LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU MATEMATYCZNEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu matematycznego
zostało 51 uczniów, finalistami 123 uczniów z Mazowsza.


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Soboński Robert 20 LAUREAT
2 Imiołek Olaf 19 LAUREAT
3 Kowalska Marianna 19 LAUREATKA
4 Lejkowski Mikołaj 19 LAUREAT
5 Maroń Andrzej Franciszek 19 LAUREAT
6 Rosiński Igor 19 LAUREAT
7 Siennicki Jan 19 LAUREAT
8 Duraj Urszula Hanna 18 LAUREATKA
9 Mężykowska Emilia Marta 18 LAUREATKA
10 Rak Michał Dominik 18 LAUREAT
11 Senkowski Antoni Filip 18 LAUREAT
12 Strzelczyk Zofia 18 LAUREATKA
13 Adamowska Zofia Magdalena 17 LAUREATKA
14 D±browska Karolina Agata 17 LAUREATKA
15 Nowak Tymoteusz Marek 17 LAUREAT
16 Rabsztyn Małgorzata Teresa 17 LAUREATKA
17 Sidor Ignacy 17 LAUREAT
18 Wychowański Maciej 17 LAUREAT
19 Zieliński Antoni Jakub 17 LAUREAT
20 B±k Wojciech Karol 16 LAUREAT
21 Buliński Patryk 16 LAUREAT
22 Cubrzyńska Maja Małgorzata 16 LAUREATKA
23 Derkacz Urszula 16 LAUREATKA
24 Dworakowska Maja 16 LAUREATKA
25 Fr±ckowiak Mikołaj Tadeusz 16 LAUREAT
26 Galas Dawid 16 LAUREAT
27 Gniadkowski Mateusz 16 LAUREAT
28 Grabiński Bartosz 16 LAUREAT
29 Jackl Ignacy Franciszek 16 LAUREAT
30 Klim Filip Janusz 16 LAUREAT
31 Kołakowski Piotr Stanisław 16 LAUREAT
32 Kononiuk Maria Anna 16 LAUREATKA
33 Kukiełka Pola Maria 16 LAUREATKA
34 Lachowicz Szymon 16 LAUREAT
35 Lada Stanisław Paweł 16 LAUREAT
36 Lorenc Jan Jarosław 16 LAUREAT
37 Ludziak Marianna Zofia 16 LAUREATKA
38 Mazur Igor 16 LAUREAT
39 Nawłoka Szymon Tadeusz 16 LAUREAT
40 Ostojski Dawid Piotr 16 LAUREAT
41 Pimpicka Aniela 16 LAUREATKA
42 Polus Bartosz Jakub 16 LAUREAT
43 Porczyński Przemysław 16 LAUREAT
44 Ratyńska Magdalena Maria 16 LAUREATKA
45 Rembisz Mikołaj Piotr 16 LAUREAT
46 Rogoziński Tomasz Filip 16 LAUREAT
47 Skiba Jan Wiktor 16 LAUREAT
48 Szewczyk Tomasz Andrzej 16 LAUREAT
49 ¦więszkowski Jan Krzysztof 16 LAUREAT
50 W±siewicz Urszula Anna 16 LAUREAT
51 Wenzel Gustaw 16 LAUREAT
52 Burza Mateusz 15 FINALISTA
53 D±bkowski Kacper 15 FINALISTA
54 Gębal Julian 15 FINALISTA
55 Kaczmarek Grzegorz 15 FINALISTA
56 Kłoda Tymon 15 FINALISTA
57 Konieczna Dagmara 15 FINALISTKA
58 Krasowski Michał Jan 15 FINALISTA
59 Krejtz Franciszek 15 FINALISTA
60 Pietrusiak Krzysztof Jan 15 FINALISTA
61 Piętka Dominika Anna 15 FINALISTKA
62 Rode Jan Franciszek 15 FINALISTA
63 Skarbek Rafał 15 FINALISTA
64 Barcz Jeremi 14 FINALISTA
65 Domański Jakub 14 FINALISTA
66 Dorosiński Jan 14 FINALISTA
67 Drozdowska Wiktoria 14 FINALISTKA
68 Giemza Olgierd Jerzy 14 FINALISTA
69 Głuszak Szymon Kacper 14 FINALISTA
70 Gwiazda Jan 14 FINALISTA
71 Kaszycki Jan Andrzej 14 FINALISTA
72 Kwieciński Jan Michał 14 FINALISTA
73 Lagutkowa Katsiaryna 14 FINALISTKA
74 Pyliński Stanisław 14 FINALISTA
75 Rębi¶ Cezary 14 FINALISTA
76 Rogiewicz Julia Matylda 14 FINALISTA
77 Słomczewska Martyna Aleksandra 14 FINALISTKA
78 Smarż Victoria Sarah 14 FINALISTKA
79 Stradowski Maciej, Paweł 14 FINALISTA
80 Zentara Mateusz 14 FINALISTA
81 Zieliński Wojciech Piotr 14 FINALISTA
82 Banek Filip 13 FINALISTA
83 Gryżewski Witold Tomasz 13 FINALISTA
84 Janusiak Kamil 13 FINALISTA
85 Lenardt Adam Bogdan 13 FINALISTA
86 Nowakowski Daniel 13 FINALISTA
87 Pielasa Julia Weronika 13 FINALISTKA
88 Skok Marek 13 FINALISTA
89 Walczuk Kalina 13 FINALISTKA
90 WoĽniak Mikołaj 13 FINALISTA
91 Bartczak Tymoteusz Piotr 12 FINALISTA
92 Biernat Damian 12 FINALISTA
93 Hyska Jeremi Michał 12 FINALISTA
94 Iwanowski Paweł 12 FINALISTA
95 Juszczak Karol 12 FINALISTA
96 Kasznia Michał 12 FINALISTA
97 Kordula Grzegorz 12 FINALISTA
98 Maczuga Marta Maria 12 FINALISTKA
99 Olbry¶ Piotr Michał 12 FINALISTA
100 Pawlukiewicz Paweł Piotr 12 FINALISTA
101 Ponieważ Bartosz 12 FINALISTA
102 Stępniewski Ignacy Bartłomiej 12 FINALISTA
103 Stopczyński Bartosz 12 FINALISTA
104 Sty¶ Filip 12 FINALISTA
105 Tatar Tymoteusz Jakub 12 FINALISTA
106 Tynel Jakub 12 FINALISTA
107 Wieczorek Tomasz 12 FINALISTA
108 Zadara Tymon Marek 12 FINALISTA
109 Boguszewska Małgorzata Anna 11 FINALISTKA
110 Boguszewski Krzysztof 11 FINALISTA
111 Cie¶lak Marcin Karol 11 FINALISTA
112 Firczuk Wojciech 11 FINALISTA
113 Gejcyg Franciszek 11 FINALISTA
114 Giemza Bazyli Jakub 11 FINALISTA
115 Gomowski Karol Stefan 11 FINALISTA
116 Gomuła Kamil 11 FINALISTA
117 Górecki Kacper 11 FINALISTA
118 Jaros Krzysztof Tomasz 11 FINALISTA
119 Jasiński Kacper Omar 11 FINALISTA
120 Kacprzak Julia 11 FINALISTKA
121 Karczyński Leon Maciej 11 FINALISTA
122 Krajewski Filip 11 FINALISTA
123 Kucharska Maja 11 FINALISTKA
124 Matiakowski Jan 11 FINALISTA
125 Pacławska Julia Magdalena 11 FINALISTKA
126 Pham Minh Quan 11 FINALISTA
127 Piasecki Krzysztof Janusz 11 FINALISTA
128 Pietrzak Irena Agnieszka 11 FINALISTKA
129 Piórkowska Karolina 11 FINALISTKA
130 Ramut Paweł Jan 11 FINALISTA
131 Waćko Mateusz 11 FINALISTA
132 Warda Mikołaj 11 FINALISTA
133 Wieteska Wiktor Jacek 11 FINALISTA
134 Alot Bruno Andrzej 10 FINALISTA
135 Bajno Allan 10 FINALISTA
136 Bilewicz Paweł 10 FINALISTA
137 Borowski Paweł 10 FINALISTA
138 Cacko Paweł 10 FINALISTA
139 Charytoniuk Tomasz Jerzy 10 FINALISTA
140 Chodorski Przemysław 10 FINALISTA
141 Grabowski Krzysztof 10 FINALISTA
142 Janicki Krzysztof Artur 10 FINALISTA
143 Kajkowski Jakub Krzysztof 10 FINALISTA
144 Ko¶cielski Łukasz 10 FINALISTA
145 Krogulec Kacper 10 FINALISTA
146 Kuk Karol Sebastian 10 FINALISTA
147 Łuczak Damian Aleksander 10 FINALISTA
148 Mazurkiewicz Jakub Lucjan 10 FINALISTA
149 Olszewski Igor 10 FINALISTA
150 Strzelecka Karolina Paula 10 FINALISTKA
151 Szachuła Jan 10 FINALISTA
152 ¦więcki Igor 10 FINALISTA
153 Wierzbicki Hubert 10 FINALISTA
154 Kaczanowska Kinga 9 FINALISTKA
155 Kopeć Agata Patrycja 9 FINALISTKA
156 Krawczyk Zuzanna Elżbieta 9 FINALISTKA
157 Marczak Oliwia 9 FINALISTKA
158 Nedew Wiktor Aleksander 9 FINALISTA
159 Olkowski Jerzy 9 FINALISTA
160 Panas Aleksander Waldemar 9 FINALISTA
161 Słoniewski Jakub Krzysztof 9 FINALISTA
162 Szostek Aleksander 9 FINALISTA
163 Czernek Tymon 8 FINALISTA
164 Gardyszewski Jarosław Mateusz 8 FINALISTA
165 Kępczyńska Amelia 8 FINALISTKA
166 Stefański Franciszek 8 FINALISTA
167 Szewczyk Franciszek 8 FINALISTA
168 Wi¶niewska Dagmara Maja 8 FINALISTKA
169 Gondek Jakub Grzegorz 7 FINALISTA
170 Jędrzejewski Michał 7 FINALISTA
171 Kuras Maciej Łukasz 7 FINALISTA
172 Bieleń Stanisław Piotr 6 FINALISTA
173 Dębska Malwina 6 FINALISTKA
174 Latała Katarzyna 6 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe