WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Kopciuch Weronika Olga 39 LAUREATKA
2 Ochocka Julia 39 LAUREATKA
3 Twarowski Stefan 39 LAUREAT
4 Jegier Agnieszka 37 LAUREATKA
5 Kodym Anna 37 LAUREATKA
6 Szpak Maciej 37 LAUREAT
7 Zhong Fangmo 37 LAUREATKA
8 Haponiuk Wojciech Piotr 36 LAUREAT
9 Kuba Krzysztof Piotr 36 LAUREAT
10 Dziubak Jan Władysław 35 LAUREAT
11 Jurczak Jakub Krzysztof 35 LAUREAT
12 Tolsdorf Marek 34 LAUREAT
13 Tondera Julia Zuzanna 34 LAUREATKA
14 Bartel Adam Marcin 33 LAUREAT
15 Illinicz-Zeydel Karol Maria 33 LAUREAT
16 Mazuruk Maciej 33 LAUREAT
17 Obiudo Sandra Chisom 33 LAUREATKA
18 Cembrowski Krzysztof Franciszek 32 LAUREAT
19 Erdman Jan Michał 32 LAUREAT
20 Mashchenko Anastasiia 32 LAUREATKA
21 Rębielewska Zofia Agnieszka 32 LAUREATKA
22 Smolarek Karina 32 LAUREATKA
23 Srokosz Kaja Magdalena 32 LAUREATKA
24 Świerk Nina 32 LAUREATKA
25 Świeżak Marta Maria 32 LAUREATKA
26 Wyborski Krzysztof Piotr 32 LAUREAT
27 Bugajska Julia 31 LAUREATKA
28 Hetman Nina 31 LAUREATKA
29 Kacperska Marta Barbara 31 LAUREATKA
30 Kwiatek Kacper 31 LAUREAT
31 Lipska Maja Aleksandra 31 LAUREATKA
32 Malczewski Jakub 31 LAUREAT
33 Opalski Jan Jakub 31 LAUREAT
34 Prokop Tomasz 31 LAUREAT
35 Rybska Dominika Anna 31 LAUREATKA
36 Skrzynecka Katarzyna 31 LAUREATKA
37 Sobczak Jan 31 LAUREAT
38 Cedro Katarzyna Aleksandra 30 FINALISTKA
39 Jaros Aleksander 30 FINALISTA
40 Majkusiak Aleksandra Maria 30 FINALISTKA
41 Owczarek Anna Maria 30 FINALISTKA
42 Rutkowska Natalia Ewa 30 FINALISTKA
43 Zabłoński Rafał Tobiasz 30 FINALISTA
44 Beisert Maria Alina 29 FINALISTKA
45 Hryniewicka Hanna Marta 29 FINALISTKA
46 Kaczmarczyk Ryszard Lech 29 FINALISTA
47 Krupa Kamila Maria 29 FINALISTKA
48 Oleszczuk Piotr 29 FINALISTA
49 Simonowicz Natalia Elżbieta 29 FINALISTKA
50 Staniewski Mikołaj Adam 29 FINALISTA
51 Tomasik Jan Marcin 29 FINALISTA
52 Wnętrzewska Linda 29 FINALISTKA
53 Bayer Gabriela Małgorzata 28 FINALISTKA
54 Dziurda Aleksandra 28 FINALISTKA
55 Gil Dawid Filip 28 FINALISTA
56 Iwan Jakub Stanisław 28 FINALISTA
57 Misztal Oliwier Dominik 28 FINALISTA
58 Niewadzi Szymon 28 FINALISTA
59 Pielasa Paweł Karol 28 FINALISTA
60 Ujma Gabriela Weronika 28 FINALISTKA
61 Garbowski Mikołaj 27 FINALISTA
62 Godlewska Kamila 27 FINALISTKA
63 Grzelak Jan Tomasz 27 FINALISTA
64 Kolbuszewska Izabela Julia 27 FINALISTKA
65 Neumann Jan 27 FINALISTA
66 Hołońska Gabriela Maria 26 FINALISTKA
67 Kozłowska Berenika Anna 26 FINALISTKA
68 Trentowski Oktawian 26 FINALISTA
69 Wachnicka Paulina Marianna 26 FINALISTKA
70 Wendt Aleksander Leon 26 FINALISTA
71 Bobowicz Kacper 25 FINALISTA
72 Bujakowski Krzysztof Jan 25 FINALISTA
73 Knyszewski Franciszek Jan 25 FINALISTA
74 Kulągowski Piotr Grzegorz 25 FINALISTA
75 Kwiatkowska Maria 25 FINALISTKA
76 Nowicki Michał 25 FINALISTA
77 Radomski Stanisław 25 FINALISTA
78 Kucharski Rafał 24 FINALISTA
79 Piątkowski Fryderyk 24 FINALISTA
80 Plechawska Klara 24 FINALISTKA
81 Słupecka Maja 24 FINALISTKA
82 Żochowski Jakub Piotr 24 FINALISTA
83 Bojanowski Michał Jakub 23 FINALISTA
84 Cieszyński Marcin 23 FINALISTA
85 Gałązka Hubert 23 FINALISTA
86 Górski Łukasz Andrzej 23 FINALISTA
87 Gryz Maciej 23 FINALISTA
88 Klukowski Jakub Michał 23 FINALISTA
89 Nowakowski Maksymilian 23 FINALISTA
90 Tracz Maciej 23 FINALISTA
91 Zdun Bartosz 23 FINALISTA
92 Błędowski Piotr 22 FINALISTA
93 Bujakowski Rufin 22 FINALISTA
94 Ciepły Patrycja 22 FINALISTKA
95 Kalista Amelia Anna 22 FINALISTKA
96 Kulpa Natalia Krystyna 22 FINALISTKA
97 Magnuszewski Paweł Aleksander 22 FINALISTA
98 Morawska Dominika Maria 22 FINALISTKA
99 Brzostek Jan 21 FINALISTA
100 Gosk Agata 21 FINALISTKA
101 Górczyński Mikołaj 21 FINALISTA
102 Gralewski Adam Piotr 21 FINALISTA
103 Lech Franciszek 21 FINALISTA
104 Ostrowski Sebastian 21 FINALISTA
105 Romanowska Magdalena Joanna 21 FINALISTKA
106 Borowski Mateusz 20 FINALISTA
107 Michalski Franciszek Czesław 20 FINALISTA
108 Seta Aleksandra Ewa 20 FINALISTKA
109 Winczewska Karolina Marta 20 FINALISTKA
110 Dąbrowski Paweł 19 FINALISTA
111 Piątkowski Damian 19 FINALISTA
112 Drwięga Emil 18 FINALISTA
113 Baszkiewicz Karolina Dorota 17 FINALISTKA
114 Marat Mateusz Marcin 17 FINALISTA
115 Mosionek Miłosz Kamil 17 FINALISTA
116 Gasza Aniela 16 FINALISTKA
117 Popławski Igor Tadeusz 16 FINALISTA
118 Woronko Dominika 15 FINALISTKA
119 Woźnicka Jagoda 13 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018