LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU POLONISTYCZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu polonistycznego zostało 24 uczniów, finalistami 55 uczniów z Mazowsza

Lista laureatów i finalistów została zweryfikowana za zgodą Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Dziedzic Hanna 21728 45 LAUREATKA
2 Gołaszewska Zofia 21704 45 LAUREATKA
3 Opach Zuzanna 22160 45 LAUREATKA
4 Zabojszcz Matylda Magdalena 21735 45 LAUREATKA
5 Karpińska Anna, Maria 22160 44 LAUREATKA
6 Tokarska Weronika Stella 21609 43 LAUREATKA
7 Białaszek Mikołaj 22792 42 LAUREAT
8 Samsel Nikola 22633 42 LAUREATKA
9 Sienniak Zofia 21692 42 LAUREATKA
10 Tofiluk Nina 21713 42 LAUREATKA
11 Bujakowski Filip 23304 41 LAUREAT
12 Jędrzejewska Zuzanna 23435 41 LAUREATKA
13 Niedźwiedzka Weronika 21707 41 LAUREATKA
14 Peda Marcel Marek 22792 41 LAUREAT
15 Trochimczuk Emilia 21627 41 LAUREATKA
16 Grochocka Aleksandra 22768 40 LAUREATKA
17 Gruszczyńska Marta Ruta 21928 40 LAUREATKA
18 Miszewska Natalia Ewa 22467 40 LAUREATKA
19 Zielińska Zofia Anna 22776 40 LAUREATKA
20 Cicha Łucja 23277 39 LAUREATKA
21 Kaczmarek Hanna 22905 39 LAUREATKA
22 Lazar Maciej Andrzej 23353 39 LAUREAT
23 Łazarowicz Anna 22155 39 LAUREATKA
24 Siwiec Zofia Anna 21779 39 LAUREATKA
25 Żurowska Amelia 22295 39 LAUREATKA
26 Kacprzyńska Joanna 22526 38 FINALISTKA
27 Kamińska-Hass Irena 21660 38 FINALISTKA
28 Łukaszewicz Olivia 21631 38 FINALISTKA
29 Sobierajewska Natalia 22354 38 FINALISTKA
30 Graniszewska Gaja Aleksandra 21780 37 FINALISTKA
31 Niemirowicz-Szczytt Maksymilian Krzysztof 23395 37 FINALISTA
32 Pocent Paulina 23749 37 FINALISTKA
33 Sawicka Magdalena 23443 37 FINALISTKA
34 Sołdaczewska Julia 22792 37 FINALISTKA
35 Chróścik Julia 21700 36 FINALISTKA
36 Kotecka Gabriela Ewa 21753 36 FINALISTKA
37 Krasnodębska Hanna 21691 36 FINALISTKA
38 Lewandowska Gabriela 22801 36 FINALISTKA
39 Nowak Marta Irena 21771 36 FINALISTKA
40 Piecuch Dominika Karolina 22162 36 FINALISTKA
41 Wróbel Zuzanna 21774 36 FINALISTA
42 Banasiewicz Zuzanna Sandra 21804 35 FINALISTKA
43 Grauer Weronika 21751 35 FINALISTKA
44 Kobacki Adrian 22410 35 FINALISTA
45 Jałocha Agata Monika 21946 34 FINALISTKA
46 Jędruch Julita 21774 34 FINALISTKA
47 Krześniak Maja 23417 34 FINALISTKA
48 Świętoń Anna 23724 34 FINALISTKA
49 Wyszyński Bartosz 22747 34 FINALISTA
50 Dąbrowska Zuzanna Barbara 22786 33 FINALISTKA
51 Kilian Alicja 21751 33 FINALISTKA
52 Kupińska Zoja 21713 33 FINALISTKA
53 Szymczak Laura Małgorzata 21917 33 FINALISTKA
54 Florczak Olga 22824 32 FINALISTKA
55 Mulczyk Bogna Mira 22295 32 FINALISTKA
56 Płachecka Alicja 23376 32 FINALISTKA
57 Zalewska Zuzanna Elżbieta 22768 32 FINALISTKA
58 Zawadzka Wiktoria 23057 32 FINALISTKA
59 Pikus Maja 22982 31 FINALISTKA
60 Szostak Piotr Franciszek 23443 31 FINALISTA
61 Wieczorek Nina Zofia 21717 31 FINALISTKA
62 Wilczyńska Marta 22155 31 FINALISTKA
63 Gosiewska Amelia Dominika 23080 30 FINALISTKA
64 Szymański Tymon 23417 29 FINALISTA
65 Turadek Oliwia Barbara 23509 29 FINALISTKA
66 Tyszka Marta 22612 28 FINALISTKA
67 Stefańska Julia 23080 27 FINALISTKA
68 Szwejkowska Daria 22523 26 FINALISTKA
69 Wiśniewski Mikołaj 23509 26 FINALISTA
70 Hołowińska Miłosława 22632 25 FINALISTKA
71 Wlazło Hanna Magdalena 21804 24 FINALISTKA
72 Mrozek Alicja 22768 23 FINALISTKA
73 Baranek Maria 22768 20 FINALISTKA
74 Chrzanowska Izabela 22612 20 FINALISTKA
75 Parzych Franciszek 22606 20 FINALISTA
76 Misiak Aleksandra 23417 18 FINALISTKA
77 Sadowska Karolina 22768 18 FINALISTKA
78 Dytrych Marta 22523 17 FINALISTKA
79 Wojciechowska Zuzanna 23057 17 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe