WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 70

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Skoratko Mateusz Krystian 68 LAUREAT
2 Jedynak Adam 67 LAUREAT
3 Piłat Alicja Natalia 67 LAUREATKA
4 Dąbrowski Kacper Tomasz 66 LAUREAT
5 Nowak Antoni Jan 66 LAUREAT
6 Saja Maciej 66 LAUREAT
7 Stoparczyk Fryderyk Marian 66 LAUREAT
8 Cebulska Marcjanna Klara 65 LAUREATKA
9 Maliszewska Julia Weronika 65 LAUREATKA
10 Grabarek Michał 64 LAUREAT
11 Schmidt Anna 64 LAUREATKA
12 Kędzierska Wiktoria 63 LAUREATKA
13 Król Maciej Atanazy 63 LAUREAT
14 Rymarz Weronika 63 LAUREATKA
15 Brzuchalski Jan 62 LAUREAT
16 Daszewski Mateusz Krzysztof 62 LAUREAT
17 Goździk Tymoteusz Jan 62 LAUREAT
18 Hykawy Julia Helena 62 LAUREATKA
19 Jopa Aleksandra 62 LAUREATKA
20 Kucharek Tymoteusz 62 LAUREAT
21 Majewska Olga Klementyna 62 LAUREATKA
22 Owczarski Gustaw Edward 62 LAUREAT
23 Paździerz Paulina Natalia 62 LAUREATKA
24 Warda Aleksandra Maria 62 LAUREATKA
25 Włodarczyk Karolina Anna 62 LAUREATKA
26 Filipek Paulina 61 FINALISTKA
27 Komarnicki Stefan 61 FINALISTA
28 Kubala Tomasz 61 FINALISTA
29 Olszewska Julia 60 FINALISTKA
30 Jastrzębska Gabriela Luiza 59 FINALISTKA
31 Małecki Hubert Piotr 59 FINALISTA
32 Papanikolaou Apostolos 59 FINALISTA
33 Paździerz Klaudia Klara 59 FINALISTKA
34 Kępka Urszula Emilia 58 FINALISTKA
35 Łuba Kamil 58 FINALISTA
36 Mierzanowski Tymoteusz Michał 58 FINALISTA
37 Brochocki Mateusz 57 FINALISTA
38 Gonta Rafał Jan 57 FINALISTA
39 Modzelewski Karol 57 FINALISTA
40 Welkier Patryk 57 FINALISTA
41 Zdrojewski Maciej 57 FINALISTA
42 Fotyga Patryk Robert 56 FINALISTA
43 Madejak Kamil 56 FINALISTA
44 Melon Anna 56 FINALISTKA
45 Matejowska Iga Małgorzata 55 FINALISTKA
46 Semkowicz Aleksandra Magdalena 54 FINALISTKA
47 Witalis Franciszek Maria 54 FINALISTA
48 Krzywy Wiktoria Ewa 53 FINALISTKA
49 Mironiak Mateusz 53 FINALISTA
50 Raban Jakub 53 FINALISTA
51 Rutecki Wiktor 53 FINALISTA
52 Wierzbik Martyna Alicja 53 FINALISTKA
53 Sender Julia Ewa 52 FINALISTKA
54 Wojtczak Agata 52 FINALISTKA
55 Mikołajczyk Filip Bronisław 51 FINALISTA
56 Nachyła Maja Karolina 51 FINALISTKA
57 Skowrońska Anna 51 FINALISTKA
58 Jankowski Antoni Józef 50 FINALISTA
59 Pirsztuk Marek Piotr 50 FINALISTA
60 Korytek Marceli 46 FINALISTA
61 Nałęcz Anna 46 FINALISTKA
62 Krassowski Filip 45 FINALISTA
63 Chodkowska Wiktoria Renata 43 FINALISTKA
64 Antoniuk Natalia Joanna 41 FINALISTKA
65 Mańko Anna Antonina 38 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018