Lipiec Igor Tymoteusz 32 21931
65 Lizak Zoja 35 21703
66 Łasiewicki Stanisław 32 21600
67 Łoziak Mateusz 39 22159
68 Majcher Zuzanna 32 21992
69 Matusewicz Jan 33 21710
70 Mączewska Małgorzata 34 22162
71 Mączewska Maria 33 22162
72 Michniewicz Julia Karolina 38 21721
73 Miszkiewicz Bruno Tadeusz 32 23226
74 Mocny Stanisław Aleksander 35 21611
75 Musianek Łukasz Daniel 37 21692
76 Niedzicki Tomasz Jan 32 23622
77 Nowacki Wojciech Ignacy 34 21611
78 Nowakowski Jan Stefan 32 23391
79 Ogrodnik Mateusz 33 21638
80 Operacz Izabela 34 23342
81 Orczykowska Maria 33 23275
82 Orłowska Lena 32 21987
83 Ostrowska Łucja 33 21606
84 Pałtynowicz Alicja 32 21789
85 Pazura Klara Maria 35 21721
86 Pettyn Natalia 33 22146
87 Pieńkowska Zofia 32 21770
88 Piskorska Kalina 35 21703
89 Płotczyk Aleksandra 32 23342
90 Prokopowicz Joanna 36 21923
91 Przybyłkowski Kosma Adam 32 23398
92 Przybysz Zofia, Anna 33 22160
93 Radzewicz Amelia 32 21740
94 Reszka Marek Aleksander 32 23259
95 ROSZKOWSKI WOJCIECH MATEUSZ 33 23328
96 Różalska Aleksandra 35 21611
97 Rylski Tadeusz 33 22155
98 Sałańska Aleksandra Maria 32 22123
99 Sidorowicz Natalia 32 23666
100 Siecińska Anna 33 21617
101 Sioda Weronika Joanna 36 21753
102 Siwiec Amelia 38 22102
103 Sokołowska Joanna Marianna 32 23385
104 Sołdek Magdalena 32 21945
105 Stankiewicz Dominika 36 21942
106 Studzińska Anna 32 21995
107 Szatkowska Maja Agnieszka 35 21741
108 Szmigiel Miłosz 35 21928
109 Szutta Justyna Łucja 32 21689
110 Teleban Kateryna 34 21931
111 Tokarski Franciszek Piotr 38 21943
112 Tondera Maria Joanna 33 23730
113 Tybura Laura 32 21769
114 Tyszczuk Laura 32 21617
115 Umiński Kacper 34 21617
116 Wajner Kajetan Mieczysław 32 23350
117 Warda Filip Szymon 33 23226
118 Wernicka Zofia 32 21649
119 Wieleba Bolko Paweł 37 21779
120 Winiarska Zuzanna Maria 32 21616
121 Wojciechowski Karol Aleksander 37 23483
122 Woźniak Wojciech 36 21943
123 Wysocki Karol Napoleon 34 21640
124 Zajdel Olga 32 23435
125 Zalewska Ewelina 34 22183
126 Zatorski Filip Paweł 34 21602
127 Zdunek Laura Eliza 32 21779
128 Zieliński-Andrysiak Michał Edmund 32 21604
129 Zuchalski Dawid 33 21813
130 Zwiercan Nina 34 23304
131 Żółtowski Antoni Paweł 32 21919
132 Żyliński Cezary, Marcin 32 21664
Konkursy Przedmiotowe