LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021



Zgodnie z § 11 pkt. 4 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu wiedzy o społeczeństwie
zostało 26 uczniów, finalistami 56 uczniów z Mazowsza


Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Głowacki Krzysztof Maurycy 22176 78 LAUREAT
2 Hofman Mateusz 23358 76 LAUREAT
3 Kober Michał Grzegorz 21759 76 LAUREAT
4 W±sikowska Łucja Maria 22050 76 LAUREATKA
5 Kozłowski Jan Kacper 21940 75 LAUREAT
6 Tymińska Helena Antonina 21741 75 LAUREATKA
7 Grzelecka Julia 22791 74 LAUREATKA
8 Jaworski Bruno 21799 74 LAUREAT
9 Korzybski Mikołaj 21948 74 LAUREAT
10 Mroczek Wojciech 21671 74 LAUREAT
11 Zabojszcz Matylda Magdalena 21735 74 LAUREATKA
12 Chlebowski Igor Jan 22155 73 LAUREAT
13 Czerwiński Franciszek Robert 23759 73 LAUREAT
14 Göçer Zehra Michalina 23432 73 LAUREATKA
15 Łukaszuk Bartosz Tomasz 23730 73 LAUREAT
16 Opaliński Antoni 22161 73 LAUREAT
17 Sawicka Aniela 21946 73 LAUREATKA
18 Strunk Aurelia 21689 73 LAUREATKA
19 Brenner-Zawierucha Zbigniew Ryszard 21738 72 LAUREAT
20 Jędrusik Maria 23398 72 LAUREATKA
21 Kasprzak Mikołaj 23275 72 LAUREAT
22 Misztal Bartosz 22182 72 LAUREAT
23 Niemirowicz-Szczytt Maksymilian Krzysztof 23395 72 LAUREAT
24 Piziorski Leon Jan 21700 72 LAUREAT
25 Zakrzewski Jan 22159 72 LAUREAT
26 Żera Stefan Jan 23749 72 LAUREAT
27 Chrab±szcz Emilia 23723 71 FINALISTKA
28 Day Alan 21926 71 FINALISTA
29 Dzidowski Błażej 21720 71 FINALISTA
30 Gamski Krzysztof 22172 71 FINALISTA
31 Gwiazda Maja 21764 71 FINALISTKA
32 Marchel Jan Michał 21752 71 FINALISTA
33 Maszaro Zuzanna Maria 22106 71 FINALISTKA
34 Robak Maria 21726 71 FINALISTKA
35 Szafraniec Joanna 23483 71 FINALISTKA
36 Chimiak Aleksander, Piotr 21623 70 FINALISTA
37 Dylak Filip Piotr 21621 70 FINALISTA
38 Harazim Alicja 21711 70 FINALISTKA
39 Krakowski Olaf Franciszek 22264 70 FINALISTA
40 Makowski Filip 22791 70 FINALISTA
41 Persak Jan 23626 70 FINALISTA
42 Turkiewicz Kamil Aleksander 21700 70 FINALISTA
43 Kole¶nik Katarzyna 21771 69 FINALISTKA
44 Milo Kacper 21678 69 FINALISTA
45 Jachimowicz Piotr 23626 68 FINALISTA
46 Karolak Kacper 22159 68 FINALISTA
47 Chełstowska Zofia,Dorota 22170 67 FINALISTKA
48 Czyżewski Julian 23275 67 FINALISTA
49 Jarecka Nadia 21720 67 FINALISTKA
50 Krasowska Wiktoria, Zofia 23163 67 FINALISTKA
51 Rozkosz Oliwia Aleksandra 21753 67 FINALISTKA
52 Zawartka Mikołaj 21700 67 FINALISTA
53 Grosicka-Sękowska Ana 23626 66 FINALISTKA
54 Feret Oliwia 21672 65 FINALISTKA
55 Skierkowski Łukasz 23133 65 FINALISTA
56 Sobieraj Antonina Ewa 21700 64 FINALISTKA
57 Brzezińska Marta 23354 63 FINALISTKA
58 Mo¶cicki Karol 22160 63 FINALISTA
59 Rumian Igor Wojciech 21700 63 FINALISTA
60 W±sowski Kajetan 21740 63 FINALISTA
61 Bednarczyk Klaudia 22526 62 FINALISTKA
62 Falkowska Joanna Paulina 21700 62 FINALISTKA
63 Nawarska Alicja 23361 62 FINALISTKA
64 Ryński Krzysztof 23257 62 FINALISTA
65 Jaracz de Czartoszewska Barbara 22188 61 FINALISTKA
66 Pohl Stanisław, Krzysztof 21704 61 FINALISTA
67 Rozdeiczer Jakub Jan 21753 61 FINALISTA
68 Rymarz Adam 21700 60 FINALISTA
69 Górski Jakub 22181 59 FINALISTA
70 Węgrzynowski Mateusz 22276 58 FINALISTA
71 Ulicki Kamil 22791 56 FINALISTA
72 Sawicki Stefan 22149 53 FINALISTA
73 Pogorzelski Witold Antoni 23721 51 FINALISTA
74 Jaskułowski Krzysztof Dariusz 21700 50 FINALISTA
75 Kaczmarska Martyna Justyna 22188 50 FINALISTKA
76 Paduch Emilia 22262 49 FINALISTKA
77 Wójcik Weronika 22946 49 FINALISTKA
78 Ciołek Urszula 26 48 FINALISTKA
79 Wojciechowska Natalia 22177 47 FINALISTKA
80 G±szczak Zuzanna 21799 43 FINALISTKA
81 Łuczak Antonina 22783 42 FINALISTKA
82 Pankratjew Dominik Krzysztof 23080 38 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe