WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 20

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Buchalski Antoni Piotr 20 LAUREAT
2 Cudny Mikołaj Adam 20 LAUREAT
3 Dąbrowska Maria Weronika 20 LAUREATKA
4 Karpiejczyk Stanisław Marcin 20 LAUREAT
5 Karwowski Maciej 20 LAUREAT
6 Mai Hai An 20 LAUREAT
7 Matuszewski Jędrzej Jakub 20 LAUREAT
8 Paśnikowski Mikołaj Jakub 20 LAUREAT
9 Rak Jacek 20 LAUREAT
10 Szczerbińska Hanna Sara 20 LAUREATKA
11 Wąsiewicz Jerzy Edmund 20 LAUREAT
12 Wójcik Maciej 20 LAUREAT
13 Bereza Jakub 19 LAUREAT
14 Czosnek Julia 19 LAUREATKA
15 Dąbrowski Krzysztof 19 LAUREAT
16 Jeznacka Iga Marta 19 LAUREATKA
17 Kosiarski Piotr Andrzej 19 LAUREAT
18 Kreczmański Franciszek Sergiusz 19 LAUREAT
19 Kryczka Barbara 19 LAUREATKA
20 Mamcarz Nina Bogumiła 19 LAUREATKA
21 Pielasa Julia Weronika 19 LAUREATKA
22 Spurtacz Daniela Danuta 19 LAUREATKA
23 Szwyngel Jan Zygmunt 19 LAUREAT
24 Zając Jan Krzysztof 19 LAUREAT
25 Adamowska Zofia Magdalena 18 LAUREATKA
26 Bargieł Izabela 18 LAUREATKA
27 Bednarczuk Jaśmina 18 LAUREATKA
28 Cieślak Oliwia 18 LAUREATKA
29 Cieślikowski Igor Mateusz 18 LAUREAT
30 Ignaciuk Maciej 18 LAUREAT
31 Kula Bernard Józef 18 LAUREAT
32 Leleń Stanisław 18 LAUREAT
33 Mierzanowska Weronika 18 LAUREATKA
34 Myśliwiec Weronika 18 LAUREATKA
35 Nguyen Paulina 18 LAUREATKA
36 Sawicki Mateusz 18 LAUREAT
37 Skok Tomasz 18 LAUREAT
38 Smółko Anna 18 LAUREATKA
39 Szempliński Jerzy Tomasz 18 LAUREAT
40 Wasilewski Hubert 18 LAUREAT
41 Czernik Emanuel 17 LAUREAT
42 Gąsiorowska Paulina Anna 17 LAUREATKA
43 Górczyński Wojciech 17 LAUREAT
44 Gwiazda Jan 17 LAUREAT
45 Janowski Jakub 17 LAUREAT
46 Karcz Jan Stefan 17 LAUREAT
47 Kopyt Filip 17 LAUREAT
48 Lisowski Filip 17 LAUREAT
49 Lubczyński Maciej Piotr 17 LAUREAT
50 Łojek Bartosz Jakub 17 LAUREAT
51 Mieszkowski Paweł 17 LAUREAT
52 Pawlak Adam Janusz 17 LAUREAT
53 Rakowski Mateusz 17 LAUREAT
54 Ramsza Kajetan Paweł 17 LAUREAT
55 Sidorczuk Paweł 17 LAUREAT
56 Soboński Robert 17 LAUREAT
57 Strzałek Szymon 17 LAUREAT
58 Szczurek Adela Ewa 17 LAUREATKA
59 Świerczewski Stefan Jan 17 LAUREAT
60 Trynkus Erwin 17 LAUREAT
61 Baum Jonasz Mateusz 16 FINALISTA
62 Budzik Kaja Agnieszka 16 FINALISTKA
63 Chacińska Oliwia 16 FINALISTKA
64 Cieślikowski Emil Stanisław 16 FINALISTA
65 Cuper Maciej Paweł 16 FINALISTA
66 Daniluk Marta 16 FINALISTKA
67 Daubek Diana 16 FINALISTKA
68 Ha Thuy Tien 16 FINALISTKA
69 Hulbój Magdalena Maria 16 FINALISTKA
70 Jemielity Bartosz 16 FINALISTA
71 Kasprzak Mateusz 16 FINALISTA
72 Konon Helena Maria 16 FINALISTKA
73 Małecki Krystian 16 FINALISTA
74 Mokrzycki Maciej Aleksander 16 FINALISTA
75 Rak Michał 16 FINALISTA
76 Sienicki Radosław 16 FINALISTA
77 Uziembło Jan 16 FINALISTA
78 Wrzosek Franciszek 16 FINALISTA
79 Adamska Iwona 15 FINALISTKA
80 Balcer Aurelia Róża 15 FINALISTKA
81 Biziel Katarzyna 15 FINALISTKA
82 Bulge Maciej Marcel 15 FINALISTA
83 Dąbkowski Kacper 15 FINALISTA
84 Domurat Michał 15 FINALISTA
85 Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 15 FINALISTA
86 Gryc Olaf 15 FINALISTA
87 Izdebski Jakub 15 FINALISTA
88 Jastrzębski Paweł 15 FINALISTA
89 Jędrzejewski Michał 15 FINALISTA
90 Juchimiuk Natalia 15 FINALISTKA
91 Knutson Sophia Marzena 15 FINALISTKA
92 Kondraciuk Natalia 15 FINALISTKA
93 Kopyś Anna 15 FINALISTKA
94 Kubalski Piotr Franciszek 15 FINALISTA
95 Lada Stanisław Paweł 15 FINALISTA
96 Lejkowski Mikołaj 15 FINALISTA
97 Lorenc Jan Jarosław 15 FINALISTA
98 Matyjek Hoa Thuy Tien Monika 15 FINALISTKA
99 Matyjek Bartosz Robert 15 FINALISTA
100 Mączka Bartosz 15 FINALISTA
101 Nowacki Wojciech Artur 15 FINALISTA
102 Nowocień Paweł Hubert 15 FINALISTA
103 Rydzewska Weronika 15 FINALISTKA
104 Siewko Piotr Rafał 15 FINALISTA
105 Stachelek Adam Jakub 15 FINALISTA
106 Staszkiewicz Igor 15 FINALISTA
107 Wawszczak Kamil 15 FINALISTA
108 Wietrzykowski Leszek Wojciech 15 FINALISTA
109 Wiśniewska Karoilna 15 FINALISTKA
110 Zakrzewski Eryk 15 FINALISTA
111 Bernaś Grzegorz Zygmunt 14 FINALISTA
112 Bielak Szymon 14 FINALISTA
113 Bieniek Piotr Adam 14 FINALISTA
114 Butryn Ireneusz 14 FINALISTA
115 Chlewicka Kalina Maria 14 FINALISTKA
116 Fenik Jadwiga 14 FINALISTKA
117 Jezierski- Tratkiewicz Dominik 14 FINALISTA
118 Kallus Filip Adrian 14 FINALISTA
119 Karakula Liwia 14 FINALISTKA
120 Kąkol Kacper 14 FINALISTA
121 Korytkowska Julia 14 FINALISTKA
122 Kotala Wiktor 14 FINALISTA
123 Kustra Nikodem 14 FINALISTA
124 Kutowska Zuzanna 14 FINALISTKA
125 Kwiatkowski Miłosz 14 FINALISTA
126 Marcjasz Nina Daria 14 FINALISTKA
127 Mikulski Eryk Tomasz 14 FINALISTA
128 Nieborek Michał Piotr 14 FINALISTA
129 Pawlak Stanisław 14 FINALISTA
130 Rzewuski Adam Ignacy 14 FINALISTA
131 Stanek Liliana Natalia 14 FINALISTKA
132 Sztobryn Jakub 14 FINALISTA
133 Tuczyński Mateusz 14 FINALISTA
134 Bogusz Maria Elżbieta 13 FINALISTKA
135 Borowska Katarzyna 13 FINALISTKA
136 Gałązka Konrad 13 FINALISTA
137 Giżewska Katarzyna 13 FINALISTKA
138 Hyska Jeremi Michał 13 FINALISTA
139 Jażdżyk Michał 13 FINALISTA
140 Kietlińska Zofia Maria 13 FINALISTKA
141 Maćkowiak Szymon 13 FINALISTA
142 Michałek Mikołaj 13 FINALISTA
143 Miszczak Jakub Dariusz 13 FINALISTA
144 Napieralski Michał Jan 13 FINALISTA
145 Piwowarski Tymon Olaf 13 FINALISTA
146 Pyda Rafał 13 FINALISTA
147 Surgał Andrzej 13 FINALISTA
148 Tsitavets Vladzislav 13 FINALISTA
149 Witkowski Kajetan Bonawentura 13 FINALISTA
150 Zentara Mateusz 13 FINALISTA
151 Deperas Maria Anna 12 FINALISTKA
152 Derba Mateusz 12 FINALISTA
153 Iwanowski Paweł 12 FINALISTA
154 Jędrzejczak Aleksandra 12 FINALISTKA
155 Kuśmierowska Zofia Róża 12 FINALISTKA
156 Sołdek Marcin 12 FINALISTA
157 Szlachetka Filip 12 FINALISTA
158 Szymański Hubert Mikołaj 12 FINALISTA
159 Świecka Urszula Barbara 12 FINALISTKA
160 Adamiak Hubert Bogdan 11 FINALISTA
161 Drozd Igor Stanisław 11 FINALISTA
162 Koryczan Agnieszka Natalia 11 FINALISTKA
163 Labiński Jerzy Wojciech 11 FINALISTA
164 Możański Jan 11 FINALISTA
165 Mroczek Jakub 11 FINALISTA
166 Oraczewski Wiktor 11 FINALISTA
167 Pietrusiak Krzysztof Jan 11 FINALISTA
168 Prasol Wiktor Michał 11 FINALISTA
169 Sikora Zuzanna 11 FINALISTKA
170 Boguta Helena Maria 10 FINALISTKA
171 Ciurzyńska Ewa Maria 10 FINALISTKA
172 Eksterowicz Natalia 10 FINALISTKA
173 Góźdź Dawid 10 FINALISTA
174 Maciak Mateusz Piotr 10 FINALISTA
175 Nasternak Antoni Jan 10 FINALISTA
176 Naszkowski Tomasz 10 FINALISTA
177 Turkiewicz Marta Weronika 10 FINALISTKA
178 Wolańska Sylwia 10 FINALISTKA
179 Lasota Rafał 9 FINALISTA
180 Mysiewicz Michał 9 FINALISTA
181 Różewska Weronika 9 FINALISTKA
182 Skawiński Szymon 9 FINALISTA
183 Adamczyk Michał 8 FINALISTA
184 Wolińska Dorota Amelia 8 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018