WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 50

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Komornicka Marianna 49 LAUREATKA
2 Marciniak Zofia Anna 48 LAUREATKA
3 Pyl Alicja 48 LAUREATKA
4 Rowicki Mikołaj 48 LAUREAT
5 Zdunek Maria Faustyna 48 LAUREATKA
6 Liwacz Rafał Mateusz 47 LAUREAT
7 Wilińska Maria Anna 47 LAUREATKA
8 Biernacka Maria Aleksandra 46 LAUREATKA
9 Filipkowski Filip 46 LAUREAT
10 Halbersztat Zofia 46 LAUREATKA
11 Jastrzębski Paweł Sergiusz 46 LAUREAT
12 Kuc Klara 46 LAUREATKA
13 Nowakowska Agata Anna 46 LAUREATKA
14 Puciłowska Honorata Eleonora 46 LAUREATKA
15 Ryżko Anita 46 LAUREATKA
16 Strużyna Weronika 46 LAUREATKA
17 Włosek Alicja 46 LAUREATKA
18 Wyrzykowska Anna 46 LAUREATKA
19 Zadroga Zuzanna 46 LAUREAT
20 Bayer Gabriela Małgorzata 45 LAUREATKA
21 Bednarska Maria Anna 45 LAUREATKA
22 Biedrzycka Karolina 45 LAUREATKA
23 Boesler Dominika Eryka 45 LAUREATKA
24 Borowiecka Dorota 45 LAUREATKA
25 Brzezińska Małgorzata 45 LAUREATKA
26 Dobrzańska Karolina 45 LAUREATKA
27 Dulęba Amelia Kamila 45 LAUREATKA
28 Głowaczewska Jagna 45 LAUREATKA
29 Kondrat Anna Maria 45 LAUREATKA
30 Matuszewska Maria Alicja 45 LAUREATKA
31 Mazurek Emilia 45 LAUREATKA
32 Naumczyk Patrycja Aneta 45 LAUREATKA
33 Nowakowska Joanna Ewa 45 LAUREATKA
34 Panasiuk Emma Dominika 45 LAUREATKA
35 Pietrzak Wiktoria Sara 45 LAUREATKA
36 Sikora Anita Tatiana 45 LAUREATKA
37 Skibniewska Barbara 45 LAUREATKA
38 Smagowska Aleksandra Maria 45 LAUREATKA
39 ¦winiarska Zuzanna 45 LAUREATKA
40 Titkow Antonina Franciszka 45 LAUREATKA
41 Tomaszuk Hanna 45 LAUREATKA
42 Wancerz Julia Weronika 45 LAUREATKA
43 Wi¶niowski Paweł 45 LAUREAT
44 Wolińska Natalia 45 LAUREATKA
45 Ziomek Paulina 45 LAUREATKA
46 Dankiewicz Filip Jan 43 FINALISTA
47 Kierenko Emilia 43 FINALISTKA
48 Kowalska Maria, Magdalena 43 FINALISTKA
49 Lepak Michał Jan 43 FINALISTA
50 Podwojska Laura 43 FINALISTKA
51 Wronka Maria Anna 43 FINALISTKA
52 Brudzyński Adam Miłosz 42 FINALISTA
53 Popławska Pola 42 FINALISTKA
54 Szałamacha Wiktoria Alicja 42 FINALISTKA
55 Zwierzchowska Małgorzata, Agnieszka 42 FINALISTKA
56 Harasimik Małgorzata Maria 41 FINALISTKA
57 Jakubowska Oliwia 41 FINALISTKA
58 Rabarijoely Erwin Samuel 41 FINALISTA
59 Smoleńska Maria 41 FINALISTKA
60 Walenciak Weronika Marcjanna 41 FINALISTKA
61 Witanowski Adrian 41 FINALISTA
62 Guzńska Katarzyna 40 FINALISTKA
63 Kawalski Piotr 40 FINALISTA
64 Korba Melania Zofia 40 FINALISTKA
65 Kotwas Aleksandra Anna 40 FINALISTKA
66 Magalska Weronika 40 FINALISTKA
67 Odolczyk Gaja Oktawia 40 FINALISTKA
68 Skurzyńska Joanna Emilia 40 FINALISTKA
69 Jankowska Małgorzata 39 FINALISTKA
70 Nastaszyc Gabriela 39 FINALISTKA
71 Osińska Alicja 39 FINALISTKA
72 Pawłowicz Anna Jadwiga 39 FINALISTKA
73 Porębski Filip 39 FINALISTA
74 Straczuk Zofia Anna 39 FINALISTKA
75 ¦migowska Alicja 39 FINALISTKA
76 Graczykowska Zuzanna 38 FINALISTKA
77 Litwin Zofia Anna 38 FINALISTKA
78 Majka Lena Maria 38 FINALISTKA
79 Babled Claudia 37 FINALISTKA
80 D±browska Amelia 37 FINALISTKA
81 Skowrońska Anna 37 FINALISTKA
82 Wesołowski Szymon Konrad 37 FINALISTA
83 Hińcz Natalia 36 FINALISTKA
84 Kucharek Tymoteusz 36 FINALISTA
85 Ramotowska Klaudia 35 FINALISTKA
86 Rzepka Maria 35 FINALISTKA
87 Kępa Maria Magdalena 33 FINALISTKA
88 Kwiatkowska Zuzanna 33 FINALISTKA
89 Niewielski Dominik 33 FINALISTA
90 Bielecka Joanna Maria 30 FINALISTKA
91 Jankowska Justyna 29 FINALISTKA
92 Czerniak Mateusz 28 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018