WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Jackl Ignacy Franciszek 37 LAUREAT
2 Multan Maciej 35 LAUREAT
3 Schubert Alicja Barbara 35 LAUREATKA
4 Mroczek Jakub 34 LAUREAT
5 Strejczek Justyna 33 LAUREATKA
6 Żołek Oliwia 33 LAUREATKA
7 Krzywda Kacper 32 LAUREAT
8 Cieszanowski Paweł 31 LAUREAT
9 Michalak Krzysztof Michał 31 LAUREAT
10 Rejman Julian 31 LAUREAT
11 Skop Patryk 31 LAUREAT
12 Stankiewicz Ksawery 31 LAUREAT
13 Trochimiak Kamil Artur 31 LAUREAT
14 Wasilewski Hubert Leszek 31 LAUREAT
15 Cieszyński Michał 30 LAUREAT
16 Hołdakowska Joanna Marta 30 LAUREATKA
17 Ignaciuk Maciej 30 LAUREAT
18 Klonowski Wiktor 30 LAUREAT
19 Pikuła Aleksandra, Magdalena 30 LAUREATKA
20 Drozd Igor Stanisław 29 LAUREAT
21 Jędrusik Adam 29 LAUREAT
22 Kacprzak Karol 29 LAUREAT
23 Karpiejczyk Stanisław Marcin 29 LAUREAT
24 Koska Filip Tomasz 29 LAUREAT
25 Kosmalski Krzysztof Jan 29 LAUREAT
26 Lis Adrian Iwo 29 LAUREAT
27 Operacz Weronika 29 LAUREATKA
28 Warkocki Jakub Stanisław 29 LAUREAT
29 Olendska Lena Maria 28 FINALISTKA
30 Ruta Maksymilian 28 FINALISTA
31 Smoleński Olaf 28 FINALISTA
32 Wajrak Weronika 28 FINALISTKA
33 Adamczuk Grzegorz 27 FINALISTA
34 Izdebski Jakub 27 FINALISTA
35 Kucharski Dominik Konrad 27 FINALISTA
36 Łucyn Julia Justyna 27 FINALISTKA
37 Reichel Maciej Jakub 27 FINALISTA
38 Szymański Hubert Mikołaj` 27 FINALISTA
39 ¦więtoń Michał 27 FINALISTA
40 Majewska Anna Renata 26 FINALISTKA
41 Minkiewicz Maja Marcelina 26 FINALISTKA
42 Stolarczyk Piotr 26 FINALISTA
43 Szwyngel Jan Zygmunt 26 FINALISTA
44 Bednarczyk Blanka 25 FINALISTKA
45 Mysłek Zuzanna 25 FINALISTKA
46 Pińkowska Julia 25 FINALISTKA
47 Główka Aleksandra 24 FINALISTKA
48 Kwiatkowski Jan Mateusz 24 FINALISTA
49 Mizera Jan 24 FINALISTA
50 Toroszewski Jakub Maurycy 24 FINALISTA
51 Turkiewicz Marta Weronika 24 FINALISTKA
52 Wójcik Bartosz 24 FINALISTA
53 Górczyński Wojciech 23 FINALISTA
54 Gut Szymon Robert 23 FINALISTA
55 Partyka Emilia 23 FINALISTKA
56 Szempliński Jerzy Tomasz 23 FINALISTA
57 Wyszomierska Zofia 23 FINALISTKA
58 B±k Antonina 22 FINALISTKA
59 Kłos Piotr 22 FINALISTA
60 Lasowy Sebastian Leon 22 FINALISTA
61 Maros-Turek Stanisław 22 FINALISTA
62 Ba¶ Fryderyk Maciej 21 FINALISTA
63 Kozik Maciej 21 FINALISTA
64 Miotła Aleksandra 21 FINALISTKA
65 Stępień Krzysztof 21 FINALISTA
66 Zawalska Olga 21 FINALISTKA
67 Marzec Magdalena 20 FINALISTKA
68 Ożarowska Małgorzata 20 FINALISTKA
69 Witan Patryk 20 FINALISTA
70 Zakolski Adam 20 FINALISTA
71 Ciesielska Alicja Zofia 19 FINALISTKA
72 Iwanicka Małgorzata Anna 19 FINALISTKA
73 Karakula Liwia 18 FINALISTKA
74 Sołdek Marcin 18 FINALISTA
75 Urbankowski Aleksander 18 FINALISTA
76 Żukowska Aleksandra Lena 18 FINALISTKA
77 Burtyn Ireneusz 17 FINALISTA
78 Marszałkiewicz Łucja 17 FINALISTKA
79 Sadkowski Jan Wojciech 17 FINALISTA
80 ¦liwowska Nina Katarzyna 17 FINALISTKA
81 Wójcik Maciej 17 FINALISTA
82 Ba¶ciuk Martyna 16 FINALISTKA
83 Broda Piotr 16 FINALISTA
84 Makowska Melania 14 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018