WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 50

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Ciężka Julia Magdalena 48 LAUREATKA
2 Hibner Maciej Stefan 48 LAUREATKA
3 Kojer Bianka Zofia 48 LAUREATKA
4 Posadowska Dominika Anna 48 LAUREATKA
5 Jankowska Katarzyna 47 LAUREATKA
6 Kowalska Weronika 47 LAUREATKA
7 Lepczak Zuzanna 47 LAUREATKA
8 Posadzy Zuzanna Maja 47 LAUREATKA
9 Rogowska Alicja 47 LAUREATKA
10 Stanek Liliana Natalia 47 LAUREATKA
11 Staszewska Angelina 47 LAUREATKA
12 Strzelczyk Alicja Agnieszka 47 LAUREATKA
13 Trębacz Agata Katarzyna 47 LAUREATKA
14 Zawadka Hanna 47 LAUREATKA
15 Biarda Julia 46 LAUREATKA
16 Gonczaryk Zuzanna 46 LAUREATKA
17 Housh Adam Francis 46 LAUREAT
18 Kiełbasa Maciej 46 LAUREAT
19 Kita Filip 46 LAUREAT
20 Kozieł Małgorzata 46 LAUREATKA
21 Krawczyk Gabriela Maria 46 LAUREATKA
22 Lomott Weronika 46 LAUREATKA
23 Mossakowski Jerzy Adam 46 LAUREAT
24 Zembowicz Zuzanna Wanda 46 LAUREATKA
25 Bernatek Monika Anna 45 LAUREATKA
26 Bieniaszewska Eliza 45 LAUREATKA
27 Błaszczak Antonina Joanna 45 LAUREATKA
28 Błażejewska Jolanta Małgorzata 45 LAUREATKA
29 Chaberek Olga 45 LAUREATKA
30 Ciesielska Aleksandra 45 LAUREATKA
31 G±siorowska Paulina Anna 45 LAUREATKA
32 Głaszczka Marta 45 LAUREATKA
33 Jarzębska Anna Gabriela 45 LAUREATKA
34 Kotarska Aleksandra Oliwia 45 LAUREATKA
35 Kowalewska Anna 45 LAUREATKA
36 Marszałek Weronika Faustyna 45 LAUREATKA
37 Modzelewska Kamila 45 LAUREATKA
38 Mroczyńska Aleksandra 45 LAUREATKA
39 Ołdakowska Katarzyna Anna 45 LAUREATKA
40 Opała Zuzanna 45 LAUREATKA
41 Rostkowska Olga 45 LAUREATKA
42 Serdakowska Anna Julia 45 LAUREATKA
43 Stala Oliwia 45 LAUREATKA
44 Staniszewska Antonina 45 LAUREATKA
45 Walkiewicz Maja 45 LAUREATKA
46 Wyrzykowski Jan Krzysztof 45 LAUREAT
47 Budzyńska Zuzanna Albertyna 44 FINALISTKA
48 Fr±czak Maria Ewa 44 FINALISTKA
49 Iwanowska Aniela 44 FINALISTKA
50 Mazur Julia Helena 44 FINALISTKA
51 Mularczyk Mateusz Sylwester 44 FINALISTA
52 Osica Karolina Hanna 44 FINALISTKA
53 Smulska Antonina Teresa 44 FINALISTKA
54 Bandulet Zofia Katarzyna 43 FINALISTKA
55 Daubek Diana 43 FINALISTKA
56 D±browska Karolina Agata 43 FINALISTKA
57 Karakula Liwia 43 FINALISTKA
58 Kowalska Alicja 43 FINALISTKA
59 Łapińska Aleksandra Julia 43 FINALISTKA
60 Matuszak Łucja Weronika 43 FINALISTKA
61 Podlacha Anna 43 FINALISTKA
62 Staniak Alicja 43 FINALISTKA
63 Szul Zuzanna Julia 43 FINALISTKA
64 Urbaniak Maja 43 FINALISTKA
65 Więcek Aleksandra 43 FINALISTKA
66 Bogusławski Maciej 42 FINALISTA
67 Dziewulska Aleksandra 42 FINALISTKA
68 Gr±dzka Lidia 42 FINALISTKA
69 Klisowska Zofia 42 FINALISTKA
70 Kolak Barbara 42 FINALISTKA
71 Latos Barbara Julia 42 FINALISTKA
72 Lisowski Filip 42 FINALISTA
73 Łuczak Gabriela 42 FINALISTKA
74 Marszałkiewicz Łucja 42 FINALISTKA
75 Nalewajska Gabriela 42 FINALISTKA
76 Pasek Maria Teresa 42 FINALISTKA
77 Retajczyk Anna Aleksandra 42 FINALISTKA
78 Skwirowska Maria, Elżbieta 42 FINALISTKA
79 Sławomirska Julia Anna 42 FINALISTKA
80 Szurek Amelia 42 FINALISTKA
81 Adamska Iwona 41 FINALISTKA
82 Bogucka Nikola 41 FINALISTKA
83 Dobkowski Jan 41 FINALISTA
84 Hansdorfer Anna 41 FINALISTKA
85 Kostrzewa Weronika 41 FINALISTKA
86 Lipczyńska Patrycja 41 FINALISTKA
87 Sikorska Zuzanna 41 FINALISTKA
88 Zaleska Barbara Olga 41 FINALISTKA
89 Białkowska Matylda 40 FINALISTKA
90 Gordon Róża 40 FINALISTKA
91 Jabłońska Dominika 40 FINALISTKA
92 Kobylas Natalia, Gabriela 40 FINALISTKA
93 Piekarska Marta Patrycja 40 FINALISTKA
94 Deskur Róża Maria 39 FINALISTKA
95 Dobija Aleksandra Ewa 39 FINALISTKA
96 Grzywacz Katarzyna 39 FINALISTKA
97 Lesiak Alicja 39 FINALISTKA
98 Luba¶ Emilia 39 FINALISTKA
99 Michalczyk Julia 39 FINALISTKA
100 Misztal Zuzanna 39 FINALISTKA
101 Mrozik Zofia 39 FINALISTKA
102 Olsztyński Jan Andrzej 39 FINALISTA
103 Sapryk Zofia Aleksandra 39 FINALISTKA
104 Bujnowska Gabriela 38 FINALISTKA
105 Chechłacz Julia Anna 38 FINALISTKA
106 Izdebska Dominika 38 FINALISTKA
107 Lichota Natalia 38 FINALISTKA
108 Narloch Kaja 38 FINALISTKA
109 Pawłowska Klara Anna 38 FINALISTKA
110 Pons Zofia 38 FINALISTKA
111 Wejman Olga 38 FINALISTKA
112 Żebrowska Gabriela 38 FINALISTKA
113 Żebrowska Olga 38 FINALISTKA
114 Grajewska Julia Małgorzata 37 FINALISTKA
115 Rejman Julian 37 FINALISTA
116 Glinka Katarzyna 36 FINALISTKA
117 Lubowiecka Patrycja Barbara 36 FINALISTKA
118 Łukaszewicz Aleksandra Gabriela 36 FINALISTKA
119 Wójcik Anna 36 FINALISTKA
120 Matysiak Zofia, Wanda 35 FINALISTKA
121 Andrusiuk Jagna Maria 34 FINALISTKA
122 Hagiemajer Martyna 34 FINALISTKA
123 Mroczkowska Hanna 34 FINALISTKA
124 Otręba Dawid 34 FINALISTA
125 Jeskie Jakub 32 FINALISTA
126 Połaska Dominika 32 FINALISTKA
127 Żurek Zofia Rozalia 32 FINALISTKA
128 Dunajewska Alicja 31 FINALISTKA
129 Łyszkowska Julia 31 FINALISTKA
130 Opęchowska Magdalena 31 FINALISTKA
131 Szmigiel-Bziukiewicz Sandra 28 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018