WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 20

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Bajorek Anna Weronika 20 LAUREATKA
2 Dawidowska Marta Zyta 20 LAUREATKA
3 Kucharek Tymoteusz 20 LAUREAT
4 Nguyen Tue Anh 20 LAUREATKA
5 Opalski Jan Jakub 20 LAUREAT
6 Pielasa Paweł Karol 20 LAUREAT
7 Słowikowski Jakub 20 LAUREAT
8 Stawarz Michał Marek 20 LAUREAT
9 Stopka Marcin Łukasz 20 LAUREAT
10 Bobowicz Kacper 19 LAUREAT
11 Czaplicki Krzysztof Ksawery 19 LAUREAT
12 Długokęcki Antoni Wojciech 19 LAUREAT
13 Gębu¶ Ignacy Alfred 19 LAUREAT
14 Jopa Aleksandra 19 LAUREATKA
15 Knyspel Jan Józef 19 LAUREAT
16 Kotarba Szymon Grzegorz 19 LAUREAT
17 Wojtuszkiewicz Artur Jan 19 LAUREAT
18 Chwiałkowski Marcel Jerzy 18 LAUREAT
19 Gwiazda Franciszek 18 LAUREAT
20 Jędrzejewski Daniel 18 LAUREAT
21 Kolipiński Jan Krzysztof 18 LAUREAT
22 Kulig Helena Maria 18 LAUREATKA
23 Muszyński Miłosz 18 LAUREAT
24 Niewadzi Szymon 18 LAUREAT
25 Papiernik Urszula 18 LAUREATKA
26 Piórkowska Anna 18 LAUREATKA
27 Ratyński Dawid 18 LAUREAT
28 Rozkosz Wiktoria Marta 18 LAUREATKA
29 Sarnowski Szymon 18 LAUREAT
30 Skiba Łukasz 18 LAUREAT
31 Szostakiewicz Bartosz 18 LAUREAT
32 Vu Linh Tra 18 LAUREATKA
33 Walczak Stanisław 18 LAUREAT
34 Weremczuk Marcin 18 LAUREAT
35 Wójcik Aleksandra Agata 18 LAUREATKA
36 Wyborski Krzysztof Piotr 18 LAUREAT
37 Zbysiński Marek 18 LAUREAT
38 Naskręcki Adam Łukasz 17 FINALISTA
39 Paziewska Anna 17 FINALISTKA
40 Struzik Stanisław 17 FINALISTA
41 Strzeszyński Jan 17 FINALISTA
42 Wi¶niewski Maciej Zygmunt 17 FINALISTA
43 Żak Zofia 17 FINALISTKA
44 Do Dinh Tap 16 FINALISTA
45 Karandys Mateusz 16 FINALISTA
46 KaĽmierczak Michał 16 FINALISTA
47 Krawczyk Agata 16 FINALISTKA
48 Majewska Olga Klementyna 16 FINALISTKA
49 Mazuro Maciej Michał 16 FINALISTA
50 Staniewski Mikołaj Adam 16 FINALISTA
51 Tłaczała Kornel Stanisław 16 FINALISTA
52 Zajdel Aleksander Tomasz 16 FINALISTA
53 Broda Michał Antoni 15 FINALISTA
54 Dalewski Iwo 15 FINALISTA
55 Grabowski Gabriel 15 FINALISTA
56 Iwan Jakub Stanisław 15 FINALISTA
57 Krupa Michał 15 FINALISTA
58 Okrojek Bogumiła Marta 15 FINALISTKA
59 Piasecki Patryk Michał 15 FINALISTA
60 Tutaj Rafał 15 FINALISTA
61 Wachnicka Paulina Marianna 15 FINALISTKA
62 Fila Piotr Konrad 14 FINALISTA
63 Mashchenko Anastasiia 14 FINALISTKA
64 Rybska Dominika Anna 14 FINALISTKA
65 Sobociński Hubert Marcin 14 FINALISTA
66 Tyszecki Piotr 14 FINALISTA
67 Kosowski Mateusz 13 FINALISTA
68 Olszewski Wojciech 13 FINALISTA
69 Predel Szymon Grzegorz 13 FINALISTA
70 Rusinek Hanna Małgorzata 13 FINALISTKA
71 Sadlej Michał Jakub 13 FINALISTA
72 Lech Agnieszka 12 FINALISTKA
73 Rutkowska Anna 12 FINALISTKA
74 Tatar Remigiusz Andrzej 12 FINALISTA
75 Wesołowski Szymon Konrad 12 FINALISTA
76 Żujewska Natalia 12 FINALISTKA
77 Bojanowski Michał Jakub 11 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018