LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU BIOLOGICZNEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 13 pkt. 1 Regulaminu konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2019/2020 w ramach sprawowanego nadzoru, Mazowiecki Kurator Oświaty opierając się na argumentacji i stanowisku niezależnych ekspertów w dziedzinie genetyki, podjął następującą decyzję.
Kierując się dobrem uczniów, w zadaniu 11 pierwsze zdanie (typu P-F), ze względu na swoją niejednoznaczność, będzie ocenione na ich korzyść. W ramach weryfikacji prac z etapu wojewódzkiego, podpunkt ten uznano wszystkim uczestnikom konkursu. Uaktualniona lista laureatów i finalistów konkursu biologicznego znajduje się poniżej.


Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu biologicznego
zostało 20 uczniów, finalistami 25 uczniów z Mazowsza.


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Wychowański Maciej 33 LAUREAT
2 Zarzycki Mateusz Szymon 33 LAUREAT
3 Kozłowski Jan 31 LAUREAT
4 Czakaj Zoja 30 LAUREATKA
5 Rabsztyn Małgorzata 30 LAUREATKA
6 Bagniewska Martyna 29 LAUREATKA
7 Berman Wiktoria Natalia 29 LAUREATKA
8 Piela Zofia 28 LAUREATKA
9 Wychowański Krzysztof 28 LAUREAT
10 Banasiewicz Zuzanna Sandra 27 LAUREATKA
11 Bobkowska Lila Zofia 27 LAUREATKA
12 Brzóska Karolina Dorota 27 LAUREATKA
13 Chądzyńska Józefina Maria 27 LAUREATKA
14 Cybul Kacper 27 LAUREAT
15 Geyderowicz Olaf Andrzej 27 LAUREAT
16 Grabowski Tomasz 27 LAUREAT
17 Grądziel Julia Anna 27 LAUREATKA
18 Libera Katarzyna 27 LAUREATKA
19 Olbryś Piotr Michał 27 LAUREAT
20 Zawadzki Kazimierz 27 LAUREAT
21 Łuszczewska Natalia 26 FINALISTKA
22 Kołodziejczyk Maria Aleksandra 25 FINALISTKA
23 Krupa Wiktoria 25 FINALISTKA
24 Paśniczek Marta 25 FINALISTKA
25 Rey Barbara Stella 25 FINALISTKA
26 Tomczuk Natalia Olga 25 FINALISTKA
27 Zielińska Zuzanna Weronika 25 FINALISTKA
28 Orłowski Piotr Igor 24 FINALISTA
29 Pyrzyk Alicja 24 FINALISTKA
30 Wypler Mikołaj 24 FINALISTA
31 Radwański Adam Janusz 23 FINALISTA
32 Baran Piotr 22 FINALISTA
33 Latała Katarzyna 22 FINALISTKA
34 Mentrak Justyna 22 FINALISTKA
35 Socik Karol 22 FINALISTA
36 Wnuk Patrycja 22 FINALISTKA
37 Jodłowska Zuzanna Maria 21 FINALISTKA
38 Lorenc Leonard Maksymilian 21 FINALISTA
39 Lewandowska Maria 20 FINALISTKA
40 Netkowska Amelia 20 FINALISTKA
41 Tyszka Natalia 20 FINALISTKA
42 Witan Ksawery Dominik 19 FINALISTA
43 Bolek Małgorzata 18 FINALISTKA
44 Kacprzyk Aleksandra Pola 17 FINALISTKA
45 Bednarek Natalia 16 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe