LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU HISTORYCZNEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu historycznego
zostało 40 uczniów, finalistami 77 uczniów z Mazowsza.


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Komorowski Michał Sebastian 57 LAUREAT
2 Lorenc Jan Jarosław 57 LAUREAT
3 Chodubski Robert 56 LAUREAT
4 Błażejewski Antoni 55 LAUREAT
5 Cieśluk Jakub Michał 55 LAUREAT
6 Mierzejewski Adam Aleksander 55 LAUREAT
7 Rzońca Franciszek Andrzej 55 LAUREAT
8 Antosik Filip 54 LAUREAT
9 Bernaś Kosma Karol 54 LAUREAT
10 Boniecki Alexander 54 LAUREAT
11 Frączek Mieszko Paweł 54 LAUREAT
12 Kicior Piotr Tomasz 54 LAUREAT
13 Kozik Piotr Kacper 54 LAUREAT
14 Olszewski Maciej Jakub 54 LAUREAT
15 Ołdak Maciej 54 LAUREAT
16 Pływaczewski Maciej 54 LAUREAT
17 Toure Sekou 54 LAUREAT
18 Wójcik Michał Piotr 54 LAUREAT
19 Zagajewski Michał 54 LAUREAT
20 Zgud Dominika 54 LAUREATKA
21 Gołębiowski Bartosz 53 LAUREAT
22 Ogórek Kamil Mehdi 53 LAUREAT
23 Smutek Martyna 53 LAUREATKA
24 Witczak Szymon Tomasz 53 LAUREAT
25 Wrzesińska Anna 53 LAUREATKA
26 Paryska Stanisław 52 LAUREAT
27 Węgrzynowski Mateusz 52 LAUREAT
28 Flisiak Bartosz 51 LAUREAT
29 Brożyna Bartosz 50 LAUREAT
30 Jałtoszuk Michał 50 LAUREAT
31 Jemioło Stefan 50 LAUREAT
32 Misiak Jakub Tomasz 50 LAUREAT
33 Pimpicka Aniela 50 LAUREATKA
34 Sobieraj Szymon 50 LAUREAT
35 Święcki Ignacy Andrzej 50 LAUREAT
36 Walkiewicz Jakub 50 LAUREAT
37 Woźniak Andrzej 50 LAUREAT
38 Załęski Michał 50 LAUREAT
39 Zdebiak Antoni Jakub 50 LAUREAT
40 Żołędowski Radosław 50 LAUREAT
41 Anczewski Jakub 49 FINALISTA
42 Gnat Igor Paweł 49 FINALISTA
43 Kurpiel Anna Maria 49 FINALISTKA
44 Makowski Jacek Edward 49 FINALISTA
45 Petkowicz Mateusz 49 FINALISTA
46 Waliński Jan 49 FINALISTA
47 Wesołowski Mateusz Piotr 49 FINALISTA
48 Grunwald Aleksandra Maria 48 FINALISTKA
49 Kamiński Filip 48 FINALISTA
50 Kucharski Wiktor Miłosz 48 FINALISTA
51 Piotrowski Piotr 48 FINALISTA
52 Połeć Szymon 48 FINALISTA
53 Ziemka Miłosz 48 FINALISTA
54 Leśniczak Mateusz Marek 47 FINALISTA
55 Łęski Piotr 47 FINALISTA
56 Majchrzak Aleksander 47 FINALISTA
57 Olejarz Maciej Paweł 47 FINALISTA
58 Szewczyk Maciej 47 FINALISTA
59 Wagner Helena Julia 47 FINALISTKA
60 Wołos Miłosz Maciej 47 FINALISTA
61 Zawartka Mikołaj Andrzej 47 FINALISTA
62 Głowaczewski Błażej Karol 46 FINALISTA
63 Górski Iwo Dominik 46 FINALISTA
64 Maniecki Eryk 46 FINALISTA
65 Reutt Bartłomiej Jakub 46 FINALISTA
66 Sakowski Wiktor 46 FINALISTA
67 Szeliga Michał Jan 46 FINALISTA
68 Szymański Stanisław 46 FINALISTA
69 Ustowski Paweł 46 FINALISTA
70 Wocial Maurycy Wojciech 46 FINALISTA
71 Wojasiewicz Franciszek 46 FINALISTA
72 Jóźwik Tymoteusz 45 FINALISTA
73 Kowalkowski Łukasz 45 FINALISTA
74 Pisarek Jędrzej 45 FINALISTA
75 Dziduszko Hanna 44 FINALISTKA
76 Gago Leon 44 FINALISTA
77 Jończyk Jan Karol 44 FINALISTA
78 Kaptur Piotr 44 FINALISTA
79 Królikowski Adam 44 FINALISTA
80 Kwaśniewski Mieszko Marcin 44 FINALISTA
81 Miszczak Mateusz 44 FINALISTA
82 Pielat Filip 44 FINALISTA
83 Molski Jan 43 FINALISTA
84 Sokół Michał Jan 43 FINALISTA
85 Wejman Szymon 43 FINALISTA
86 Mazurkiewicz-Pisarek Amelia Anna 42 FINALISTKA
87 Czarnecki Wiktor 41 FINALISTA
88 Grzelak Piotr Zenon 41 FINALISTA
89 Hajdacki Mikołaj 41 FINALISTA
90 Kowalewski Kacper 41 FINALISTA
91 Majewski Miłosz 41 FINALISTA
92 Mazuruk Bartłomiej 41 FINALISTA
93 Szczodruch Antoni 41 FINALISTA
94 Gdulewicz Martyna Joanna 40 FINALISTKA
95 Kamler Julian 40 FINALISTA
96 Markowski Maksymilian Maria 40 FINALISTA
97 Myśliwiec Paweł 40 FINALISTA
98 Orzeł Julia Barbara 40 FINALISTKA
99 Witkowski Wiktor Piotr 40 FINALISTA
100 Bożek Sergiusz 39 FINALISTA
101 Dzienisiuk Łukasz 39 FINALISTA
102 Kosianowski Mateusz 39 FINALISTA
103 Nowak Michał Konrad 39 FINALISTA
104 Rajtar Michał Damian 39 FINALISTA
105 Marcinek Adam Karol 38 FINALISTA
106 Zajączkowski Franciszek 38 FINALISTA
107 Brzęczkowski Sławomir 37 FINALISTA
108 Chojnowska Katarzyna 37 FINALISTKA
109 Kuk Karol Sebastian 37 FINALISTA
110 Madaliński Stanisław 37 FINALISTA
111 Bogusławski Łukasz Maciej 35 FINALISTA
112 Kuszner Katarzyna Wiktoria 35 FINALISTKA
113 Jastrzębski Adrian 33 FINALISTA
114 Paliński Piotr 33 FINALISTA
115 Ołowski Aleksy 32 FINALISTA
116 Narojek Cezary 30 FINALISTA
117 Klata Tadeusz Józef 28 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe