WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 30

Lista wyłoniona na podstawie Regulaminu konkursów przedmiotowych § 11 punkty 4, 5 i 6.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Bogiel Marek Piotr 30 LAUREAT
2 D±bkowski Maciej Zbigniew 30 LAUREAT
3 Kowalski Stanisław August 30 LAUREAT
4 Turczynowicz Jan 30 LAUREAT
5 Wachnicka Paulina Marianna 30 LAUREATKA
6 Czarnecki Mikołaj Tomasz 29 LAUREAT
7 Deptuch Mateusz 29 LAUREAT
8 Domańska Alicja Krystyna 29 LAUREATKA
9 Drwięga Emil 29 LAUREAT
10 Giembicki Marcin 29 LAUREAT
11 Mo¶cicki Jakub Amadeusz 29 LAUREAT
12 Olszewski Wojciech 29 LAUREAT
13 Pilarczyk Maciej 29 LAUREAT
14 Seweryn Barbara 29 LAUREATKA
15 Trzeciak Jan Józef 29 LAUREAT
16 Wnętrzewska Linda 29 LAUREATKA
17 Wojda Joanna Barbara 29 LAUREATKA
18 Andrzejewski Michał Maria 28 LAUREAT
19 Gębu¶ Ignacy Alfred 28 LAUREAT
20 Gwiazda Franciszek 28 LAUREAT
21 Jabłonowska Alessandra 28 LAUREATKA
22 Jezierski Bartosz Aleksander 28 LAUREAT
23 Kalkowski Jakub Kacper 28 LAUREAT
24 Klimczak Igor Donat 28 LAUREAT
25 Muszyński Miłosz 28 LAUREAT
26 Mykhailovskyi Oleksii 28 LAUREAT
27 Pielasa Paweł Karol 28 LAUREAT
28 Skiba Łukasz 28 LAUREAT
29 Żak Zofia 28 LAUREATKA
30 Brzoza-Brzezina Piotr 27 LAUREAT
31 Choszczyk Natalia Maria 27 LAUREATKA
32 D±browski Paweł 27 LAUREAT
33 Fabisiak Franciszek 27 LAUREAT
34 Facca Antoni 27 LAUREAT
35 Jaros Aleksander 27 LAUREAT
36 JaĽwiec Bartosz 27 LAUREAT
37 Kingston Antoni Zbigniew 27 LAUREAT
38 Knyszewski Franciszek Jan 27 LAUREAT
39 Kowalewska Maja 27 LAUREATKA
40 Król Krzysztof Piotr 27 LAUREAT
41 Kurpeta Andrzej Paweł 27 LAUREAT
42 Łojek Jan Bernard 27 LAUREAT
43 Osica Filip 27 LAUREAT
44 Piórkowska Anna 27 LAUREATKA
45 Pre¶ Ewelina 27 LAUREATKA
46 Staniewski Mikołaj Adam 27 LAUREAT
47 Tracz Maciej 27 LAUREAT
48 Wójcik Aleksandra Agata 27 LAUREATKA
49 Załęski Jacek 27 LAUREAT
50 Ziomek Paulina 27 LAUREATKA
51 Bator Jakub 26 FINALISTA
52 Piekarski Paweł Marek 26 FINALISTA
53 Sperczyński Karol 26 FINALISTA
54 Szmigielski Mikołaj Marek 26 FINALISTA
55 Brzezowska Alicja 25 FINALISTKA
56 Długokęcki Antoni Wojciech 25 FINALISTA
57 Kosowski Mateusz 25 FINALISTA
58 Piotrowska Julia 25 FINALISTKA
59 Pukaluk Hubert 25 FINALISTA
60 Bartecki Jakub 24 FINALISTA
61 Filip Tomasz 23 FINALISTA
62 Parapura Bartłomiej 23 FINALISTA
63 Stankiewicz Aleksandra Laura 22 FINALISTKA
64 Syrewicz Aleksander Michał 21 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018