WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 70

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Gadzała Jan 67 LAUREAT
2 Szewczak Michał 67 LAUREAT
3 Antas Szymon Makary 66 LAUREAT
4 Brochocki Mateusz 66 LAUREAT
5 Grzębski Filip 66 LAUREAT
6 Kingston Antoni Zbigniew 66 LAUREAT
7 Martynowski Mateusz 66 LAUREAT
8 Szabłowski Marcel Beniamin 66 LAUREAT
9 Kowalska Małgorzata Elżbieta 65 LAUREATKA
10 Łukasik Mateusz Jakub 65 LAUREAT
11 Skład Krzysztof Saturnin 65 LAUREAT
12 Karczewski Konrad 64 LAUREAT
13 Kozaczyński Piotr Tadeusz 64 LAUREAT
14 Kusiak Stanisław Artur 64 LAUREAT
15 Michalak Błażej 64 LAUREAT
16 Rajpert Jeremi Jacek 64 LAUREAT
17 Sławiński Karol Hugo 64 LAUREAT
18 Beta Radosław 63 LAUREAT
19 Bocianowski Szymon Robert 63 LAUREAT
20 Grabowski Józef Marek 63 LAUREAT
21 Klimaszewska Anna Konstancja 63 LAUREATKA
22 Kozłowski Piotr 63 LAUREAT
23 Luft Adam Paweł 63 LAUREAT
24 Łuka Ignacy 63 LAUREAT
25 Mazur Jan Maria 63 LAUREAT
26 Mazuruk Maciej 63 LAUREAT
27 Modzelewski Karol 63 LAUREAT
28 Nowohoński Karol Maciej 63 LAUREAT
29 Paszta Jagoda, Hanna 63 LAUREATKA
30 Piątkowski Fryderyk 63 LAUREAT
31 Raczkowski Jan Marian 63 LAUREAT
32 Sikorski Marcin Jerzy 63 LAUREAT
33 Walczak Kamil Jason 63 LAUREAT
34 Warcaba Natalia 63 LAUREATKA
35 Zowczak Franciszek Michał 63 LAUREAT
36 Zych Franciszek 63 LAUREAT
37 Źrebiec Franciszek 63 LAUREAT
38 Kłopotek Michał Sebastian 62 LAUREAT
39 Korczak Paweł 62 LAUREAT
40 Krauze Krzysztof 62 LAUREAT
41 Krop Bartosz 62 LAUREAT
42 Król Maciej Atanazy 62 LAUREAT
43 Nowak Maciej 62 LAUREAT
44 Pergół Kacper Igor 62 LAUREAT
45 Strąk Jakub Maciej 62 LAUREAT
46 Sumara Maksymilian 62 LAUREAT
47 Szulga Jan 62 LAUREAT
48 Warska Amelia Sylwia 62 LAUREATKA
49 Wasielewska Maja 62 LAUREATKA
50 Jankowski Antoni Józef 61 FINALISTA
51 Kłosiński Konrad 61 FINALISTA
52 Kopyt Michał 61 FINALISTA
53 Kucharek Tymoteusz 61 FINALISTA
54 Pawlus Paweł Piotr 61 FINALISTA
55 Pietrzak Krzysztof Jan 61 FINALISTA
56 Piotrowska Nina Weronika 61 FINALISTKA
57 Piotrzkiewicz Piotr Marcin 61 FINALISTA
58 Rowicki Mikołaj 61 FINALISTA
59 Rybarczyk Bartosz Kamil 61 FINALISTA
60 Tułodziecki Stanisław, Oskar 61 FINALISTA
61 Walewski Artur 61 FINALISTA
62 Więch Bartłomiej 61 FINALISTA
63 Wojciechowski Stanisław 61 FINALISTA
64 Czarnowski Michał 60 FINALISTA
65 Izdebski Krzysztof 60 FINALISTA
66 Jaworski Piotr 60 FINALISTA
67 Knyspel Jan Józef 60 FINALISTA
68 Muszel Łucja Anna 60 FINALISTKA
69 Rowiński Tomasz 60 FINALISTA
70 Skoratko Mateusz Krystian 60 FINALISTA
71 Słowik Julia Patrycja 60 FINALISTKA
72 Tarnawski Stanisław Marcin 60 FINALISTA
73 Wieczorek Bartosz 60 FINALISTA
74 Witkowski Jan Franciszek 60 FINALISTA
75 Wojciechowski Marcin 60 FINALISTA
76 Zagożdżon Laura Aleksandra 60 FINALISTKA
77 Chazan Mateusz 59 FINALISTA
78 Domińczak Marcin Robert 59 FINALISTA
79 Drapata Anastazja 59 FINALISTKA
80 Lipińska Julia 59 FINALISTKA
81 Macikowski Szymon, Maciej 59 FINALISTA
82 Mikołajczyk Jakub Witold 59 FINALISTA
83 Miśkowicz Kuba 59 FINALISTA
84 Naftyński Igor Michał 59 FINALISTA
85 Nowocień Rafał 59 FINALISTA
86 Stańko Kalina Klara 59 FINALISTKA
87 Araśniewicz Artur 58 FINALISTA
88 Buczma Aleksandra 58 FINALISTKA
89 Gajda Marcin 58 FINALISTA
90 Handzelewicz Wiktor Jan 58 FINALISTA
91 Kuczyńska Julia 58 FINALISTKA
92 Łuba Kamil 58 FINALISTA
93 Łyszkowski Maciej Michał 58 FINALISTA
94 Patyra Ludwik 58 FINALISTA
95 Płatek Albert 58 FINALISTA
96 Rudnicki Michał 58 FINALISTA
97 Skaliński Marcin 58 FINALISTA
98 Szewczuk Mikołaj Rafał 58 FINALISTA
99 Weitz Katarzyna Magdalena 58 FINALISTKA
100 Wiśniewski Krzysztof Witold 58 FINALISTA
101 Zamoyski Stanisław Bruno 58 FINALISTA
102 Zdon Tomasz 58 FINALISTA
103 Korzeniewska Gabriela Joanna 57 FINALISTKA
104 Krupa Justyna Anna 57 FINALISTKA
105 Kwaśniak Antoni Paweł 57 FINALISTA
106 Ossoliński Ziemowit Łukasz 57 FINALISTA
107 Pak Glieb 57 FINALISTA
108 Pierzycki Mikołaj Bartłomiej 57 FINALISTA
109 Skonieczny Bartosz Filip 57 FINALISTA
110 Buliński Norbert 56 FINALISTA
111 Malicki Mateusz 56 FINALISTA
112 Orlińska Anna 56 FINALISTKA
113 Skowrońska Anna 56 FINALISTKA
114 Skrzypczak Artur Wiktor 56 FINALISTA
115 Terlecki Maciej Wojciech 56 FINALISTA
116 Ujazdowski Maciej 56 FINALISTA
117 Bednarski Kacper Franciszek 55 FINALISTA
118 Dybalski Michał Janusz 55 FINALISTA
119 Grzelak Antoni 55 FINALISTA
120 Kaproń Jakub Mikołaj 55 FINALISTA
121 Lisowski Kacper 55 FINALISTA
122 Makos Aleksander Tomasz 55 FINALISTA
123 Missala Maciej Mateusz 55 FINALISTA
124 Rabarijoely Erwin Samuel 55 FINALISTA
125 Dybowski Antoni Stanisław 54 FINALISTA
126 Kuziora Oskar 54 FINALISTA
127 Majchrzak Łukasz 54 FINALISTA
128 Mięgoć Anna 54 FINALISTKA
129 Obrębski Filip 54 FINALISTA
130 Pawlik Karolina Anna 54 FINALISTKA
131 Rembiszewska Julia 54 FINALISTKA
132 Symonowicz Michał 54 FINALISTA
133 Wojnicki Adam 54 FINALISTA
134 Boczek Kuba Antoni 53 FINALISTA
135 Jodłowski Jakub Grzegorz 53 FINALISTA
136 Skalski Filip Michał 53 FINALISTA
137 Sumińska Łucja 53 FINALISTKA
138 Wierzbicka Anna Wiktoria 53 FINALISTKA
139 Zioło Maciej 53 FINALISTA
140 Demianiuk Maksymilian 52 FINALISTA
141 Hyrycz Wiktoria 52 FINALISTKA
142 Kwaśniak Agata Oliwia 52 FINALISTKA
143 Mianowski Antoni 52 FINALISTA
144 Obidziński Michał 52 FINALISTA
145 Piklikiewicz Allan Henryk 52 FINALISTA
146 Ruciński Mateusz 52 FINALISTA
147 Chłosta Krzysztof 51 FINALISTA
148 Chojka Jakub 51 FINALISTA
149 Derlacz Zuzanna 51 FINALISTKA
150 Kurek Aleksander Marcin 51 FINALISTA
151 Lewandowski Antoni 51 FINALISTA
152 Ostrowski Mateusz 51 FINALISTA
153 Wernicki Mateusz 51 FINALISTA
154 Wylotek Arkadiusz Janusz 51 FINALISTA
155 Kicior Maciej Antoni 50 FINALISTA
156 Pacholak Filip 50 FINALISTA
157 Stawiarski Aleksander 50 FINALISTA
158 Lechowicz Piotr 49 FINALISTA
159 Wendt Justyna 49 FINALISTKA
160 Dąbkowski Radosław 48 FINALISTA
161 Derda Jacek Jan 47 FINALISTA
162 Lipski Maciej 47 FINALISTA
163 Szczerbicki Wiktor Kazimierz 47 FINALISTA
164 Chojnacka Agata 46 FINALISTKA
165 Miłoszewski Kacper 46 FINALISTA
166 Gałczyński Piotr Dariusz 45 FINALISTA
167 Koźniewski Adam Krzysztof 45 FINALISTA
168 Łyczek Kamil 45 FINALISTA
169 Pac Damian 45 FINALISTA
170 Gawłowicz Adrian 42 FINALISTA
171 Mierzejewski Błażej 40 FINALISTA
172 Konecki Jakub 39 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018