WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 60

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Żebrowski Jakub 54 LAUREAT
2 Cegłowski Nikodem 46 LAUREAT
3 Housh Adam Francis 43 LAUREAT
4 Szul Zuzanna Julia 43 LAUREATKA
5 Trynkus Erwin 43 LAUREAT
6 Łuszczyk Kornel 42 LAUREAT
7 Nowak Karolina Katarzyna 42 LAUREATKA
8 Domownik Anna Maja 40 LAUREATKA
9 Kiełczewska Julia Antonina 39 LAUREATKA
10 Kosman Marcin Jakub 38 LAUREAT
11 Kowalska Alina Marta 37 LAUREATKA
12 Oramus Berenika 37 LAUREATKA
13 Wilkans Łucja Cecylia 37 LAUREATKA
14 Zemła Róża 37 LAUREATKA
15 Edmondson Leon Damazy 36 LAUREATKA
16 Franco-Adamiak Sofia 36 LAUREATKA
17 Żukowska Aleksandra Lena 36 LAUREATKA
18 Basa Julia Aleksandra 35 LAUREATKA
19 Kielarski Patryk Piotr 35 LAUREAT
20 Kizińczuk Olga 35 LAUREATKA
21 Sobula Paulina Teresa 35 LAUREATKA
22 Adamska Iwona 34 LAUREATKA
23 Ciesielska Martyna 34 LAUREATKA
24 Cieślak Maria Jagoda 34 LAUREATKA
25 Giel Szymon Wojciech 34 LAUREAT
26 Jaworska Magdalena 34 LAUREATKA
27 Knap Maciej Aleksander 34 LAUREAT
28 Mokrzycka Natalia 34 LAUREATKA
29 Postrach Bernard Sylwester 34 LAUREAT
30 Raczkowska Ewa Maria 34 LAUREATKA
31 Wrona Jakub 34 LAUREAT
32 Brański Grzegorz Marek 33 LAUREAT
33 Chatfield Lilla 33 LAUREATKA
34 Cieślik Anna 33 LAUREATKA
35 Gąsiorowska Paulina Anna 33 LAUREATKA
36 Jędrzejewski Mikołaj 33 LAUREAT
37 Kunica Aniela 33 LAUREATKA
38 Linsey Lola 33 LAUREATKA
39 McGrath Aniela Aislinn 33 LAUREATKA
40 Wenzel Karol 33 LAUREAT
41 Zakolski Adam 33 LAUREAT
42 Dubno Aleksandra Lara 32 LAUREATKA
43 Goc Ryszard 32 LAUREAT
44 Horne Julia 32 LAUREATKA
45 Kowalewski Tymon 32 LAUREAT
46 Łapicz Bartłomiej 32 LAUREAT
47 Łopalewska Natasza Anna 32 LAUREATKA
48 Ogierman Franciszek Jan 32 LAUREATKA
49 Sobków Hanna Sinead 32 LAUREATKA
50 Wasilewski Hubert Leszek 32 LAUREAT
51 Zielińska Aleksandra 32 LAUREATKA
52 Borycki Antoni 31 FINALISTA
53 Ciuk Franciszek 31 FINALISTA
54 Grzymała-Kazłowski Antoni 31 FINALISTA
55 Paprocka Aleksandra 31 FINALISTKA
56 Staniak Alicja 31 FINALISTKA
57 Twardzisz Monika 31 FINALISTKA
58 Zakrzewski Jan Michal 31 FINALISTA
59 Zasada Antoni 31 FINALISTA
60 Żebrowska Marta 31 FINALISTKA
61 Dwyer Alexandra 30 FINALISTKA
62 Florek Szymon Mariusz 30 FINALISTA
63 Gierlach Wiktor, Aleksander 30 FINALISTA
64 Ha Thuy Tien 30 FINALISTKA
65 Karczmarzyk Jakub 30 FINALISTA
66 Majewski Filip Maksymilian 30 FINALISTA
67 Nowińska Matylda 30 FINALISTKA
68 Żochowski Grzegorz 30 FINALISTA
69 Adamczewski Jeremi 29 FINALISTA
70 Mirska Dominika Maria 29 FINALISTKA
71 Pszczółkowski Jakub 29 FINALISTKA
72 Rumskaite Gabija 29 FINALISTKA
73 Sawczyn Gabriela Anna 29 FINALISTKA
74 Staszewski Łukasz 29 FINALISTA
75 Boguta Helena Maria 28 FINALISTKA
76 Drabińska Wiktoria Aleksandra 28 FINALISTKA
77 Imms Izabela 28 FINALISTKA
78 Jancewicz Pola Magdalena 28 FINALISTKA
79 Knutson Sophia Marzena 28 FINALISTKA
80 Matuszkiewicz Maja 28 FINALISTKA
81 Messerli Susan 28 FINALISTKA
82 Nawrat Maksymilian Jakub 28 FINALISTA
83 Ożarowska Małgorzata 28 FINALISTKA
84 Pallant Sophie Allison 28 FINALISTKA
85 Putts Adam David 28 FINALISTA
86 Roccheggiani Alonso Elisa Marianna 28 FINALISTKA
87 Safiański Mikołaj Karol 28 FINALISTA
88 Wasilewska Marta 28 FINALISTKA
89 Wojciechowska Zofia 28 FINALISTKA
90 Brzózek Aleksandra Katarzyna 27 FINALISTKA
91 Gołębikowska Matylda 27 FINALISTKA
92 Górska Julia 27 FINALISTKA
93 Grzyb Natalia 27 FINALISTKA
94 Ilba Bruno 27 FINALISTA
95 Iwanicka Małgorzata Anna 27 FINALISTKA
96 Kabacińska Lidia 27 FINALISTKA
97 Klapa Jakub 27 FINALISTA
98 Kobielak Karmen 27 FINALISTKA
99 Koziej Lilia Beata 27 FINALISTKA
100 Lasowy Sebastian Leon 27 FINALISTA
101 Solarek Olga 27 FINALISTKA
102 Zdrojowa Maja 27 FINALISTKA
103 Baumgarten Monika 26 FINALISTKA
104 Białous Urszula 26 FINALISTKA
105 Demczuk Daniel 26 FINALISTA
106 Dziekan Izabela Wiktoria 26 FINALISTKA
107 Frączak Maria Ewa 26 FINALISTKA
108 Gola Aleksandra Maria 26 FINALISTKA
109 Hibner Maciej Stefan 26 FINALISTA
110 Husak Patryk 26 FINALISTA
111 Kremer Helena Krystyna 26 FINALISTKA
112 Kukier Karolina Dominika 26 FINALISTKA
113 Kulikowski Michał Paweł 26 FINALISTA
114 Parzyszek Jakub 26 FINALISTA
115 Stawowski Mateusz Maciej 26 FINALISTA
116 Tuczyński Mateusz 26 FINALISTA
117 Verbruggen Amelie 26 FINALISTKA
118 Kupis Victoria 25 FINALISTKA
119 Modzelewski Maksymilian Janusz 25 FINALISTA
120 Podkaminer-Ligaj Matylda 25 FINALISTKA
121 Przybyś Jakub 25 FINALISTA
122 Fernandez-Orbitowski Daniel Eduardo 24 FINALISTA
123 Fibakiewicz Natalia 24 FINALISTKA
124 Grabowski Oskar Krzysztof 24 FINALISTA
125 Haber Wiktor 24 FINALISTA
126 Krupniewski Hubert 24 FINALISTA
127 Rosiński Igor 24 FINALISTA
128 Solecka Hanna Maria 24 FINALISTKA
129 Westin Michał Eryk 24 FINALISTA
130 Woźna Bogna Józefina 24 FINALISTKA
131 Boelman Abigail 23 FINALISTKA
132 Chaciński Michał 23 FINALISTA
133 Dłużniewska Michalina 23 FINALISTKA
134 Grosman Zofia 23 FINALISTKA
135 Kucharska Maja Aniela 23 FINALISTKA
136 Nowak Aleksandra 23 FINALISTKA
137 Pasnikowski Mikołaj Jakub 23 FINALISTA
138 Piechowicz Karolina 23 FINALISTKA
139 Rzepecka Oliwia 23 FINALISTKA
140 Tutro Joanna Julia 23 FINALISTKA
141 Wachowicz Wiktoria Patrycja 23 FINALISTKA
142 Wolińska Alicja Klaudia 23 FINALISTKA
143 Binder Jan 22 FINALISTA
144 Ciesielska Alicja Zofia 22 FINALISTKA
145 Górecka Agata 22 FINALISTKA
146 Marcjasz Nina Daria 22 FINALISTKA
147 Nathan Daniel Christopher 22 FINALISTA
148 Reszczyk Maja Magda 22 FINALISTKA
149 Słomski Jan Bożydar 22 FINALISTA
150 Ukwenya Nadia 22 FINALISTKA
151 Wróblewski Filip 22 FINALISTA
152 Zawłocka Lena 22 FINALISTKA
153 Bednarska Michalina 21 FINALISTKA
154 Czajkowska Aleksandra 21 FINALISTKA
155 Gauvin Antoni 21 FINALISTA
156 Laszuk Agata 21 FINALISTKA
157 Sewruk Emilia 21 FINALISTKA
158 Siwek Antonina Helena 21 FINALISTKA
159 Charaziński Maksymilian Maciej 20 FINALISTA
160 Faulkner Helena 20 FINALISTKA
161 Jarecki Oskar 20 FINALISTA
162 Lęcznar Gabriela Katarzyna 20 FINALISTKA
163 Łomako Melania Józefina 20 FINALISTKA
164 Pawlak Stefan Michał 20 FINALISTA
165 Wójcik Maciej 20 FINALISTA
166 Kurowski Michał Piotr 19 FINALISTA
167 Rusak Anna Małgorzata 19 FINALISTKA
168 Urbańska Julia Ewa 19 FINALISTKA
169 Słodownik Adam Julian 18 FINALISTA
170 Szymański Hubert Mikołaj` 18 FINALISTA
171 Wachowska Weronika 18 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018