LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU MATEMATYCZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu matematycznego zostało 49 uczniów, finalistami 104 uczniów z Mazowsza

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Banek Filip 21775 20 LAUREAT
2 Grzela Wojciech 21751 20 LAUREAT
3 Klim Filip Janusz 23622 20 LAUREAT
4 Lorenc Jan Jarosław 21700 20 LAUREAT
5 O¶miański Mikołaj Jakub 21660 20 LAUREAT
6 Wnuk Wojciech 23397 20 LAUREAT
7 Dworakowska Maja 22170 19 LAUREATKA
8 Hawryluk Jakub 23626 19 LAUREAT
9 Koziara Anna 22188 19 LAUREATKA
10 Ksel Wiktoria Oliwia 21601 19 LAUREATKA
11 Malinowski Wojciech 21649 19 LAUREAT
12 Misiak Kacper 22186 19 LAUREAT
13 Muchowicz Maja 21739 19 LAUREATKA
14 Pancewicz Szymon Benedykt 21611 19 LAUREAT
15 Rylski Tadeusz 22155 19 LAUREAT
16 Stankiewicz Kazimierz 21942 19 LAUREAT
17 Alot Bruno Andrzej 21652 18 LAUREAT
18 Bacciarelli-Grobelny Piotr 21775 18 LAUREAT
19 Bajno Allan 22159 18 LAUREAT
20 Czauderna Franciszek 21924 18 LAUREAT
21 Daubek Nina 22159 18 LAUREATKA
22 Dorosiński Jan Michał 21611 18 LAUREAT
23 Grauer Igor 22159 18 LAUREAT
24 Kaleta Antonina Anna 22160 18 LAUREATKA
25 Kamiński Marek 23383 18 LAUREAT
26 Karpińska Anna Maria 22160 18 LAUREATKA
27 Kotlicki Jędrzej Aleksander 22158 18 LAUREAT
28 Lula Joanna Ewa 23378 18 LAUREATKA
29 Maczuga Marta Maria 21861 18 LAUREATKA
30 Magdaleńska Małgorzata 21684 18 LAUREATKA
31 Pręgowski Andrzej Jerzy 21779 18 LAUREAT
32 Pusz Antoni Krzysztof 23242 18 LAUREAT
33 Stolarska Julia Anna 22295 18 LAUREATKA
34 W±siewicz Urszula Anna 21947 18 LAUREATKA
35 Wesołowski Mateusz Piotr 21770 18 LAUREAT
36 Wojciechowska Barbara Teresa 22155 18 LAUREATKA
37 Brzezińska Alina 21649 17 LAUREATKA
38 Furmanek Katarzyna 21611 17 LAUREATKA
39 Kaszewska Maria Izabela 21611 17 LAUREATKA
40 Lada Stanisław Paweł 21861 17 LAUREAT
41 Pawlata Mateusz 22787 17 LAUREAT
42 Pietrasik Jan 21741 17 LAUREAT
43 Podziemska Róża 22159 17 LAUREATKA
44 Rojek Szymon Piotr 21782 17 LAUREAT
45 Ryfa Laura 21804 17 LAUREATKA
46 Smarż Victoria Sarah 21672 17 LAUREATKA
47 Wisłocki Jan 22162 17 LAUREAT
48 Wojciechowski Ignacy Jan 22166 17 LAUREAT
49 Zasowska Inga 22146 17 LAUREATKA
50 Antosik Michalina 24 16 FINALISTKA
51 Bieleń Stanisław Piotr 21593 16 FINALISTA
52 Czubla Dagna Helena 21754 16 FINALISTKA
53 Dzierżanowska Weronika 21602 16 FINALISTKA
54 Gołaszewska Ewa 21611 16 FINALISTKA
55 Góral Rudolf 22780 16 FINALISTA
56 Jarosławski Maciej 21604 16 FINALISTA
57 Klim Juliusz Stanisław 23622 16 FINALISTA
58 Kołodziejczyk Robert Krzysztof 21671 16 FINALISTA
59 Neyman Leon 21613 16 FINALISTA
60 Olkowski Jerzy 21611 16 FINALISTA
61 Wilczyński Jakub Marcin 21611 16 FINALISTA
62 Dolata Michał 23437 15 FINALISTA
63 Firczuk Wojciech Krzysztof 21735 15 FINALISTA
64 G±sienica-Samek Adam Jan 21753 15 FINALISTA
65 Grudziński Bernard 22034 15 FINALISTA
66 Jasiński Mateusz Mikołaj 21741 15 FINALISTA
67 Kaczmarek Grzegorz 21996 15 FINALISTA
68 Klik Aleksander 21772 15 FINALISTA
69 Kocewiak Julia 22223 15 FINALISTKA
70 Koshevoy Alexey 21704 15 FINALISTA
71 Osuch David Michael 23645 15 FINALISTA
72 Pawlak Jakub 21759 15 FINALISTA
73 Prejzner Aleksander 22172 15 FINALISTA
74 Radziwon Helena Izabela 21699 15 FINALISTKA
75 Sadłocha Igor Michał 21804 15 FINALISTA
76 Tymiński Mateusz Antoni 21753 15 FINALISTA
77 Wieleba Bolko Paweł 21779 15 FINALISTA
78 Wróblewski Ignacy Andrzej 21752 15 FINALISTA
79 Wyrzykowski Maciej Jerzy 21617 15 FINALISTA
80 Zienkiewicz Aleksandra Nina 21753 15 FINALISTKA
81 Babiarz Łukasz 23488 14 FINALISTA
82 Bagorro Piotr 23491 14 FINALISTA
83 Bieniasz Jeremi Krzysztof 21804 14 FINALISTA
84 Cegieła Agnieszka Katarzyna 21741 14 FINALISTKA
85 Czarnecki Błażej Tomasz 23407 14 FINALISTA
86 Gierszewski Jan 21738 14 FINALISTA
87 Korzybski Mikołaj 21948 14 FINALISTA
88 Kujawski Antoni 23174 14 FINALISTA
89 Łęski Piotr 21957 14 FINALISTA
90 Mosionek Zuzanna 21678 14 FINALISTKA
91 Szelenbaum Marta Karolina 21757 14 FINALISTKA
92 Szewczak Aleksander 22167 14 FINALISTA
93 Wawrzyniewicz Piotr Aleksander 21748 14 FINALISTA
94 Wyszyńska Gabriela Rozalia 21779 14 FINALISTKA
95 Biały Wiktor 21617 13 FINALISTA
96 Cholewa Jan 22172 13 FINALISTA
97 Drobek Natalia 21993 13 FINALISTKA
98 Handzlik Mateusz 21694 13 FINALISTA
99 Kamila Brus 21663 13 FINALISTKA
100 Kobus Alicja 21732 13 FINALISTKA
101 Matusik Michał Wiktor 21748 13 FINALISTA
102 Ogonek Barbara 21995 13 FINALISTKA
103 Powęski Adam 21677 13 FINALISTA
104 Szostak Piotr Franciszek 23443 13 FINALISTA
105 Wickel Mateusz Bruno 21737 13 FINALISTA
106 Żuk Jan Jeremi 21789 13 FINALISTA
107 Brutt Tomasz 21764 12 FINALISTA
108 Cegiełka Magdalena 21688 12 FINALISTKA
109 Dalasiński Kajetan 21945 12 FINALISTA
110 Melzer Bartosz 21703 12 FINALISTA
111 Pełka Alicja 22155 12 FINALISTKA
112 Plechawska Łucja 22169 12 FINALISTKA
113 Sawiak Marek 21617 12 FINALISTA
114 Sidorowicz Patryk 23378 12 FINALISTA
115 Soszyńska Magdalena 21611 12 FINALISTKA
116 Szewczak Krzysztof 22079 12 FINALISTA
117 Tomasik Dawid 21673 12 FINALISTA
118 Ulatowski Rafał Marcin 21904 12 FINALISTA
119 Zabojszcz Matylda Magdalena 21735 12 FINALISTKA
120 Zacharewicz Eliza Weronika 21995 12 FINALISTKA
121 Zalewski Łukasz Piotr 23242 12 FINALISTA
122 Zinkow Jan 23279 12 FINALISTA
123 Lasota Karol 23383 11 FINALISTA
124 Niemyjska Gabriela 23162 11 FINALISTKA
125 Sikora Robert Krzysztof 23378 11 FINALISTA
126 Sybilski Bartosz 280 11 FINALISTA
127 Więcław Michał Józef 21619 11 FINALISTA
128 Banasiak Maciej 23685 10 FINALISTA
129 Dębowczyk Jakub 23304 10 FINALISTA
130 Kozieradzki Jakub Antoni 22153 10 FINALISTA
131 Kubik Magdalena Zuzanna 22792 10 FINALISTKA
132 Malinowski Mateusz Jan 21798 10 FINALISTA
133 Narulski Mikołaj 22955 10 FINALISTA
134 Jaczewska Amelia Karolina 21663 9 FINALISTKA
135 Kicińska Nina 21775 9 FINALISTKA
136 Lewandowski Jakub Maria 21619 9 FINALISTA
137 Milewski Maciej 21924 9 FINALISTA
138 Nowak Tymon 23140 9 FINALISTA
139 Pakuła Bartosz 23417 9 FINALISTA
140 Stypa Agata Zuzanna 21813 9 FINALISTKA
141 Witkowska Zuzanna Zenobia 23417 9 FINALISTKA
142 Jasiński Jakub 23517 8 FINALISTA
143 Jerzowski Marceli 23458 8 FINALISTA
144 Olzak Julia 21698 8 FINALISTKA
145 Wickel Szymon Tomasz 22161 8 FINALISTA
146 Gola Mikołaj 23279 7 FINALISTA
147 Mrzygłód Maria Zofia 21847 7 FINALISTKA
148 Stolarczyk Aleksandra 22982 7 FINALISTKA
149 Aniszewska Agata 21847 6 FINALISTKA
150 Felczyński Dawid 22788 6 FINALISTA
151 Mika Kilian Jarosław 21933 6 FINALISTA
152 Rumowski Stanisław Adam 22169 6 FINALISTA
153 Wszeborowski Igor 23509 6 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe