LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU CHEMICZNEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu Konkursów Przedmiotowych laureatami konkursu historycznego
zostało 20 uczniów, finalistami 34 uczniów z Mazowsza.


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Maroń Andrzej Franciszek 37 LAUREAT
2 Ochocka Pola Karolina 37 LAUREATKA
3 Słupecki Bartosz 37 LAUREAT
4 Libera Katarzyna 36 LAUREATKA
5 Prędecka Maja Karolina 36 LAUREATKA
6 Skiba Jan Wiktor 35 LAUREAT
7 Starzyński Stanisław 35 LAUREAT
8 Morawska Matylda Julia 34 LAUREATKA
9 Orzeł Anna Magdalena 34 LAUREATKA
10 Zielińska Zuzanna Weronika 34 LAUREATKA
11 Mączewska Anna 33 LAUREATKA
12 Srokosz Tymon Piotr 33 LAUREAT
13 Warda Mikołaj 33 LAUREAT
14 Dąbkowski Kacper 32 LAUREAT
15 Fabisiak Wiktor 32 LAUREAT
16 Gajkowski Stanisław Marek 32 LAUREAT
17 Krogulec Maria Julia 32 LAUREATKA
18 Ossowska Patrycja 32 LAUREATKA
19 Ostrowski Tomasz Jan 32 LAUREAT
20 Wickel Karol 32 LAUREAT
21 Dąbrowska Karolina Agata 31 FINALISTKA
22 Kawczyński Maksymilian Paweł 31 FINALISTA
23 Lejkowski Mikołaj 31 FINALISTA
24 Tatar Tymoteusz Jakub 31 FINALISTA
25 Wychowański Krzysztof 31 FINALISTA
26 Kaźmierska Maja Sofia 29 FINALISTKA
27 Sztanga Zbigniew 29 FINALISTA
28 Świątkowska Helena Maria 29 FINALISTKA
29 Głogowska Aleksandra 28 FINALISTKA
30 Goluch Igor 28 FINALISTA
31 Marusik Iga 28 FINALISTKA
32 Pyciarz Martyna Maria 28 FINALISTKA
33 Rębiś Cezary 28 FINALISTA
34 Rostkowska Marta 28 FINALISTKA
35 Dziekański Tomasz 27 FINALISTA
36 Jackiewicz Kalina 27 FINALISTKA
37 Jackl Ignacy Franciszek 27 FINALISTA
38 Karkowska Łucja 27 FINALISTKA
39 Konopka Marta Alicja 27 FINALISTKA
40 Usidus Konstanty Łukasz 27 FINALISTA
41 Wypler Mikołaj 27 FINALISTA
42 Jezierska Sonia 26 FINALISTKA
43 Szachuła Jan 26 FINALISTA
44 Żeleźnik Aleksandra 26 FINALISTKA
45 Hajłasz Karolina 25 FINALISTKA
46 Ceglińska Anna Bożena 24 FINALISTKA
47 Protasiuk Adrian 23 FINALISTA
48 Zaremba Wojciech 23 FINALISTA
49 Drzewiec Gabriela 22 FINALISTA
50 Grabowski Tomasz 22 FINALISTA
51 Kocimowska Antonina 22 FINALISTKA
52 Bodył Iwo 19 FINALISTA
53 Świostek Wioletta Alicja 18 FINALISTKA
54 Szul Zuzanna Julia 17 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe