LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 40 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 50.

W konkursie historycznym uczestniczyło 3984 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 277 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).

Ze względu na błędy szkół przy wprowadzaniu danych uczniów na Panel, dnia 30 listopada 2021 r. nastąpiła korekta listy.


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Apelski Kamil 42 23092
2 Jurczykowski Maxymilian Jan 45 22946
3 Łączyński Jakub 40 22681
4 Marciniak Antoni Michał 42 23078
5 Nożykowski Adrian 41 23092
6 Wilkowska Anna 46 22982
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Brzostek Kacper 42 22528
2 Dziwiszek Maciej 40 22776
3 Gierek Oliwia Karolina 40 22757
4 Grabowski Bartłomiej 45 22749
5 Kostrubiec Antoni 42 22751
6 Krystoszyk Kacper 49 22633
7 Rostkowski Artur 41 22770
8 Sikora Patryk Adam 43 22658
9 Szymaniak Karol 44 22548
10 Tupacz Jakub 42 22526
11 Zaorski Jan 40 22668
Delegatura KO w Płocku
1 Adamczyk Kacper 42 22818
2 Ejman Piotr 41 22868
3 Grzelak Szymon 42 21982
4 Kiełbasa Szymon 40 22912
5 Kopacz Kacper 45 22778
6 Maszenda Wiktor 43 22778
7 Piotrowski Mateusz 43 23765
8 Pomierny Filip Karol 41 23420
9 Przybylski Mikołaj 40 22869
10 Rutkowski Gabriel 46 23733
11 Tyrajski Piotr Robert 42 22905
12 Wieczorkowski Jakub 47 22788
Delegatura KO w Radomiu
1 Adamczyk Roksana 42 22369
2 Dębski Jakub 42 22297
3 Drotkiewicz Julian Aleksander 40 22295
4 Gdulewicz Martyna, Joanna 47 22262
5 Gzik Krzysztof Paweł 40 22295
6 Kornafel Mikołaj Mateusz 48 22299
7 Kuźdub Mikołaj 41 22298
8 Kwaśnik Kacper 41 22249
9 Mazur Krzysztof Wiktor 43 22249
10 Nowak Mikołaj, Ryszard 42 22262
11 Nowakowski Błażej 40 22279
12 Pałgan Franciszek 47 22243
13 Strzeżek Wiktor Antoni 40 22262
14 Walkiewicz Krzysztof 44 22410
15 Zawadzki Igor 43 22292
16 Ziętek Michał 41 22269
Delegatura KO w Siedlcach
1 Czarnocki Jacek 41 213
2 Dorosz Bartosz 40 2147
3 Dziwulski Jan Paweł 41 21
4 Hołubiec Igor 44 212
5 Karwowski Kasjan 40 2145
6 Lewczuk Jakub 45 27
7 Michalak Amadeusz Jan 47 25
8 Perczyński Bartosz 40 212
9 Popiołek Kacper 41 23129
10 Sienkiewicz Jakub 42 2138
11 Szcześniak Jędrzej 42 23319
12 Woźniak Mateusz 41 2161
Delegatura KO w Warszawie
1 Arendarski Bogdan Antoni 41 22137
2 Babiuch Aleksandra 45 22106
3 Bakoń Anna 43 21687
4 Bańkowski Mateusz 42 22155
5 Baryłka Wojciech Jerzy 43 23189
6 Basaj Zofia Julia 44 21930
7 Bazała Paweł Franciszek 43 21707
8 Bąk Szymon 40 21790
9 Biliński Kuba 41 23344
10 Biwejnis Bartłomiej Józef 45 23520
11 Bodzan Tomasz Wojciech 42 21943
12 Bogucka Zuzanna Ewa 47 21936
13 Brzęczkowski Sławomir, Henryk 40 21670
14 Buchmiet Aleksander, Damian 40 21670
15 Buczyński Bartosz Aleksander 41 21878
16 Budzyński Karol 44 21617
17 Bukowski Grzegorz, Marcin 43 21755
18 Chahbani Amir Adam 40 23259
19 Chojak Mateusz 48 22165
20 Chojnowska Katarzyna 48 21770
21 Cierpisz Marek 44 23525
22 Cieślak Małgorzata 40 23426
23 Ciołek Kacper Albert 43 21670
24 Cisek Jan, Tymoteusz 42 21717
25 Cyliński Filip 44 21597
26 Czachorowski Maciej, Jan 40 21637
27 Czarnecki Michał 42 21628
28 Czemierowski Marcel 45 21721
29 Cześnik Jan Ignacy 43 22185
30 Dajczer Maciej 40 23259
31 Dąbrowski Kamil 47 22178
32 Dąbrowski Konstanty Jan 41 21738
33 Domański Wiktor 40 21739
34 Drzazga Maksymilian 43 22106
35 Dubiński Mateusz 43 23354
36 Duda Bruno, Tadeusz 42 22160
37 Dudkiewicz-Dzieciątko Ireneusz 47 22079
38 Dumała Eryk Teodor 43 21707
39 Dybała Alina Zofia 46 22079
40 Dylak Przemysław Jerzy 47 21955
41 Dymek Konrad 44 23525
42 Dziełak Julian 42 21677
43 Florczak Adam 41 22178
44 Gadomski Piotr Wojciech 43 23378
45 Gadoś Jan Antoni 41 21738
46 Garwacki Paweł 40 21924
47 Gawin Maksymilian 45 22064
48 Gogol Kacper Jan 46 23520
49 Golis Maciej, Kacper 45 23329
50 Gorczyca Edmund Rafał 42 22078
51 Grabowski Łukasz Kamil 40 23344
52 Gromek Jolanta 49 22079
53 Grzelak Anna 44 21955
54 Grzgorzyca Michał 43 21612
55 Grzybowska Daria Dominika 42 23138
56 Hammudeh Klara 40 21741
57 Hoffman Franciszek Paweł 43 21789
58 Hozyasz Natalia Anna 44 21683
59 Jabłoński Maciej 45 23375
60 Jakubowska Julia 47 21867
61 Jalowski Antoni 43 21899
62 Jarski Antoni 40 23189
63 Jasiński Mateusz 40 21927
64 Jaśkowski Michał 44 22160
65 Jedliński Jan 44 21752
66 Jończyk Stefan 41 21704
67 Jurzyk Michał 43 21950
68 Kaczmarek Jakub 41 22148
69 Kaczmarek Wanda 43 21996
70 Kaleta Tymoteusz 44 22165
71 Kamiński Jan 43 21663
72 Kamler Julian Jakub 48 21752
73 Kapusta Mateusz 41 21631
74 Kapusta Mateusz Aleksander 41 21700
75 Karczewski Szymon 43 22040
76 Kasiński Michał 40 22107
77 Kielewski Jan 46 21594
78 Kilian Ignacy Augustyn 40 21751
79 Knaflewski Piotr Dominik 44 21751
80 Kobus Julian Bogumił 40 21728
81 Kociński Paweł 46 23673
82 Kodura Jakub Stanisław 41 21751
83 Komarczuk Bartosz 47 23275
84 Kopiński Aleksander 42 21954
85 Koprowski Karol 42 22109
86 Koralewski Ignacy Franiciszek 42 21735
87 Korowaj Mikołaj 41 21656
88 Kosianowski Mateusz 44 21704
89 Kosiński Igor Jarosław 46 21700
90 Kosz Oskar 44 21675
91 Kośka Franciszek Marek 41 21607
92 Kowalczyk Mateusz 41 21636
93 Kowalczyk Szymon 40 21600
94 Kowalewski Maciej Roch 41 21694
95 Krajewski Marek Maksymilian 42 21745
96 Krasowska Kinga 44 21703
97 Krawczyk Wojciech 40 23260
98 Kruszelnicki Antoni Kazimierz 42 21707
99 Krysińska Jakub 46 21710
100 Krywult Maciej 45 21635
101 Krześniak Wojciech 40 22155
102 Krzysztosiak Mateusz Stanisław 40 21949
103 Kulisiewicz Maria 40 21960
104 Kuras Stanisław 44 21706
105 Kurtek Kajetan 46 21751
106 Kusiński Juliusz Waldemar 42 23403
107 Kuziemski Franciszek 41 21764
108 Kwiecień Michał 41 21675
109 Libiszewski Jakub 42 21922
110 Litwińczuk Michał 40 21834
111 Łaniewski-Wołłk Tadeusz 48 21753
112 Łukawski Antoni 44 22172
113 Maciejewski Karol 46 21771
114 Madaliński Stanisław 47 23626
115 Mamaj-Babijczuk Bartosz, Marcin 40 22167
116 Mamajek Michał 47 23397
117 Marczak Zofia 42 21740
118 Mazuś Adam, Piotr 43 21743
119 Metrycki Maciej 42 21636
120 Michalski Franciszek Stanisław 40 21627
121 Minić Alan 45 23367
122 Mulik Mikołaj 40 21642
123 Nalewajek Weronika 40 22141
124 Nowak Jakub 44 21847
125 Olczak Wiktoria 41 21704
126 Ośko Szymon 40 21727
127 Owczarski Marcin 45 22160
128 Pachulski Maciej 41 21706
129 Pałka Jacek Jan 44 21943
130 Pawłowska Zofia Faustyna 40 23279
131 Pawłowski Adam 43 22156
132 Pelc Adam Aleksander 44 23520
133 Pędzich Jan 45 21728
134 Piotrowski Krzysztof 46 23692
135 Pliszek Mikołaj Marcin 44 21598
136 Podkowa Adam 40 23377
137 Poleszczuk Stefan 40 21605
138 Poręcka Zoja 44 21728
139 Powsiński Patryk 45 21617
140 Prus Aleksander 41 23445
141 Przewłocki Marcin, Adam 44 21673
142 Przychodzki Stanisław 41 21726
143 Pszczółkowski Stanisław Piotr 40 21606
144 Pytliński Filip 42 21706
145 Redkiewicz Kacper 41 23304
146 Remiszewski Franciszek 40 23383
147 Romańska Kalina Maria 44 21659
148 Rowicki Oskar 40 23759
149 Rusin Marceli Marian 42 21751
150 Rusztecki Szymon Jan 40 21806
151 Rutkowski Antoni 41 21685
152 Rytel Antoni Jan 44 22162
153 Saby Daniel 43 23647
154 Sadowski Adam 44 21595
155 Sakowski Wiktor 48 23405
156 Sasor Jan 40 21910
157 Sawicki Florian 44 23257
158 Sędzik Szymon Piotr 45 21931
159 Sędzimir Izabela 41 23695
160 Sielski Jakub 43 21889
161 Siwek Piotr 42 21643
162 Skowron Wiktor Lucjusz 40 21770
163 SKROK KONRAD 45 23328
164 Skupiewski Gabriel Michał 42 21947
165 Skwarek Stanisław Paweł 44 21780
166 Smoleński Franciszek 40 23259
167 Sowińska Małgorzata 41 21943
168 Starski Kacper Roman 43 21721
169 Stefanowski Adam Marcin 40 21703
170 Stelmaszczuk Wiktor 49 23520
171 Stoksik Dominik 40 21675
172 Stryjek Jędrzej 42 21774
173 Strzeszewska Hanna 43 21729
174 Szczodruch Antoni 40 21762
175 Szczygielski Paweł 40 21941
176 Szegda Franciszek Wiktor 45 21758
177 Szemraj Jan Jakub 42 21601
178 Szerszenowicz Antonina 40 21635
179 Szeryński Leonidas 43 21636
180 Sztrauch Maciej Filip 44 21922
181 Sztrubel Bożena Anna 46 21728
182 Szuba Agata Alicja 40 21671
183 Świeca Antoni 44 23426
184 Tarnowski Franciszek, Michał 42 22160
185 Teodorowicz Lili Anna 40 21732
186 Trzpioła Jacek 47 21993
187 Tymon Turzyński 46 22161
188 Ukielski Wojciech 40 21617
189 Waga Tymon Piotr 44 21751
190 Wagner Oskar 42 21636
191 Walenda Fabian 43 23340
192 Wiazowski Tymon 43 21754
193 Wichrowski Adam Henryk 43 21738
194 Wieczorek Nikodem 42 21849
195 Wilczyński Jakub Marcin 41 21611
196 Wilkowicz Bianca 44 21627
197 Wirowska Dorota 41 21640
198 Witek Kajetan 46 21707
199 Wojciechowski Bartosz Andrzej 41 21675
200 Wojdyga Szymon Antoni 44 21753
201 Wojtalik Jan Wincenty 41 21694
202 Wojtasik Kacper 41 21899
203 Wolański Rafał 41 21753
204 Wołos Miłosz Maciej 44 23138
205 Woźniak Antoni 40 21889
206 Woźniak Antoni Wojciech 44 21721
207 Woźniczko Michalina 46 22186
208 Wójtowicz Artur Andrzej 48 21681
209 Zając Filip Jerzy 46 23385
210 Zajączkowski Szymon 40 22133
211 Zapaśnik Jan Maciej 46 22161
212 Ziarkiewicz Tadeusz 49 21649
213 Zieja Barbara Maria 45 21621
214 Ziemczyk Szymon 47 21818
215 Ziomek Jan 43 21770
216 Zwoliński Maciej Eustachy 44 21955
217 Żaczek Kacper 42 21616
218 Żuchowski Tomasz 49 23275
219 Żurawski Filip, Jan 46 22160
220 Żywczyk Franciszek August 42 22153
Konkursy Przedmiotowe