LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU BIOLOGICZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu biologicznego
zostało 18 uczniów, finalistami 22 uczniów z Mazowsza


Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Orłowski Piotr Igor 21738 34 LAUREAT
2 Sut Blanka 21601 34 LAUREATKA
3 Wiśniewska Gabriela 21753 34 LAUREATKA
4 Gołąb Piotr Adam 21780 33 LAUREAT
5 Skarzyński Maciej Krzysztof 22188 33 LAUREAT
6 Sławiński Wojciech 23279 33 LAUREAT
7 Zawadzki Robert 21772 33 LAUREAT
8 Aneszko Jeremi 22166 32 LAUREAT
9 Furmanek Katarzyna 21611 32 LAUREATKA
10 Gajewska Julia 22788 32 LAUREATKA
11 Kwiecień Lena Maria 22295 32 LAUREATKA
12 Ławrynowicz Marcel 21611 32 LAUREAT
13 Milewski Karol 23680 32 LAUREAT
14 Mozol Franciszek 21636 32 LAUREAT
15 Olszewski Tomasz 21922 32 LAUREAT
16 Potocki Mateusz Andrzej 23739 32 LAUREAT
17 Stachoń Alicja Anna 22188 32 LAUREATKA
18 Woźniak Artur 22016 32 LAUREAT
19 Kalemba Filip Szymon 21606 30 FINALISTA
20 Prokop Bartosz 22155 30 FINALISTA
21 Tondera Maria Joanna 23730 30 FINALISTKA
22 Bagniewska Martyna 23354 29 FINALISTKA
23 Ławryńczuk Janina 22154 29 FINALISTKA
24 Oknińska Wiktoria 21691 28 FINALISTKA
25 Czajka Adam Franciszek 23419 27 FINALISTA
26 Czerwińska Ewa 21890 27 FINALISTKA
27 Garbacz Nina Maria 23419 26 FINALISTKA
28 Kuśmider Piotr 23328 26 FINALISTA
29 Ozga Agnieszka Julia 21861 26 FINALISTKA
30 Cieślak Aleksandra Magdalena 23354 25 FINALISTKA
31 Czerwińska Julia Anna 23414 25 FINALISTKA
32 Iwanowska Zofia Elżbieta 21751 25 FINALISTKA
33 Twarowska Gabriela 23354 25 FINALISTKA
34 Janiszowska-Downarowicz Iga 23251 24 FINALISTKA
35 Raszplewicz Stanisław 21785 24 FINALISTA
36 Winter Dominika 23407 23 FINALISTKA
37 Rygiel Antoni Michał 21691 22 FINALISTA
38 Utkowska Gabriela 22342 21 FINALISTKA
39 Czyżewski Michał 21944 19 FINALISTA
40 Cisek Olga Paulina 21732 14 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe