LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu języka angielskiego
zostało 39 uczniów, finalistami 115 uczniów z Mazowsza.


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Janikowska Gabriela Anna 52 LAUREATKA
2 Zielińska Zofia Anna 51 LAUREATKA
3 Daszczyński Łukasz Piotr 50 LAUREAT
4 Gizińska Karolina Marianna 50 LAUREATKA
5 Ilba Bruno 50 LAUREAT
6 Juszczak Karol 50 LAUREAT
7 Jancewicz Pola Magdalena 49 LAUREATKA
8 Kryska Michał Kazimierz 49 LAUREAT
9 Makulska Antonina 49 LAUREATKA
10 Sambierski Stanisław 49 LAUREAT
11 Wojtiuk Katarzyna 49 LAUREATKA
12 Damski Filip Ryszard 48 LAUREAT
13 Kononiuk Maria Anna 48 LAUREATKA
14 Kwiatkowska Anna 48 LAUREATKA
15 Lukac Sophia Maria 48 LAUREATKA
16 Nawłoka Szymon Tadeusz 48 LAUREAT
17 Pacholski Aleksander 48 LAUREAT
18 Świercz Stanisław Paweł 48 LAUREAT
19 Warda Mikołaj 48 LAUREAT
20 Jastrun Zofia Anna 47 LAUREATKA
21 Sadowski Marcin 47 LAUREAT
22 Sewruk Emilia 47 LAUREATKA
23 Tiuryn Agata 47 LAUREATKA
24 Borek Iga Nadia 46 LAUREATKA
25 Deskur Antoni Maria Jan Paweł 46 LAUREAT
26 Kosiec Klementyna Maria 46 LAUREATKA
27 Koźbiał Maria Małgorzata 46 LAUREATKA
28 Krawczyk Zuzanna Elżbieta 46 LAUREATKA
29 Leśniczak Mateusz Marek 46 LAUREAT
30 Martofel Iwo 46 LAUREAT
31 Marzec Maja 46 LAUREATKA
32 Pallant Sophie Allison 46 LAUREATKA
33 Świostek Wioletta Alicja 46 LAUREATKA
34 Wasiak Stanisław Ignacy 46 LAUREAT
35 Węglarz Lena 46 LAUREATKA
36 Witomska Hanna Regina 46 LAUREATKA
37 Wojcieszuk Marisa Maria 46 LAUREATKA
38 Wojtczak Dawid Paweł 46 LAUREAT
39 Wychowański Krzysztof 46 LAUREAT
40 Czajkowska Aleksandra 45 FINALISTKA
41 Ferenc Wojciech Paweł 45 FINALISTA
42 Fitrzyk- Barral Olivier Serge 45 FINALISTA
43 Krasowski Michał Jan 45 FINALISTA
44 Kuchta Marta 45 FINALISTKA
45 Socha Bartłomiej 45 FINALISTA
46 Wielgus-Barry Helena Róisin 45 FINALISTKA
47 Wilamski Jan 45 FINALISTA
48 Bogusławski Łukasz Maciej 44 FINALISTA
49 Ciechomski Adam 44 FINALISTA
50 Pawłowski Jeremi Krzysztof 44 FINALISTA
51 Siwkiewicz Izabela 44 FINALISTKA
52 Twardzisz Monika 44 FINALISTKA
53 Wesołowski Mateusz Piotr 44 FINALISTA
54 Witalis Jan Mateusz 44 FINALISTA
55 Wysocka Maja Natalia 44 FINALISTKA
56 Abgarowicz Jan 43 FINALISTA
57 Coutellemont Hugo 43 FINALISTA
58 Imiołek Olaf 43 FINALISTA
59 Klobuch Kamila Anna 43 FINALISTKA
60 Kucharska Maja Aniela 43 FINALISTKA
61 Ludziak Marianna Zofia 43 FINALISTKA
62 Makowski Jacek Edward 43 FINALISTA
63 Messerli Susan 43 FINALISTKA
64 Mizera Karolina 43 FINALISTKA
65 Mościcka Michalina 43 FINALISTKA
66 Bińkowski Norbert 42 FINALISTA
67 Milewski Bartosz 42 FINALISTA
68 Morawska Matylda Julia 42 FINALISTKA
69 Niemotko Wojciech 42 FINALISTA
70 Przytulska Olga Aleksandra 42 FINALISTKA
71 Verbruggen Amelie 42 FINALISTKA
72 Bednarski Franciszek 41 FINALISTA
73 Borkowska Amelia Zofia 41 FINALISTKA
74 Brutt Tomasz 41 FINALISTA
75 Ceglińska Anna Bożena 41 FINALISTKA
76 Ciećko Ewelina Joanna 41 FINALISTKA
77 Gala Helena Aleksandra 41 FINALISTKA
78 Hejduk Karol 41 FINALISTA
79 Konieczna Dagmara 41 FINALISTKA
80 Kowalska Marianna 41 FINALISTKA
81 Lech Hanna 41 FINALISTKA
82 Marusik Iga 41 FINALISTKA
83 Mukhija Milan 41 FINALISTA
84 Nathan Daniel 41 FINALISTA
85 Nowicka Alicja 41 FINALISTKA
86 Pankiewicz Mieczysław Jan 41 FINALISTA
87 Rosiński Igor 41 FINALISTA
88 Siczek Katarzyna 41 FINALISTKA
89 Słowik Aleksandra 41 FINALISTKA
90 Słupski Stanisław Jakub 41 FINALISTA
91 Chevallier Lea 40 FINALISTKA
92 Domański Jakub Marek 40 FINALISTA
93 Jędrzejowski Michał Sebastian 40 FINALISTA
94 Kalisz Maja 40 FINALISTKA
95 Kremer Helena 40 FINALISTKA
96 Rochowicz Michał Jerzy 40 FINALISTA
97 Sawoniaka Ignacy Antoni 40 FINALISTA
98 Trzebiński Jan Aleksander 40 FINALISTA
99 Wójcik Stanisław Jan 40 FINALISTA
100 Zawłocka Lena 40 FINALISTKA
101 Żuraw Rozalia Weronika 40 FINALISTKA
102 Charytoniuk Tomasz Jerzy 39 FINALISTA
103 Gers Julia 39 FINALISTKA
104 Jekiel-Pugh Mari 39 FINALISTKA
105 Kostrzewa Marlena Wiktoria 39 FINALISTKA
106 Rączkowiak Kacper Bartosz 39 FINALISTA
107 Wychowański Maciej 39 FINALISTA
108 Brański Grzegorz Marek 38 FINALISTA
109 Domagalski Jan 38 FINALISTA
110 Haber Wiktor 38 FINALISTA
111 Jędrusiak Urszula 38 FINALISTKA
112 Kowalski Karol 38 FINALISTA
113 Milewski Marcin 38 FINALISTA
114 Pohl Anastazja 38 FINALISTKA
115 Raczyńska Gabriela 38 FINALISTKA
116 Siwicka Anna Zofia 38 FINALISTKA
117 Sroczyńska Anna 38 FINALISTKA
118 Szczepanek Zuzanna 38 FINALISTKA
119 Wolińska Maja Aleksandra 38 FINALISTKA
120 Budziński Aleksander 37 FINALISTA
121 Hołówka Urszula Maria 37 FINALISTKA
122 Jończyk Alicja 37 FINALISTKA
123 Krogulec Maria Julia 37 FINALISTKA
124 Kubiak Karolina 37 FINALISTKA
125 Radzikowski Karol 37 FINALISTA
126 Skierczyński Piotr 37 FINALISTA
127 Smolarek Tomasz 37 FINALISTA
128 Stalewska Laura 37 FINALISTKA
129 Suwiński Eryk 37 FINALISTA
130 Wilk Krzysztof Kacper 37 FINALISTA
131 Dybowski Albert Mariusz 36 FINALISTA
132 Grabka Antoni 36 FINALISTA
133 Sobczak Łukasz Daniel 36 FINALISTA
134 Śniadowski Jan 36 FINALISTA
135 Wyrzykowska Julia 36 FINALISTKA
136 Zgódka Stefan 36 FINALISTA
137 Cabak Henryk 35 FINALISTA
138 Krassowski Jakub 35 FINALISTA
139 Skonieczny Xawery Franciszek 35 FINALISTA
140 Stasiecka Zuzanna 35 FINALISTKA
141 Wiktorowska Natalia 35 FINALISTKA
142 Żakieta Szymon 35 FINALISTA
143 Berkowski Tadeusz 34 FINALISTA
144 Dżaman Wiktor 34 FINALISTA
145 Pilch Nela 34 FINALISTKA
146 Rowecki Jakub Aleksander 34 FINALISTA
147 Baumann Wiktoria 33 FINALISTKA
148 Stępak Antonina Hanna 32 FINALISTKA
149 Strzelczyk Zofia 32 FINALISTKA
150 Porębska Aniela Łucja 31 FINALISTKA
151 Diemko Iga 30 FINALISTKA
152 Grzeszkiewicz Patrycja 29 FINALISTKA
153 Szczerba Wiera Sonia 27 FINALISTKA
154 Pacek Mateusz 23 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe