WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 60

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Rumowska Hanna 47 LAUREATKA
2 Urbanowicz Milena Izebella 47 LAUREATKA
3 Brodala Inga Marta 46 LAUREATKA
4 Majewska Olga Klementyna 45 LAUREATKA
5 Wojtkowski Maciej 45 LAUREAT
6 Gałązka Liliana Gabriela 44 LAUREATKA
7 Kim Minji 44 LAUREATKA
8 Schneyder Hanna 43 LAUREATKA
9 Stadnik Julia 43 LAUREATKA
10 Florczyk Maria 42 LAUREATKA
11 Folwarczny Pola Helena 42 LAUREATKA
12 Haber Barbara Jagoda 42 LAUREATKA
13 Kot Mikołaj 42 LAUREAT
14 Małachowska Marta 42 LAUREATKA
15 Piekarczyk Marcin Piotr 42 LAUREAT
16 Piskorz Lena 42 LAUREATKA
17 Bieńkowski Maksym Jacek 41 LAUREAT
18 Grzybek Stanisław 41 LAUREAT
19 Jabłońska Maja 41 LAUREATKA
20 Kosman Maks 41 LAUREAT
21 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 41 LAUREATKA
22 Nivette Aleksander Marcin 41 LAUREAT
23 Opryński Szymon Piotr 41 LAUREAT
24 Ciołek Karolina Aleksandra 40 LAUREATKA
25 Garwoliński Tymoteusz 40 LAUREAT
26 Keane Julia Veronica 40 LAUREATKA
27 Niezgoda Julia 40 LAUREATKA
28 Saja Maciej 40 LAUREAT
29 Zajdel Aleksander 40 LAUREAT
30 Chróścielewska Hanna Daria 39 FINALISTKA
31 Nowosielska Anna 39 FINALISTKA
32 Tencer Mikołaj 39 FINALISTA
33 Aleksandrzak Maja Anna 38 FINALISTKA
34 Feceneć Nina Helena 38 FINALISTKA
35 Fibak Nina Olga 38 FINALISTKA
36 Kruk Olga 38 FINALISTKA
37 Olszewski Tomasz Jan 38 FINALISTA
38 Pszenicyn Michał 38 FINALISTA
39 Romanski Krzysztof 38 FINALISTA
40 Ząbek Zuzanna 38 -
41 Zervakos Julia Anna 38 FINALISTKA
42 Chojecka Małgorzata 37 FINALISTKA
43 Chołdzyńska Maria 37 FINALISTKA
44 Kosno Pola Alicja 37 FINALISTKA
45 Lepak Michał Jan 37 FINALISTA
46 Bereś Zuzanna Ewa 36 FINALISTKA
47 Busiło Szymon 36 FINALISTA
48 Dziurzyński Maciej 36 FINALISTA
49 Hajac Lucyna Agata 36 FINALISTKA
50 Kaliszewska Ewa 36 FINALISTKA
51 Nowowiejska Liwia 35 FINALISTKA
52 Anderman Karol 34 FINALISTA
53 Chełmicka Zofia Anna 34 FINALISTKA
54 Chojnowska Zuzanna Maria 34 FINALISTKA
55 Gniado Aleksandra Ewa 34 FINALISTKA
56 Green Catherine Maria 34 FINALISTKA
57 Kuc Klara 34 FINALISTKA
58 Litwin Natalia Joanna 34 FINALISTKA
59 Lubomirski Sebastian 34 FINALISTA
60 Serafin Nadia Ewa 34 FINALISTKA
61 Stolarska Dobromiła Aleksandra 34 FINALISTKA
62 Chimicz Hanna Amelia 33 FINALISTKA
63 Chodorski Marcel 33 FINALISTA
64 Fibakiewicz Oliwia 33 FINALISTKA
65 Gołębiewska Julia Natasza 33 FINALISTKA
66 Goździk Tymoteusz Jan 33 FINALISTA
67 Hinc Hanna Aleksandra 33 FINALISTKA
68 Kaluś Ewa Magdalena 33 FINALISTKA
69 Kiedryńska Alina Natalia 33 FINALISTKA
70 Skowrońska-Sieber Alexandra Dagmara 33 FINALISTKA
71 Woźnica Łukasz 33 FINALISTA
72 Wójcik Aleksandra Maria 33 FINALISTKA
73 Asman Sonia 32 FINALISTKA
74 Berej Maja 32 FINALISTKA
75 Foster Natalie Teresa 32 FINALISTKA
76 Pawłowski Teodor Tomasz 32 FINALISTA
77 Węcowski Maciej Michał 32 FINALISTA
78 Wyrzykowska Anna 32 FINALISTKA
79 Brzezowska Alicja 31 FINALISTKA
80 Dziedzic Hanna 31 FINALISTKA
81 Jabłońska Katarzyna Anna 31 FINALISTKA
82 Kurek Michał Marcin 31 FINALISTA
83 Matyjasik Alicja Ligia 31 FINALISTKA
84 Pers Marcelina 31 FINALISTKA
85 Pilaszkiewicz Anna 31 FINALISTKA
86 Dąbrowska Julia 30 FINALISTKA
87 Głowacka Amelia Agnieszka 30 FINALISTKA
88 Liwińska Iga Nina 30 FINALISTKA
89 Owczarek Hanna Marta 30 FINALISTKA
90 Rusinowski Jędrzej Tomasz 30 FINALISTA
91 Szymańska Iga Zofia 30 FINALISTKA
92 Burzyńska Nina Weronika 29 FINALISTKA
93 Poznańska Ada 28 FINALISTKA
94 Wolski Krzysztof Filip 27 FINALISTA
95 Słomka Weronika Janina 26 FINALISTKA
96 Bodzan Zuzanna 24 FINALISTKA
97 Olczak Julia 24 FINALISTKA
98 Pruchnik Mateusz Stanisław 24 FINALISTA
99 Szewczak Michał 24 FINALISTA
100 Celik Oliwia Yasemin 22 FINALISTKA
101 Lipiecka Lena 22 FINALISTKA
102 Gierszewska Maja 21 FINALISTKA
103 Dziubiński Jakub 19 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018