LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU HISTORYCZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu historycznego
zostało 24 uczniów, finalistami 36 uczniów z Mazowsza


Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Wodowska Anna 22788 60 LAUREATKA
2 Staniszewski Jan 21711 57 LAUREAT
3 Parille Mikołaj Maurycy 22176 56 LAUREAT
4 Piziorski Leon Jan 21700 56 LAUREAT
5 Grudziński Bernard 22034 55 LAUREAT
6 Węgrzynowski Mateusz 22276 55 LAUREAT
7 Wilkowska Anna 22982 55 LAUREATKA
8 Pełda Józef 23395 54 LAUREAT
9 Sakowski Wiktor 23405 54 LAUREAT
10 Pełka Małgorzata 21673 53 LAUREATKA
11 Czyżewski Julian 23275 52 LAUREAT
12 Grunwald Ignacy Krzysztof 21752 52 LAUREAT
13 Jopkiewicz Leon 23383 52 LAUREAT
14 Wesołowski Mateusz Piotr 21770 52 LAUREAT
15 Bartkowiak Igor Jarosław 22776 51 LAUREAT
16 Bogucka Zuzanna 21936 51 LAUREATKA
17 Cebula Mateusz Paweł 21781 51 LAUREAT
18 Ciborowski Franciszek Ksawery 21688 51 LAUREAT
19 Dziduszko Hanna 23435 51 LAUREATKA
20 Jakubowski Dominik Maria 22079 51 LAUREAT
21 Knyspel Karol Tymoteusz 21924 51 LAUREAT
22 Matuszewski Miłosz 22789 51 LAUREAT
23 Pyryt Franciszek 21788 51 LAUREAT
24 Wrzesińska Pola 21735 51 LAUREATKA
25 W±siewski Mateusz Patryk 22055 50 FINALISTA
26 Neska Tomasz 23371 49 FINALISTA
27 Wojciechowski Krzysztof 21738 49 FINALISTA
28 Biliński Kuba 23344 48 FINALISTA
29 D±browski Tobiasz 22160 48 FINALISTA
30 Kopacz Kacper 22778 48 FINALISTA
31 Mazuruk Bartłomiej 23749 48 FINALISTA
32 Zawartka Mikołaj 21700 48 FINALISTA
33 Bednarczuk Eryk 21694 47 FINALISTA
34 Gajda Tadeusz 21928 47 FINALISTA
35 Klata Tadeusz Józef 21753 47 FINALISTA
36 Kole¶nik Katarzyna 21771 47 FINALISTKA
37 D±browski Kamil Mikołaj 22178 46 FINALISTA
38 Jończyk Jan Karol 23473 46 FINALISTA
39 Madaliński Stanisław Andrzej 23626 46 FINALISTA
40 Nitychoruk Aleksandra 23371 46 FINALISTKA
41 Pałgan Franciszek 22243 46 FINALISTA
42 Krawczyński Oskar Bartosz 23080 45 FINALISTA
43 Kurtek Kajetan 21751 45 FINALISTA
44 Szabłowski Milan, Szymon 21704 45 FINALISTA
45 Szemraj Jan Jakub 21601 45 FINALISTA
46 Dzwolak Antoni 21726 44 FINALISTA
47 Stelmaszuk Wiktor 23520 44 FINALISTA
48 Gdulewicz Martyna, Joanna 22262 43 FINALISTKA
49 Pachulski Maciej 21706 43 FINALISTA
50 Saby Daniel 21684 43 FINALISTA
51 Budzyński Bartosz 23733 41 FINALISTA
52 Kaliszuk Jan Jerzy 21770 41 FINALISTA
53 Tomaszewska Amelia 23039 41 FINALISTKA
54 Chlebicki Tymon Max 21867 40 FINALISTA
55 Knyspel Stanisław Józef 21924 40 FINALISTA
56 Łaniewski-Wołłk Tadeusz 21753 39 FINALISTA
57 Madeja Filip 23078 38 FINALISTA
58 Szczepański Wojciech 21693 38 FINALISTA
59 Powsiński Patryk 21617 37 FINALISTA
60 Kubiak Olivier Fabian 22167 31 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe