WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 70

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Sawicki Piotr 63 LAUREAT
2 Wróblewski Maciej 63 LAUREAT
3 Antoniuk Aleksander Rudolf 62 LAUREAT
4 Kozakiewicz Jeremi 62 LAUREAT
5 Figuła Stanisław Jacek 61 LAUREAT
6 Zakrzewski Jan Michał 61 LAUREAT
7 Jeżowski Aleksander Teodor 60 LAUREAT
8 Płoski Michał, Jakub 60 LAUREAT
9 Solarz Mateusz Jan 60 LAUREAT
10 Szeliga Michał Jan 60 LAUREAT
11 ¦widerski Antoni 60 LAUREAT
12 Górecki Jan Olgierd 59 LAUREAT
13 NiedĽwiedĽ Bartosz 58 LAUREAT
14 Czechowicz Radosław 57 LAUREAT
15 Gerej Szymon 57 LAUREAT
16 Kontkiewicz Alicja Zuzanna 57 LAUREATKA
17 Skiba Jan Wiktor 57 LAUREAT
18 Jakub Szerega 56 FINALISTA
19 Jędrzejewski Mikołaj 56 FINALISTA
20 Kopacz Ppiotr Henryk 56 FINALISTA
21 Liberek Franciszek, Piotr 56 FINALISTA
22 Michura Katarzyna Danuta 56 FINALISTKA
23 Piaseczny Michał Andrzej 56 FINALISTA
24 Sowa Bartosz Jan 56 FINALISTA
25 Wdówik Jan 56 FINALISTA
26 Filipiuk Szymon Jan 55 FINALISTA
27 G±siorowski Szymon 55 FINALISTA
28 Gorczyński Michał Feliks 55 FINALISTA
29 Nagórka Leonard Michał 55 FINALISTA
30 Szewczyk Stanisław 55 FINALISTA
31 WoĽniak Krzysztof Piotr 55 FINALISTA
32 Garwoliński Jan 54 FINALISTA
33 Lubas Maria, Monika 54 FINALISTKA
34 Pikuła Tymon 54 FINALISTA
35 Wrzesińska Anna Maria 54 FINALISTKA
36 Zowczak Leon Arkadiusz 54 FINALISTA
37 Piłat Manuel Patryk 53 FINALISTA
38 Włoszczuk Michał 53 FINALISTA
39 Kot Mikołaj 52 FINALISTA
40 Mierzwa Jakub 52 FINALISTA
41 Stajniak Hubert 52 FINALISTA
42 Małek Paweł Miłosz 51 FINALISTA
43 Marczuk Marcin 51 FINALISTA
44 Zaj±czkowski Franciszek 51 FINALISTA
45 Nożyński Stanisław Leszek 50 FINALISTA
46 Osiecki Jakub Robert 49 FINALISTA
47 Czalipa Bartosz Akbar 47 FINALISTA
48 Księżopolski Krzysztof 46 FINALISTA
49 Mazur Mikołaj 46 FINALISTA
50 Narojek Cezary 46 FINALISTA
51 Pielat Filip 46 FINALISTA
52 Madaliński Stanisław Andrzej 45 FINALISTA
53 Łęski Piotr 44 FINALISTA
54 Mazuruk Bartłomiej 44 FINALISTA
55 Wenda Dagmara 41 FINALISTKA
56 Ochman Jakub 36 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018