LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 9 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2023/2024 do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie na etapie szkolnym.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 14 punktów.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 20.

W konkursie matematycznym uczestniczyło 7437 uczennic i uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 373 osoby.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 10).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Gołębiewska Karolina 18 22984
2 Grzelak Ksawery 14 23048
3 Krystkiewicz Szymon 17 22984
4 Szpara Izabela 14 22984
5 Wdowiński Mateusz 18 23509
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Augustowski Szymon 19 22575
2 Augustyniak Julia 14 22763
3 Grześkiewicz Igor 14 22756
4 Łachacz Łucja 14 22605
5 Morka Maja 19 22768
6 Wiśniewski Dominik 14 22605
Delegatura KO w Płocku
1 Brodowicz Jan 15 22909
2 Czubacka Nadia 14 22913
3 Dąbrowski Mariusz 14 23765
4 Dudziński Adam 16 22791
5 Fydryszewska Agata 15 22886
6 Kobierecki Wiktor 20 22782
7 Lewandowska Natalia 17 23417
8 Maciejski Antoni 14 23765
9 Motylewski Grzegorz 14 22780
Delegatura KO w Radomiu
1 Dzięgielewski Maciej Wiktor 14 23422
2 Grzejszczak Adam 16 22326
3 Jach Jan Adam 14 22293
4 Janduła Adrian 17 22241
5 Kozłowski Piotr 14 22367
6 Wojda Jan Ignacy 16 22297
7 Wojtczak Aleksandra 15 22484
Delegatura KO w Siedlcach
1 Abbazava Dzilara 16 210
2 Bortyński Szymon 17 2158
3 Cisak Alan 17 2163
4 Gałązka Maciej 18 21
5 Kalbalczyk Michał 15 280
6 Krasuski Łukasz 15 2187
7 Krysiak Cezary Krzysztof 15 211
8 Radewicz Jan 16 2140
9 Wcisłak Michał 16 28
Delegatura KO w Warszawie
1 Adach Antoni Piotr 14 23259
2 Adach Jakub 14 22103
3 Andruszkiewicz Zuzanna 18 21751
4 Antas Bartosz 15 21614
5 Antonik Adam 19 21775
6 Badziak Stanisław 15 22034
7 Bagiński Tadeusz Michał 16 21702
8 Banasiak Lena 17 23435
9 Barański Adam Rafał 15 21699
10 Barycza Mikołaj 14 21735
11 Bereza Daniel 19 21728
12 Berkan Olga Jadwiga 14 21611
13 Bero Mikołaj Cyprian 16 23267
14 Białecki Stanisław 15 21741
15 Bieniek Michał Tadeusz 16 21721
16 Bieńkowski Jan 18 21751
17 Biernacka Anna 17 22170
18 Binkowski Konstanty 16 23767
19 Bis Kaja Sinead 17 23345
20 Bitel Andrew 17 22175
21 Bogucka Anna 17 21710
22 Bolikowski Leon 18 22170
23 Borkowski Antoni 15 21760
24 Bowtruczuk Filip 17 21699
25 Broda Krzysztof 17 21741
26 Brzeziński Paweł 19 21629
27 Cacek Gabriela 17 21762
28 Cendlewski Paweł 14 21785
29 Chacińska Wiktoria 16 22159
30 Chodarcewicz Tomasz 18 23279
31 Chodkiewicz Jakub 15 23162
32 Chojnowska Paulina 14 21885
33 Chrzanowska Maria Anna 20 21789
34 Chwesiuk Weronika 14 21611
35 Cichoński Aleksander 14 23730
36 Cichowicz Urszula 14 22160
37 Ciężki Jakub 16 21759
38 Czajka Sebastian 15 21741
39 Czechowska Maria Faustyna 14 21702
40 Czyżowski Kacper 17 21993
41 Dancewicz Hubert 15 21717
42 Dąbrowska Natalia Maria 16 21789
43 Dąbrowski Wojciech 18 21642
44 Deryło Antoni Stanisław 16 21751
45 Domagała Zuzanna 14 23397
46 Drachal Paweł Wojciech 19 21605
47 Drewicz Antonina 16 22154
48 Dudek Paweł 14 22155
49 Dukwicz Mikołaj 17 23148
50 Dyduch Anna 14 21619
51 Dziedzic Katarzyna 14 21728
52 Engel Przemysław Witold 19 23645
53 Fabisz Jan Adam 17 21663
54 Fic Laura Joanna 14 23666
55 Filipska Lara 17 21710
56 Fimowicz Wojciech Krzysztof 16 21688
57 Findeisen Dominik 16 21611
58 Flak Kalina 14 23304
59 Frankowski Rafał 15 21619
60 Gajzler Mikołaj 14 21790
61 Gałach Kacper 18 23260
62 Gałązka Filip 19 23332
63 Gao Yuchen 16 21923
64 Gawron Aleksandra 14 21779
65 Glinka Antoni 16 21611
66 Głowacki Mateusz 15 21930
67 Golińska Apolonia 17 22052
68 Gorgiel Jakub 18 22170
69 Gotkowicz Jakub 15 21601
70 Gregorczuk Jan 16 21781
71 Grodzka Maria Natalia 17 21987
72 Gromadzki Wiktor Ignacy 17 22034
73 Grudowski Tadeusz 17 21611
74 Grzywaczewski Stanisław 16 21927
75 Gumeniuk Zlata 14 23164
76 Gumińska Weronika 17 21792
77 Hawryluk Bartosz 17 22176
78 Hewelt Wojciech 17 21635
79 Hoang Adam Levan 17 21670
80 Ismayilzada Emil 17 21608
81 Jabłońska Rozalia 16 21923
82 Jakubowski Wiktor 16 23398
83 Janczewski Maciej 15 22137
84 Janicki Antoni 14 21719
85 Jankowski Błażej 17 22155
86 Jankowski Kajetan 15 23305
87 Jaźwiński Marcin 19 21611
88 Jezierska Amelia 16 21616
89 Jeżo Anna 20 21725
90 Jędrzejowski Mateusz Alek 18 22158
91 Juzal Jakub Ksawery 18 21700
92 Kaczmarczyk Michał Jan 15 22043
93 Kaczmarek Alan Henryk 14 21713
94 Kaczmarek Benedykt Piotr 14 21996
95 Kaczorek Radosław 18 22173
96 Kamola Julian 16 21810
97 Kara Ayse 14 21598
98 Karasek Emilia, Aleksandra 18 21673
99 Karaś Andrzej 17 21731
100 Karpiejczyk Wojciech Jan 14 21611
101 Kaszuba Mateusz 16 22108
102 Kirvel Aliaksandra 14 22165
103 Klim Juliusz Stanisław 20 21861
104 Kłosińska Idalia 17 22170
105 Kolanek Szymon Jan 15 22188
106 Kondratiuk Yaroslav 14 21595
107 Kopp Zuzanna 14 21662
108 Korkuć Alicja 17 21621
109 Koronevich Diana 17 23827
110 Korzniakow Dominik 14 21611
111 Kosiorek Maria 14 22181
112 Kostrząb Jakub Kajetan 17 21996
113 Kosycarz Natalia 16 21799
114 Kowalczuk Kalina Anna 14 22153
115 Kowalik Krzysztof 19 21611
116 Kowalski Antoni 14 21611
117 Kozicki Maksymilian Mateusz 15 21753
118 Kozłowski Tadeusz 15 21611
119 Krawczyk Maksymilian 19 21827
120 Krawiec Alex 16 21690
121 Krzywina Helena 15 22162
122 Krzyżanowski Ignacy 14 23189
123 Krzyżowska Dorota Joanna 16 21699
124 Krzyżowski Leon 17 23305
125 Kubik Aleksandra 14 21754
126 Kublik Zofia 15 21772
127 Kudelski Adam 16 22166
128 Kułak Maria 19 22160
129 Kurek Tymon 15 23397
130 Kusek Jan Jerzy 16 21611
131 Kuś Maksymilian 20 22155
132 Kuzmina Nika 18 23850
133 Kuźnik Zuzanna 16 21618
134 Kwasowiec Gabriela Maria 14 22153
135 Kwiatkowska Urszula Anna 16 21611
136 Lada Aleksander Piotr 20 23622
137 Lebiadzinski Eryk 15 21618
138 Leniarska Laura Alicja 14 22104
139 Leszczyński Filip 17 22156
140 Lewandowski Borys 19 21603
141 Lipiec Adam 16 22103
142 Lipiński Szymon 17 23794
143 Lisowski Mateusz, Rafał 14 23242
144 Lubański Krzysztof Jerzy 16 23491
145 Łatuszko Stanisław Marek 20 21933
146 Łuczak Zuzanna, Ewa 17 21673
147 Łuczkiewicz Olgierd 18 21690
148 Łukasiewicz Mateusz 14 21721
149 Machnio Henryk 14 22170
150 Maciąg Wiktor Przemysław 16 23407
151 Majkowski Ignacy 14 23304
152 Makarava Marharyta 19 21670
153 Makaroś Mateusz Andrzej 18 21720
154 Makowiecki Ksawery Franciszek 16 21626
155 Makowska Hanna 15 21700
156 Maksymilian Zięć 17 23148
157 Maleńczyk Adam 15 21834
158 Malinowski Bartosz Grzegorz 20 21611
159 Małaczek Maria Józefina 18 23345
160 Marzec Hanna 14 21772
161 Matecki Danił 14 21997
162 Mateusz Przełęcki 14 22156
163 Matylla Julia Maria 18 23473
164 Maziński Krzysztof 16 23773
165 Mazur Aleksandra 15 22170
166 Mazur Jan Tadeusz 17 23257
167 Mączeńska Lena Maria 15 21780
168 Mears Susan 20 22155
169 Michalik Szymon Kosma 18 21751
170 Mieszkowski Adam 17 21779
171 Mika Jan 14 23328
172 Milewicz Piotr Lucjusz 17 21694
173 Milewski Piotr Juliusz 17 23631
174 Misztal Paweł Łukasz 17 21692
175 Mitek Milena Konstancja 15 23730
176 Moczydłowska Maja 16 23357
177 Moćko Gabriel 15 21618
178 Mogielnicki Karol 15 21988
179 Molenda Jakub Józef 17 21779
180 Moreno Gabriel Eugenio 17 21726
181 Mroczek Maksymilian 16 23152
182 Mrozińska Natalia Ewa 16 23226
183 Musiał Maciej 17 21780
184 Navitskaya Alina 17 21641
185 Nguyen Do Ngoc Diep 14 22188
186 Niemczyk Patryk 20 23354
187 Niemczyk Stanisław Mateusz 16 23305
188 Niewczas Patryk Adam 16 23350
189 Niewiadomski Kajetan 17 22068
190 Niksińska Zuzanna 16 23243
191 Nocek Dominik 17 23383
192 Nowak Franciszek 14 23721
193 Nowak Piotr Tomasz 14 21752
194 Olszówka Oskar 17 23378
195 Onderska Elżbieta Helena 14 22188
196 Orzechowska Zuzanna Ewa 14 21996
197 Ovadenko Adam 17 21772
198 Owsiak Józef 18 21626
199 Palenik Paweł 15 21762
200 Paszko Radosław Antoni 20 21700
201 Pham Lam Anh 15 21713
202 Piechowicz Andrzej Krzysztof 16 21694
203 Piechórowski Ryszard Michał 15 21710
204 Pielak Zygmunt 18 21885
205 Pietruszyński Jakub Mateusz 19 23140
206 Pietrzak Aleksander 19 21664
207 Pilipczuk Szymon Ignacy 20 21751
208 Piotrowska Dominika 14 23377
209 Piotrowska Maja 14 21944
210 Piotrowski Krzysztof 14 23692
211 Piwowarski Michał 20 23631
212 Pomian Piotr 15 23720
213 Pośniak Antoni 15 21748
214 Potiopa Mikołaj 14 21649
215 Prokopiak Ignacy, Jan 20 23242
216 Protaziuk Olga Katarzyna 18 21664
217 Próchnicki Bartosz Wiesław 17 23789
218 Pyra Emilia Magda 14 22159
219 Pyrak Pola Karolina 16 21789
220 Rachmajda Krystyna 16 23780
221 Raszka Piotr Michał 17 23520
222 Regent-Nguyen Gustaw 18 21712
223 Rejniak Marcin 15 21647
224 Reluga Maria 18 21707
225 Remiszewski Joachim Jan 18 21657
226 Rokos Jakub 14 23259
227 Romanowski Jakub 17 23625
228 Rosowski Mikołaj 14 21635
229 Rozmysłowicz Krzysztof Wiesław 15 23140
230 Rudziński Bartosz 16 22170
231 Rudzka Aleksandra Katarzyna 14 21699
232 Rycombel Antonina Maja 18 23730
233 Rzewuski Sławomir 17 21595
234 Rzońca Krzysztof 16 21753
235 Saganowski Kacper Hubert 15 23373
236 Salamucha Artur 17 21672
237 Sałkowski Jan 17 21694
238 Satora Dominik Franciszek 16 22042
239 Satora Krzysztof Paweł 18 21742
240 Sawczuk Karolina 14 21711
241 Schubert Liliana 14 21958
242 Setny Jan 18 23631
243 Sidorowska Lena Aleksandra 18 21611
244 Siedlecka Jowita 16 23744
245 Siennicki Paweł 16 22155
246 Sitkiewicz Anna 15 23824
247 Siwiński Aleksander Borys 17 23344
248 Siwiński Piotr 18 23304
249 Smoderek Krzysztof 20 22023
250 Smoleński Artur 18 21611
251 Sobczak Wojciech 16 21804
252 Sobczuk Adam 14 22170
253 Sołyga Małgorzata 20 22155
254 Sordyl Piotr Adam 14 21721
255 Staniszewski Bartłomiej 18 21806
256 Stankiewicz Zofia 16 22155
257 Stefanowicz Barbara 16 21717
258 Studziński Bartosz 14 21887
259 Sudziński Adrian 17 23378
260 Swacha Aleksandra 20 22155
261 Swacha Jakub Jan 14 21923
262 Swacha Witold 19 22155
263 Szarata Michał Jakub 14 21781
264 Szczepański Jan 18 23753
265 Szczęsny Jan 14 21927
266 Szelenbaum Cezary Piotr 16 21757
267 Szeryński Leonidas 15 23426
268 Szlaski Adam, Jakub 14 21717
269 Szmytrowski Tytus Seth 15 21713
270 Szurała Szymon 16 22180
271 Szymański Tymoteusz Henryk 14 21611
272 Śmietanko Mateusz 19 23378
273 Świstak Adam 14 21601
274 Taborska Karolina 18 22107
275 Teodorowicz Lili Anna 17 21732
276 Terlikowska Klara Teresa 16 23144
277 Tkacz Leon 20 23629
278 Tomczyńska Katarzyna Laura 18 21700
279 Torbicka Zofia Maria 17 22159
280 Trifescu-Maj Dawid Matt 15 21713
281 Turek Mateusz 16 22071
282 Turkiewicz Szymon 17 21611
283 Tyczyński Wojciech 16 21775
284 Tynel Antoni 17 22176
285 Urban Hanna 16 21919
286 Urbanowicz Lena 19 21697
287 Urbański Antoni 17 23672
288 Viarenich Viktoryia 18 22160
289 Wajer Antonina Zofia 17 21611
290 Walczuk Mateusz 16 22001
291 Walus Kornel 15 21741
292 Wanat Szymon Oskar 17 21757
293 Wang Zhaohan 16 21924
294 Warchoł Paweł 20 21611
295 Wasilewski Jan Tomasz 18 21700
296 Waszczykowski Wojciech Kajetan 15 21713
297 Wenelczyk Mateusz Aleksander 15 21715
298 Weralski Jan 20 23749
299 Weremczuk Stanisław Jan 19 21781
300 Wickel Emilia Elżbieta 15 22161
301 Wiechowski Szymon Franciszek 17 23730
302 Wierzbicki Jonasz 18 23279
303 Wiland Aleksander 19 22164
304 Wilczyńska Justyna Anna 16 21611
305 Wilmański Kuba Nikodem 15 21740
306 Wiśnik Antonina Jadwiga 16 22147
307 Witkowski Krzysztof 18 21611
308 Witkowski Michał 16 21873
309 Włodarczyk Krzysztof Henryk 18 21903
310 Wojciechowski Aleksander 16 23269
311 Wojdak Adam Antoni 16 23383
312 Wojnar Michał Kamil 17 23344
313 Wojtaszewski Franciszek Wiktor 17 22001
314 Wólczyński Adam 17 21924
315 Wrennall Daniel 14 21711
316 Wysocka Daria 17 23682
317 Wysocki-Zadara Beniamin 19 23626
318 Yacoub Kamil 16 21959
319 Zagrodzka Natalia Zuzanna 17 21613
320 Zając Maciej Antoni 14 23189
321 Zaleski Adam 14 23629
322 Zalewski Adam 19 22155
323 Zalewski Piotr Rafał 19 21611
324 Załuska Natalia, Anna 16 21741
325 Zaręba Maciej 14 21943
326 Zawadzka Michalina 18 23354
327 Zawłocki Kajetan 20 22167
328 Zdanowicz Stanisław Jan 16 23189
329 Zhuravlov Mykhailo 16 21954
330 Ziemnicki Jakub 15 21943
331 Ziędalski Paweł 16 22134
332 Zima Szymon 19 21611
333 Zmorczyński Adam 19 21928
334 Zubik Joanna 18 23626
335 Zwierzchowski Igor 18 22151
336 Zych Piotr 14 21601
337 Źrałek Mikołaj Antoni 16 21640
Konkursy Przedmiotowe