LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 32 punkty.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka niemieckiego uczestniczyło 630 uczniów z Mazowsza,
do etapu rejonowego zakwalifikowano 107 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).

Ze względu na błędy szkół przy wprowadzaniu danych uczniów na Panel, dnia 25 listopada 2021 r. nastąpiła korekta listy.


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Balcerzak Ines 33 22983
2 Krzyżanowska Weronika 32 23057
3 Szczyglak Jakub 35 22946
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Kołodziejczyk Amelia 38 22538
2 Kopania Maximilian 34 22588
3 Miszkiewicz Nadia Daria 35 22521
4 Wiernicka Laura 32 22776
Delegatura KO w Płocku
1 Cholewińska Kinga 32 22789
2 Pawłowski Jan 34 21977
3 von Boguslawski Kinga Elisabeth 38 22895
4 von Boguslawski Paula Kristine 38 22895
5 Ziędarska Dominika 39 22791
6 Żółtowski Jakub 32 22785
Delegatura KO w Radomiu
1 Farkowska Zuzanna 35 22270
2 Magierek Joanna 37 22511
Delegatura KO w Siedlcach
1 Mitelska Zofia 37 261
2 Pióro Aleksandra 36 261
Delegatura KO w Warszawie
1 Art Karolina 34 23147
2 Auleytner Julian Kazimierz 35 21737
3 Banasiak Alicja Katarzyna 32 21948
4 Baran Anna 40 21645
5 Barski Stefan 38 21790
6 Baryło Zofia Amelia 32 21589
7 Berger Helena 32 23626
8 Bogdanov Filip 32 21684
9 Borkowska Emilia 33 23377
10 Boroch Aleksander Robert 34 21618
11 Borsów Dawid 33 21727
12 Brejla Michael Chrisoph 35 22182
13 Buscher Anna Maria 37 21699
14 Chwesiuk Mateusz 35 21721
15 Ciszewska Emilia Maria 38 22160
16 Czaja Liam 34 23436
17 Czapliński Bartosz Max 40 22160
18 Czarnoba Aleksander 34 21659
19 Ćwiek Stefan Mikołaj 38 21664
20 Dąbrowski Karla 34 23437
21 Duda Kacper 32 23433
22 Dzwonnik-Pamirska Paulina 32 23720
23 Dżagarow Anita Magdalena 36 23147
24 Franciszek Szczypior 35 21753
25 Gawkowska Marianna 32 23626
26 Goławska Zuzanna 32 23488
27 Grzymała Maksymilian 32 21741
28 Iwanowski Krzysztof 33 21721
29 Jasiński Julia 38 22100
30 Jaworska Julia Aleksandra 37 23334
31 Jopkiewicz Leon 34 23383
32 Kaczmarek Piotr Wiktor 34 21721
33 Kamzol Michał Marcin 35 22160
34 Karuga Nikodem Kazimierz 32 21721
35 Kaźmierowski Daniel Tomasz 36 21721
36 Kmec Mira 38 22179
37 Koniuszek Aleksander Edward 35 21721
38 Kończak Julia Łucja 39 21600
39 Kostrzewa Karolina 32 23443
40 Kośla Julia Teresa 35 23328
41 Kowalski Antoni Jan 34 23333
42 Krajewska Lidia 35 21721
43 Krutak Anna 32 21721
44 Kud Emilia Halina 35 21721
45 Langier Karolina Anna 33 21721
46 Leipert Filip 33 22149
47 Leipert Patryk 38 21758
48 Leszczyk Cyprian 34 21916
49 Lulko Nikola 33 23162
50 Lutz Antonina 34 21605
51 Maciak Konrad 35 21642
52 Malik Asma 33 21919
53 Malik Zuzanna 32 23448
54 Matera Gabriela 32 21903
55 Mendel Bruno 32 23259
56 Michalski Kacper 35 21787
57 Mosiołek Jan Maurycy 32 23753
58 Narożańska Patrycja 33 21617
59 Neef Timo 34 21595
60 Nocny Marcelina Sabina 34 22145
61 Paluśkiewicz Maksymilian Asen 36 21601
62 Pazura Klara Maria 39 21721
63 Petniakowski Ole 37 21996
64 Piotrowska Amelia 36 22091
65 Podkowa Adam 35 23377
66 Polchaninova Nadiia 33 21775
67 Romanowska Gabriela 32 21621
68 Seiter Nina 34 22107
69 Siatkowski Aleksander 32 21922
70 Siekierzyńska Zuzanna Maria 33 21741
71 Solecka Matylda Alicja 36 21721
72 Starski Filip Roman 32 21721
73 Starski Kacper Roman 34 21721
74 Stasiak Jacek 36 23383
75 Stasiak Łucja Elżbieta 38 23342
76 Stefanowski Jakub 36 23377
77 Stelmach Julia 34 23669
78 Suszczewski Maciej 36 21649
79 Szczecki Adam Michał 34 21753
80 Szelejak Iga Magdalena 35 21753
81 Szkiełko Ryszard 32 21646
82 Świątek Justyna Ewa 36 21721
83 Tkacz Martyna 32 22145
84 Tomaszewski Olivier 33 22154
85 Walczak Wojciech 32 21721
86 Wieczerzycki Antoni Sławomir 32 23377
87 Włodarczyk Konrad Piotr 32 21721
88 Wolska Martyna Anna 35 21922
89 Wysocki Victoria 35 21933
90 Żejmo Wadim 36 22185
Konkursy Przedmiotowe