WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Pluta Klara 37 LAUREATKA
2 Buzun Wojciech 36 LAUREAT
3 Raczkowska Anna Beata 36 LAUREATKA
4 Szewczak Michał 36 LAUREAT
5 Szewczak Remigiusz Jacek 36 LAUREAT
6 Kucharek Tymoteusz 35 LAUREAT
7 Lasota Tomasz Artur 35 LAUREAT
8 Witkowski Paweł Teodozy 35 LAUREAT
9 Bareja Anna Klara 34 LAUREATKA
10 Charuba Cezary Filip 34 LAUREAT
11 Gandziarowska Maria Zofia 34 LAUREATKA
12 Godzimirski Adam Wojciech 34 LAUREAT
13 Grochowski Wiktor 34 LAUREAT
14 Karczewski Konrad 34 LAUREAT
15 Koryciński Dawid 34 LAUREAT
16 Palenik Krzysztof 34 LAUREAT
17 Rajpert Jeremi Jacek 34 LAUREAT
18 Sochalski Bartosz Jan 34 LAUREAT
19 Szymański Ksawery Karol 34 LAUREAT
20 Wojciechowski Marcin 34 LAUREAT
21 Białek Filip Owidiusz 33 LAUREAT
22 Filip Aleksandra 33 LAUREATKA
23 Kalita Kacper 33 LAUREAT
24 Karasek Zofia Małgorzata 33 LAUREATKA
25 Kingston Antoni Zbigniew 33 LAUREAT
26 Pietrzak Aleksander 33 LAUREAT
27 Raban Jakub 33 LAUREAT
28 Szuba Krzysztof Augustyn 33 LAUREAT
29 Weremczuk Marcin 33 LAUREAT
30 Winnicki Jakub 33 LAUREAT
31 Zawistowski Michał 33 LAUREAT
32 Rogalska Katarzyna Anna 32 FINALISTKA
33 Bobrownicki-Libchen Andrzej 32 FINALISTA
34 Dulęba Amelia Kamila 32 FINALISTKA
35 Jurkiewicz Ewelina 32 FINALISTKA
36 Kuczmarski Mikołaj Adam 32 FINALISTA
37 Nowakowski Mateusz Tomasz 32 FINALISTA
38 Saja Maciej 32 FINALISTA
39 D±browa Kajetan Jan 31 FINALISTA
40 Długokęcki Antoni Wojciech 31 FINALISTA
41 Filipkowska Aleksandra 31 FINALISTKA
42 Frydrych Wiktor Gerard 31 FINALISTA
43 Go¶ Helena 31 FINALISTKA
44 GoĽdzik Tymoteusz Jan 31 FINALISTA
45 Jałocha Maciej 31 FINALISTA
46 Moraczewski Maksymilian Jerzy 31 FINALISTA
47 Olczak Maria 31 FINALISTKA
48 Pawlukiewicz Zofia Anna 31 FINALISTKA
49 Pawlu¶ Artur Jerzy 31 FINALISTA
50 Podbielski Bruno Ksawery 31 FINALISTA
51 Powałka Natalia 31 FINALISTKA
52 Ruszkowski Michał 31 FINALISTA
53 Ujazdowski Maciej Jakub 31 FINALISTA
54 Woronko Dominika 31 FINALISTKA
55 Wróbel Alicja 31 FINALISTKA
56 Wrzosek Edyta 31 FINALISTKA
57 Zapała Julia Faustyna 31 FINALISTKA
58 Gajewska Zofia Nela 30 FINALISTKA
59 Karwan Jan 30 FINALISTA
60 Lech Barbara Wiktoria 30 FINALISTKA
61 Lechowicz Jarosław 30 FINALISTA
62 Poruszek Konrad 30 FINALISTA
63 Tomaszewski Maksym 30 FINALISTA
64 Kowalska Julia 29 FINALISTKA
65 Pieńkosz Paweł 29 FINALISTA
66 Podgórski Mateusz Jan 29 FINALISTA
67 Skibińska Anita Weronika 29 FINALISTKA
68 Wekwejt Patryk 29 FINALISTA
69 Illinicz-Zeydel Karol Maria 28 FINALISTA
70 Krasoń Dominika Anna 28 FINALISTKA
71 Lodziński Aleksander Jakub 28 FINALISTA
72 Namysłowska Jagoda 28 FINALISTKA
73 Orłowska Magdalena 28 FINALISTKA
74 Rogala Kinga Maria 28 FINALISTKA
75 Smoleńska Maria 28 FINALISTKA
76 ¦lepowrońska Natalia 28 FINALISTKA
77 Waraszkiewicz Maja Stanisława 28 FINALISTKA
78 B±czek Zuzanna 27 FINALISTKA
79 Kuczera Paulina 27 FINALISTKA
80 Kwiecień Stanisław 27 FINALISTA
81 Mencel Iga Weronika 27 FINALISTKA
82 Rusinkiewicz Gabriela Elżbieta 27 FINALISTKA
83 Wojnarowski Bartosz Dawid 27 FINALISTA
84 Zalewski Maciej Rafał 27 FINALISTA
85 Chudyba Karol Andrzej 26 FINALISTA
86 Derlacz Zuzanna 26 FINALISTKA
87 Humienny Gabriela 26 FINALISTKA
88 Sobieszczuk Kaja Anna 26 FINALISTKA
89 Szewczak Jakub 26 FINALISTA
90 Jakuczun Jagoda Helena 25 FINALISTKA
91 Lisiecka Amelia 25 FINALISTKA
92 Nol Dominik 25 FINALISTA
93 Nowak Piotr Mikołaj 24 FINALISTA
94 Oleksy Piotr 24 FINALISTA
95 Włoszek Szymon 24 FINALISTA
96 Chałotowska Maria Ewa 21 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018