LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU FIZYCZNEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu fizycznego
zostało 21 uczniów, finalistami 35 uczniów z Mazowsza.


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Mazurkiewicz Jakub Lucjan 20 LAUREAT
2 Polus Bartosz Jakub 19 LAUREAT
3 Wychowański Maciej 19 LAUREAT
4 Zieliński Stanisław Łukasz 19 LAUREAT
5 Janik Adam Mirosław 18 LAUREAT
6 Matiakowski Jan 18 LAUREAT
7 Buzała Alicja 17 LAUREATKA
8 Cieślak Marcin Karol 17 LAUREAT
9 Imiołek Olaf 17 LAUREAT
10 Juszczak Karol 17 LAUREAT
11 Kłoda Tymon 17 LAUREAT
12 Regnowski Kajetan Jakub 17 LAUREAT
13 Styś Filip 17 LAUREAT
14 Czerwiński Antoni 16 LAUREAT
15 Gwiazda Jan 16 LAUREAT
16 Konior Karol Tomasz 16 LAUREAT
17 Lejkowski Mikołaj 16 LAUREAT
18 Maroń Andrzej Franciszek 16 LAUREAT
19 Szachuła Jan 16 LAUREAT
20 Szymonek Wiktor Henryk 16 LAUREAT
21 Warda Mikołaj 16 LAUREAT
22 Ambroziak Witold Piotr 15 FINALISTA
23 Buliński Patryk 15 FINALISTA
24 Dąbkowski Kacper 15 FINALISTA
25 Kalwas Michał 15 FINALISTA
26 Kukiełka Pola Maria 15 FINALISTKA
27 Kulczycki Kacper Jeremi 15 FINALISTA
28 Podgórski Igor Piotr 15 FINALISTA
29 Protasiuk Adrian 15 FINALISTA
30 Siennicki Jan 15 FINALISTA
31 Nowakowski Daniel 14 FINALISTA
32 Porczyński Przemysław 14 FINALISTA
33 Resiak Paweł 14 FINALISTA
34 Romaniszyn Adrian Błażej 14 FINALISTA
35 Sarama Michał 14 FINALISTA
36 Sewruk Emilia 14 FINALISTKA
37 Tarnicki Marcin 14 FINALISTA
38 Płatos Adam 13 FINALISTA
39 Święszkowski Jan Krzysztof 13 FINALISTA
40 Zentara Mateusz 13 FINALISTA
41 Adamowska Zofia 12 FINALISTKA
42 Gniadkowski Mateusz 12 FINALISTA
43 Jędrusiak Urszula 12 FINALISTKA
44 Marciniak Zuzanna Dominika 12 FINALISTKA
45 Pokora Mikołaj Wojciech 12 FINALISTA
46 Wieczorek Tomasz 12 FINALISTA
47 Serwatka Paweł Rafał 10 FINALISTA
48 Mayzel Bolesław Tomasz 9 FINALISTA
49 Jackowski Wiktor Rafał 8 FINALISTA
50 Kozłowski Jan 8 FINALISTA
51 Zieliński Antoni Jakub 8 FINALISTA
52 Niedzielski Tymoteusz Emil 7 FINALISTA
53 Kryska Jan Olaf 6 FINALISTA
54 Orzełowska Justyna Anna 6 FINALISTKA
55 Sulik Adam 6 FINALISTA
56 Świtaj Antoni Dominik 6 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe