LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 32 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie geograficznym uczestniczyło 2990 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 277 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).

Ze względu na błędy szkół przy wprowadzaniu danych uczniów na Panel, dnia 30 listopada 2021 r. nastąpiła korekta listy.


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Dłużniewski Stanisław Henryk 33 23021
2 Filipowicz Karolina 32 22949
3 Hlożek Michał 32 23080
4 Jastrzębska Aniela 33 23762
5 Lewiński Adam 33 23115
6 Łączyński Jakub 32 22681
7 Przybysz Maria Jadwiga 37 22944
8 Ryłka Natalia 32 23414
9 Skowroński Krzysztof 34 23416
10 Smoliński Kacper 33 22708
11 Trojgo Amelia Pola 33 23080
12 Wiśniewski Piotr Adam 33 22985
13 Wysocka Julia Róża 33 22949
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Aleksander Nadolny 32 22771
2 Deluga Alicja 33 22751
3 Dylewski Daniel 36 22645
4 Kłos Dawid 32 22768
5 Konopka Aleksandra 36 22593
6 Kostrubiec Antoni 33 22751
7 Kozon Szymon 34 22608
8 Krystoszyk Kacper 34 22633
9 Ogniewska Oliwia 32 22768
10 Szymaniak Karol 35 22548
11 Tupacz Jakub 33 22526
12 Ziarno Weronika Maria 32 22768
Delegatura KO w Płocku
1 Bernacki Igor 35 22778
2 Dybiec Bartosz 32 22913
3 Marlęga Kacper 33 22791
4 Maszenda Wiktor 32 22778
5 Rydzewska Aleksandra 32 22789
6 Smykowski Grzegorz 36 22791
7 Sobota Mikołaj 32 22789
8 Stankiewicz Miłosz 32 22943
9 Sypniewski Bartosz 32 22791
10 Szczutowski Kacper 33 22780
11 Szewczyk Kornelia Wiktoria 33 22832
12 Wojtyniak Teodor 32 22791
13 Woźnicki Miłosz 34 22791
14 Zieliński Przemysław 33 22778
Delegatura KO w Radomiu
1 Bąk Antoni 32 22296
2 Błędowski Michał 33 23137
3 Bugaj Kacper 32 22272
4 Czerwonka Bartosz 34 22511
5 Dobrowolska Zuzanna 32 22278
6 Gonciarz Anna 33 22273
7 Grenda Albert 33 22290
8 Koperski Ksawery 32 23327
9 Malinowska Amelia 35 22369
10 Olszynka Leon 33 22266
11 Rybak Nadia 32 22295
12 Skowroński Jan 34 23137
13 Strzelczyk Zuzanna 35 22351
14 Świderski Miłosz 32 22388
15 Wojciechowska Aneta 34 22432
16 Wójcik Amelia 35 22511
Delegatura KO w Siedlcach
1 Izdebski Sebastian 32 2134
2 Kloge Krystian 32 25
3 Lewczuk Jakub 34 27
4 Majuch Bartosz 33 212
5 Mąsior Krzysztof 32 25
6 Michalak Amadeusz 32 25
7 Mikulska Michalina 32 2145
8 Radomyska Klaudia 32 2147
9 Sienkiewicz Jakub 32 2138
10 Wrona Michał 33 25
11 Zielińska Karolina 32 2104
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramczyk Michał 35 21670
2 Adamczyk Jakub 32 22156
3 Adamczyk Piotr 33 21617
4 Antoniewicz Marta 32 21608
5 Auda Szymon 32 23344
6 Augustyniak Michalina 37 22106
7 Bacciarelli-Grobelny Piotr 35 21775
8 Bala Piotr 32 23397
9 Balcerski Stanisław 32 21612
10 Banaszak Maksymilian, Joachim 33 21811
11 Banaszek Filip Michał 32 21847
12 Banaś Zuzanna 35 22159
13 Baron Maja Luba 39 21687
14 Biera Tomasz 32 21944
15 Błaszczyk Mateusz 36 21627
16 Borodzicz-Smolińska Zofia Jagoda 34 21753
17 Buławicki Jeremi 33 21735
18 Cacek Katarzyna Aleksandra 37 21671
19 Chaber Paulina 36 23392
20 Chmal Jan Tomasz 38 21741
21 Chojnacki Tadeusz 34 23277
22 Chylinska Beata 32 21993
23 Ciepliński Maksymilian Jakub 34 21741
24 Cieślińska Maria 32 21751
25 Ciurko Jan 32 21775
26 Czajewski Adam 39 21741
27 Czajka Dominik Piotr 33 23163
28 Czarnecki Piotr 35 21871
29 Czyżewicz Michalina 35 23310
30 Dakowski Antoni Jan 34 21651
31 Daniluk Ksenia 32 21811
32 Dąbrowski Konstanty Jan 34 21738
33 Denkiewicz Michał 32 21608
34 Dębek Jan Krzysztof 36 21779
35 Durka Zuzanna 32 21923
36 Dybała Alina Zofia 34 22079
37 Dziekoński Paweł 32 21943
38 Dziełak Julian 34 21677
39 Fischer Krzysztof 32 23329
40 Frydrych Artur 33 21626
41 Gajkowska Natalia Dominika 36 23366
42 Gawlik Piotr Witold 33 21751
43 Gnych Łukasz 32 21924
44 Godlewski Wojciech 36 21729
45 Golicki Łukasz Dominik 38 21699
46 Gregorowicz Jakub 33 21711
47 Gurbała Alicja 33 21626
48 Gutt Tymon 34 21720
49 Hanaka Dominika 38 23366
50 Hannon Jakub 32 21734
51 Harowicz Michał Karol 32 21941
52 Herman Elżbieta Maria 32 21751
53 Hnatkowski Adam 32 23356
54 Jabłońska Gaja Anna 35 21611
55 Jabłoński Maciej 32 23375
56 Jakubiak Alex 33 23162
57 Jarosiński Michał Antoni 32 21941
58 Kamińska Łucja 34 21752
59 Kamiński Jan 34 21663
60 Karlik Antoni Jan 32 21749
61 Karpiński Borys 32 23379
62 Kawczyński Jan 32 21720
63 Kiełczyński Szymon Marek 36 21672
64 Kłoda Kornel 32 21738
65 Kłos Aleksandra 32 23400
66 Kłosiewicz Emilia 32 21617
67 Knyspel Karol Tymoteusz 38 21924
68 Kodura Jakub Stanisław 35 21751
69 Kokoszka Marianna Katarzyna 32 23329
70 Kolmas Paweł 34 21764
71 Koseski Jakub 32 21846
72 Kosiński Igor 33 21700
73 Kosz Filip 35 21675
74 Koszarny Tymon 33 21626
75 Kośka Franciszek Marek 36 21607
76 Kotow Jan 35 23350
77 Kowalczyk Stanisław Juliusz 35 21789
78 Kowalczyk Tomasz Piotr 34 21738
79 Kowalska Alicja Weronika 32 22162
80 Kowalski Szymon 34 21751
81 Koźbiał Igor 32 22074
82 Krawczyk Iwo 35 21740
83 Krawiec Krzysztof 34 22159
84 Krochmalski Filip 34 21738
85 Królak Kacper 35 21993
86 Kruk Alicja 32 23150
87 Kukier Jan 33 21746
88 Kumaniecki- Wiśniewski Kazimierz 35 21817
89 Kurkiewicz Marcjanna 36 21776
90 Kuszner Katarzyna Wiktoria 34 21753
91 Kviatkovskyi Anatolii 34 23795
92 Lechman Małgorzata 32 21946
93 Lechowicz Marek 36 21779
94 Lejman Dominika Magdalena 33 21780
95 Lejman Paulina Agnieszka 32 21780
96 Leszczyński Adam Tomasz 33 21847
97 Lewandowski Adam 32 23799
98 Lisevich Kirill 35 21817
99 Ławniczak Jakub Antoni 34 21944
100 Łoś Stanisław Tadeusz 37 21789
101 Łukawski Antoni 33 22172
102 Maciejewski Filip 33 23150
103 Makos Bartłomiej 34 21641
104 Markowski Julian 32 22042
105 Matuszewski Kornel 32 21632
106 Mazek Michał 32 23371
107 Mendelka Jerzy Aleksander 35 21779
108 Michalak Kacper 36 21904
109 Michał Byczek 36 21746
110 Milewski Aleksander Mikołaj 33 21696
111 Minić Alan 32 23367
112 Młodzikowska Hanna 36 23329
113 Mnich Paweł 36 21734
114 Niezgoda Oliwia 37 21871
115 Nowacki Wojciech Ignacy 32 21611
116 Nowicki Maciej 33 21729
117 Ogorzałek Emilia Kinga 38 21694
118 Olszewska Zuzanna 37 21640
119 Olszewski Gustaw 36 21640
120 Osiński Ryszard Aleksander 32 21688
121 Ostolski Kacper 32 21847
122 Pac-Pomarnacki Michał Bożydar 33 21672
123 Paczóska Alicja 33 22145
124 Palka Piotr 33 21738
125 Pałka Jacek Jan 35 21943
126 Parcheta Filip 32 23150
127 Pietrowska Benita 34 22093
128 Pietrzyk Jakub 33 23260
129 Piliszek Mikołaj Marcin 33 21598
130 Pimpicki Ignacy 36 23257
131 Piotrowska Emilia Mirosława 32 21779
132 Podleśna Maja Weronika 39 21779
133 Połeć Gabriela 32 21771
134 Połujan-Kowalczyk Ewa 32 21637
135 Poręcka Zoja 32 21728
136 Prugar Jan 32 21946
137 Przerwa Jan 35 22106
138 Przewłocki Marcin, Adam 36 21673
139 Puszkarska Julia 33 21627
140 Pych Bronisław Eugeniusz 37 21694
141 Redłowski Patryk 35 23775
142 Rekowski Franciszek 32 21626
143 Rosiak Bartłomiej 36 23257
144 Rowicki Antoni 33 21738
145 Różański Tymon Feliks 35 22176
146 Rutkowski Antoni 33 21685
147 Rybak Maciej Fryderyk 34 22188
148 Rylski Tadeusz 35 22155
149 Rzepniewska Monika 35 21989
150 Sadowska Maja 35 21801
151 Sakowski Wiktor 34 23405
152 Santorek Maksymilian 32 21901
153 Siciarek Marta Maria 33 21751
154 Sipak Katarzyna 35 23366
155 Siwiec Maciej 33 21717
156 Skalski Jan Kazimierz 32 22188
157 Skwarek Stanisław Paweł 33 21780
158 Smółko Michał 37 21753
159 Socha Maria Agata 34 21738
160 Sołyga Maria 34 22155
161 Stacewicz Filip Władysław 33 21673
162 Stankiewicz Dominika 36 21942
163 Stankiewicz Michał Ksawery 32 22188
164 Stępień Natalie 33 21731
165 Stępkowska Kornelia 34 21753
166 Stolarczyk Adam 36 21747
167 Stolarczyk Szymon 34 23371
168 Strzelczyk Miłosz Daniel 36 21817
169 Suska Wiktoria 32 21993
170 Swół Wojciech 36 22159
171 Szczurowska Aleksandra 33 21751
172 Szczygielski Paweł 32 21941
173 Szyc Marta 38 22188
174 Szymańska Julia Katarzyna 32 21741
175 Szymańska Olga 32 22159
176 Szymborska Elżbieta Maria 33 21752
177 Świderek Hanna 34 21627
178 Świercz Joanna Maria 33 21779
179 Tkaczyk Krzysztof 33 23280
180 Tomecki Filip 33 23350
181 Tuzimek Antoni Karol 35 22182
182 Uss Aleksandra 32 22202
183 Uss Jan 34 22159
184 Wadlewska Helena 34 23437
185 Walewska Zuzanna Zofia 34 23483
186 Wąsik Tadeusz 32 21779
187 Węsierski Filip 35 21772
188 Wichrowski Adam Henryk 33 21738
189 Wiciński Borys Goran 33 21738
190 Więch Dominika 36 21593
191 Winnicka Hanna, Helena 32 21790
192 Wiśniewska Alicja 32 23365
193 Wiśniewska Julia 33 23366
194 Wiśniewski Jacek 34 23365
195 Wiśniewski Jan 33 21847
196 Wojciechowski Jan 32 23275
197 Wojtasiak Aleksander 37 23626
198 Wojtasik Kacper 32 21899
199 Wojton Jeremi Zygmunt 32 21751
200 Woliński Krzysztof 36 21608
201 Wójcik Aleksander, Kajetan 35 21677
202 Wójtowicz Artur Andrzej 33 21681
203 Wróblewski Franciszek Jan 33 21752
204 Wudarkiewicz Jan 32 23400
205 Zalewski Maciej Tomasz 34 22014
206 Zhang Karol 35 23164
207 Zięcina Antoni 34 21888
208 Zima Błażej 34 21611
209 Ziomek Jan 34 21770
210 Ziółek Apolonia 38 23366
211 Zubkowicz Jerzy 32 21678
Konkursy Przedmiotowe