LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu angielskiego
zostało 48 uczniów, finalistami 104 uczniów z Mazowsza


Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Orłowska Milena 22159 57 LAUREATKA
2 Sawoniaka Ignacy Antoni 21738 55 LAUREAT
3 Kwaśniok Barbara Wiktoria 22001 54 LAUREATKA
4 Danieluk Anna 23730 52 LAUREATKA
5 Grabka Antoni 22161 52 LAUREAT
6 Shwartz Katherine 23649 52 LAUREATKA
7 Zbożeń Maria 21590 52 LAUREATKA
8 Mendyk Martyna 22034 51 LAUREATKA
9 Buczyński Wojciech Ignacy 21961 50 LAUREAT
10 Kryński Michał 22159 50 LAUREAT
11 Wielgus-Barry Helena Róisin 23366 50 LAUREATKA
12 Biskupska Kaja Magdalena 22001 49 LAUREATKA
13 Chatfield Izabella 21626 49 LAUREATKA
14 Chevallier Lea 23226 49 LAUREATKA
15 Dąbrowska Magdalena 21738 49 LAUREATKA
16 Dżaman Wiktor 21741 49 LAUREAT
17 Gradoń Michał Tomasz 21752 49 LAUREAT
18 Gralka Maksymilian Michał 22160 49 LAUREAT
19 Grzęda Aleksandra 21752 49 LAUREATKA
20 Kępczyńska Anna Maja 22161 49 LAUREATKA
21 Królak Julia 23723 49 LAUREATKA
22 Niczypor Zofia 21740 49 LAUREATKA
23 Sielewiesiuk Ada 21781 49 LAUREATKA
24 Westin Mateusz 23730 49 LAUREAT
25 Ciećko Ewelina Joanna 22176 48 LAUREATKA
26 Czarnecka Róża 21802 48 LAUREATKA
27 Jamiołkowska Lena 22161 48 LAUREATKA
28 Mazan Ewa Magdalena 21700 48 LAUREATKA
29 Mroczkowska Anna Magdalena 21700 48 LAUREATKA
30 Piecyk Adam Stanisław 21790 48 LAUREAT
31 Ptaszkiewicz Jakub 22946 48 LAUREAT
32 Shaki Lubaba 23626 48 LAUREATKA
33 Szafran Andrzej 21609 48 LAUREAT
34 Wasilewski Maciej Jan 21922 48 LAUREAT
35 Wiśniewska Nadia 23375 48 LAUREATKA
36 Zapała Stanisław Jan 21740 48 LAUREAT
37 Daubek Nina 22159 47 LAUREATKA
38 Krawczyk Maja Nina 21753 47 LAUREATKA
39 Lorenc Jan Jarosław 21700 47 LAUREAT
40 Ławryńczuk Janina 22154 47 LAUREATKA
41 Multanowska Matylda 23384 47 LAUREATKA
42 Olszewska Aniela 21681 47 LAUREATKA
43 Piłat Pola 21738 47 LAUREATKA
44 Pluskwa Dąbrowska Jagoda 23448 47 LAUREATKA
45 Pytlarz Magdalena 21704 47 LAUREATKA
46 Staniszewska Zuzanna Pola 21604 47 LAUREATKA
47 Wąsiewicz Urszula Anna 21947 47 LAUREATKA
48 Zdunek Jan 21684 47 LAUREAT
49 Garcarz Sonia 23253 46 FINALISTKA
50 Hawlik Daria Irena 23656 46 FINALISTKA
51 Szczerba Wiera Sonia 21922 46 FINALISTKA
52 Szura Michał 23446 46 FINALISTA
53 Cywińska Iga 21603 45 FINALISTKA
54 Grodecka Sonia 23626 45 FINALISTKA
55 Jędrzejowski Michał Sebastian 22009 45 FINALISTA
56 Machura Patrycja 23163 45 FINALISTKA
57 Procter Teo 23371 45 FINALISTA
58 Siwczyk Martyna 23189 45 FINALISTKA
59 Tyrakowska Alicja 23462 45 FINALISTKA
60 Zgódka Stefan 23162 45 FINALISTA
61 Bogacz Igor 21786 44 FINALISTA
62 Brus Kamila 21663 44 FINALISTKA
63 Chojnicki Wiktor 21671 44 FINALISTA
64 Czyrska Paulina Oliwia 23351 44 FINALISTKA
65 Hofman Adrianna Halina 21741 44 FINALISTKA
66 Kuczmarska Karolina Marianna 21738 44 FINALISTKA
67 Machnik Stanisław 22159 44 FINALISTA
68 Madembo Nyengeterai 21619 44 FINALISTKA
69 Mitko Maria Joanna 21660 44 FINALISTKA
70 Musiał Wojciech 21780 44 FINALISTA
71 Rozmus Eryka 23626 44 FINALISTKA
72 Dzierżanowska Weronika 21602 43 FINALISTKA
73 Gorzeliński Maciej Jan 21737 43 FINALISTA
74 Jabłczyńska Weronika 21789 43 FINALISTKA
75 Lubaczewski Jan 21922 43 FINALISTA
76 Łuczyński Tomasz 23730 43 FINALISTA
77 Myśluk Joanna Agata 21688 43 FINALISTKA
78 Pawłowska Helena 21732 43 FINALISTKA
79 Płaza Zofia 22160 43 FINALISTKA
80 Rodziewicz Aleksandra Maria 23510 43 FINALISTKA
81 Rymarczuk Jeremiasz 21743 43 FINALISTA
82 Stolarska Julia Anna 22295 43 FINALISTKA
83 Wesołowski Mateusz Piotr 21770 43 FINALISTA
84 Wiński Grzegorz Tomasz 21640 43 FINALISTA
85 Bobowski Łukasz 23759 42 FINALISTA
86 Cholewa Jan 22172 42 FINALISTA
87 Dziak Natalia 21641 42 FINALISTKA
88 Janczuk Julia 21656 42 FINALISTKA
89 Kocjan Gabriela Jadwiga 21740 42 FINALISTKA
90 Milczanowski Wojciech Paweł 21928 42 FINALISTA
91 Nguyen Mai 23730 42 FINALISTKA
92 Ostrowski Mateusz 22275 42 FINALISTA
93 Pawłowski Jeremi Krzysztof 23510 42 FINALISTA
94 Pyszlak Artur Karol 23329 42 FINALISTA
95 Rochowicz Michał Jerzy 22146 42 FINALISTA
96 Romanowska Aleksandra 22188 42 FINALISTKA
97 Saja Marcin 21772 42 FINALISTA
98 Valkama Ingel 21786 42 FINALISTKA
99 Zawadzka Antonina Maria 21700 42 FINALISTKA
100 Żbikowski Jan Maciej 21647 42 FINALISTA
101 Banasiak Jan Tomasz 21780 41 FINALISTA
102 Dzudzewicz Jadwiga 21804 41 FINALISTKA
103 Klik Aleksander 21772 41 FINALISTA
104 Korzeniewska Róża Maria 21702 41 FINALISTKA
105 Niemyjska Gabriela 23162 41 FINALISTKA
106 Piasecki Krzysztof Piotr 21601 41 FINALISTA
107 Coddington Marek Filip 21752 40 FINALISTA
108 Dzięciołowski Adam Jerzy 21703 40 FINALISTA
109 Gągola Elżbieta Maria 23366 40 FINALISTKA
110 Kucharski Stanisław 21788 40 FINALISTA
111 Łasica Barbara Anna 21696 40 FINALISTKA
112 Mears Susan Milena 22155 40 FINALISTKA
113 Szczepkowska Zofia Anna 21743 40 FINALISTKA
114 Andrzejak Zofia Katarzyna 23350 39 FINALISTKA
115 Dąbrowska Karolina Anna 21780 39 FINALISTKA
116 Diemko Iga 21989 39 FINALISTKA
117 Kaczmarzyk Jagna 23163 39 FINALISTKA
118 Kowalski Bartosz Cezary 21700 39 FINALISTA
119 Pawelczyk Joanna 22397 39 FINALISTKA
120 Pieczkowskij Filip 22013 39 FINALISTA
121 Piwowarek Lena Maria 21721 39 FINALISTKA
122 Tomasik Zygmunt 22161 39 FINALISTA
123 Woźnica Szymon 21827 39 FINALISTA
124 Zielska Zuzanna Agnieszka 21647 39 FINALISTKA
125 Duda Antoni 22159 38 FINALISTA
126 Ossowska Gabriela 21800 38 FINALISTKA
127 Paciorek Natalia 22079 38 FINALISTKA
128 Paczkowska Maria 21944 38 FINALISTKA
129 Reszka Michalina Maja 23222 38 FINALISTKA
130 Zawadzka Anna Dominika 23 38 FINALISTKA
131 Bagniewska Martyna 23354 37 FINALISTKA
132 Giętkowski Michał Mateusz 21695 37 FINALISTA
133 Guminiak Ignacy Jan 21671 37 FINALISTA
134 Janiak Barbara Janina 22155 37 FINALISTKA
135 Kołodkiewicz Natasza Una 21700 37 FINALISTKA
136 Paluszkiewicz Franciszek 21677 37 FINALISTA
137 Winiarska Katarzyna 22103 37 FINALISTKA
138 Haskell Matilde 21704 36 FINALISTKA
139 Johnson Christopher 22155 36 FINALISTA
140 Szemraj Gabriela Anna 21943 36 FINALISTKA
141 Świerzyńska Maria Ewa 23222 36 FINALISTKA
142 Kubik Magdalena Zuzanna 22792 35 FINALISTKA
143 Matusiak Krzysztof Jan 22106 35 FINALISTA
144 Sobotka Anna 22050 34 FINALISTKA
145 Kobielak Vanessa 21741 33 FINALISTKA
146 Sajda Urszula 21663 31 FINALISTKA
147 Bernacki Maksymilian Franciszek 22153 30 FINALISTA
148 Gosiewska Amelia Dominika 23080 30 FINALISTKA
149 Wichmann Mark 23222 26 FINALISTA
150 Chrobak Katarzyna Barbara 23222 23 FINALISTKA
151 Jaczewska Amelia Karolina 21663 23 FINALISTKA
152 Kulisiewicz Emilia Lidia 23222 20 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe