WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Kucała Zuzanna 38 LAUREATKA
2 Konopka Oliwia Julia 37 LAUREATKA
3 Masztalerz Jan 37 LAUREAT
4 Twarowski Stefan 37 LAUREAT
5 Ławińska Julia Anna 36 LAUREATKA
6 Galla Krzysztof 35 LAUREAT
7 Czyżewski Eryk 34 LAUREAT
8 Kosiorowska Wiktoria 34 LAUREATKA
9 Onopiuk Jakub Igor 34 LAUREAT
10 Piotrowska Patrycja Maria 34 LAUREATKA
11 Prędota Bartosz Jakub 34 LAUREAT
12 Wiak Iga Kinga 34 LAUREATKA
13 Ziomek Izabela 34 LAUREATKA
14 Kilian Maria Karolina 33 LAUREATKA
15 Mazur Gabriela Maria 33 LAUREATKA
16 Popko Helena Karolina 33 LAUREATKA
17 Popławska Pola 33 LAUREATKA
18 Skibniewska Barbara 33 LAUREATKA
19 Zieliński Michał 33 LAUREAT
20 Tondera Julia Zuzanna 32 FINALISTKA
21 Utrata Barbara Zofia 32 FINALISTKA
22 Domińczak Maria Helena 31 FINALISTKA
23 Dziurda Aleksandra 31 FINALISTKA
24 Gradowska Pola Wiktoria 31 FINALISTKA
25 Padusińska Maja 31 FINALISTKA
26 Truszkowska Marta 31 FINALISTKA
27 Wojtyła Magdalena Wiktoria 31 FINALISTKA
28 Zienkiewicz Mateusz Jan 31 FINALISTA
29 Cięciara Julia Magdalena 30 FINALISTKA
30 Ćwintal Rafał 30 FINALISTA
31 Misztal Oliwier Dominik 29 FINALISTA
32 Opadczuk Alicja 29 FINALISTKA
33 Pierzkała Katarzyna 29 FINALISTKA
34 Roguska Anna 29 FINALISTKA
35 Sikora Anita Tatiana 29 FINALISTKA
36 Urbanek Urszula Magdalena 29 FINALISTKA
37 Błońska Maja 28 FINALISTKA
38 de Raad Ida Helena 28 FINALISTKA
39 DroĽdziel Matylda Kaja 28 FINALISTKA
40 Gilgenast Magdalena 28 FINALISTKA
41 Klejman Aleksandra Bianka 28 FINALISTKA
42 Nurkiewicz Aleksandra 28 FINALISTKA
43 Plewko Natalia 28 FINALISTKA
44 Turczynowicz Jan 27 FINALISTA
45 Zaręba Kalina 27 FINALISTKA
46 Zegan Gabriela Nela 27 FINALISTKA
47 Ferenc Magdalena 26 FINALISTKA
48 Gdesz Julia 26 FINALISTKA
49 Macała Antonina 26 FINALISTKA
50 Mysiakowska Agata 26 FINALISTKA
51 Piotrowska Klara Anna 25 FINALISTKA
52 Rutkowski Radosław Michał 25 FINALISTA
53 ¦ródka Ewa 25 FINALISTKA
54 Włodarczyk Justyna 25 FINALISTKA
55 Bieńkowska Izabela Alicja 24 FINALISTKA
56 Obernikowicz Antoni 24 FINALISTA
57 Sromek Emilia Teresa 24 FINALISTKA
58 Stępniewska Julia Anna 24 FINALISTKA
59 Strzelczyk Katarzyna Weronika 24 FINALISTKA
60 Wieczorek Wiktor 24 FINALISTA
61 Z±bek Jagoda Martyna 22 FINALISTKA
62 Żabczyńska Karolina Katarzyna 22 FINALISTKA
63 Lipka Eryk 21 FINALISTA
64 Łazuka Julia Patrycja 21 FINALISTKA
65 Marczak Julia 21 FINALISTKA
66 Marek Agata 21 FINALISTKA
67 Romanowska Magdalena Joanna 21 FINALISTKA
68 Staniewski Mikołaj Adam 21 FINALISTA
69 Chłosta Zuzanna Joanna 19 FINALISTKA
70 Bolek Zuzanna 17 FINALISTKA
71 Kowalczyk Kacper 17 FINALISTA
72 Str±k Natalia 17 FINALISTKA
73 Szymański Karol 17 FINALISTA
74 Bielecka Joanna Maria 16 FINALISTKA
75 Ptaszyńska Karolina Zofia 15 FINALISTKA
76 Chrz±szczewski Miłosz 13 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018