WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Baryłka Małgorzata Anna 31 LAUREATKA
2 Stempniewski Jan Adam 31 LAUREAT
3 Brzezowski Jan Franciszek 30 LAUREAT
4 Piechowicz Karolina 30 LAUREATKA
5 Zwolińska Marta 30 LAUREATKA
6 Jedlak Bartłomiej 29 LAUREAT
7 Mroczkowska Hanna 29 LAUREATKA
8 Turkiewicz Marta Weronika 29 LAUREATKA
9 Bieniaszewska Eliza Julia 28 LAUREATKA
10 Klata Antonina Maria 28 LAUREATKA
11 Matusiak Alicja 28 LAUREATKA
12 Chmielińska Alicja 27 LAUREATKA
13 Cieszanowski Paweł 27 LAUREAT
14 Janicki Wincenty 27 LAUREAT
15 Kisiel Stanisław 27 LAUREAT
16 Makówka Róża 27 LAUREATKA
17 Niewiadomska Zuzanna 27 LAUREATKA
18 Pękala Jakub 27 LAUREAT
19 Dylewska Anna 26 FINALISTKA
20 Ługiewicz Wojciech Jan 26 FINALISTA
21 Smulska Antonina Teresa 26 FINALISTKA
22 Sowa Bartosz Jan 26 FINALISTA
23 Błaszkiewicz Emilia Julia 25 FINALISTKA
24 Kozłowska Maria Monika 25 FINALISTKA
25 Praszczałek Katarzyna Agnieszka 25 FINALISTKA
26 Jamioła Stanisław 24 FINALISTA
27 Kołomańska Gabriela 24 FINALISTKA
28 Kwiatkowska Maria 24 FINALISTKA
29 Łojek Bartosz Jakub 24 FINALISTA
30 Olszewska Maja 24 FINALISTKA
31 Pielasa Julia Weronika 24 FINALISTKA
32 Rabsztyn Małgorzata Teresa 24 FINALISTKA
33 Wojdyłło Jan Jozef 24 FINALISTA
34 Kowalski Maciej Marek 23 FINALISTA
35 Kuzara Dominika Anna 23 FINALISTKA
36 Nagowska Kinga Helena 23 FINALISTKA
37 Rajkowska Martyna Aleksandra 23 FINALISTKA
38 Gradowska Pola Jadwiga 22 FINALISTKA
39 Olkowska Alicja 22 FINALISTKA
40 Serafin Krzysztof 22 FINALISTA
41 Białek Jakub Bogusław 21 FINALISTA
42 Juszczak Aleksander Maksymilian 21 FINALISTA
43 Kwiatkowski Jan Mateusz 21 FINALISTA
44 Nalewajska Gabriela 21 FINALISTKA
45 Ożarek Jakub Krzysztof 21 FINALISTA
46 Paprota Amelia 21 FINALISTKA
47 Dworzyńska Urszula 20 FINALISTKA
48 Gluba Weronika 20 FINALISTKA
49 Karakula Liwia 19 FINALISTKA
50 Przybysiak Jan Stefan 19 FINALISTA
51 Krysiński Filip 18 FINALISTA
52 Michalska Zuzanna 18 FINALISTKA
53 Marzec Magdalena 17 FINALISTKA
54 Malinowska Maja 16 FINALISTKA
55 Gładysz Kacper 15 FINALISTA
56 Knypek Agata 15 FINALISTKA
57 Paszkiewicz Aleksander Ryszard 15 FINALISTA
58 Tomaszewska Julia 15 FINALISTKA
59 Lipka Kinga 12 FINALISTKA
60 Rybka Julia 12 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018