LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU POLONISTYCZNEGO
SZKOŁY PODSTAWOWE



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu polonistycznego
zostało 21 uczniów, finalistami 57 uczniów z Mazowsza


Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Wicha Karolina 47 LAUREATKA
2 Glinka Katarzyna 46 LAUREATKA
3 Bilska Marta Joanna 45 LAUREATKA
4 Morawska Matylda Julia 45 LAUREATKA
5 Piątkowska Zofia 45 LAUREATKA
6 Stępkowska Matylda 44 LAUREATKA
7 Danieluk Anna Maria 43 LAUREATKA
8 Baudouin de Courtenay Maria Matylda 42 LAUREATKA
9 Kilian Agata Łucja 42 LAUREATKA
10 Retajczyk Anna Aleksandra 42 LAUREATKA
11 Świercz Stanisław Paweł 42 LAUREAT
12 Waligóra Jan 42 LAUREAT
13 Gawlik Barbara Maria 41 LAUREATKA
14 Korecka Małgorzata Aleksandra 41 LAUREATKA
15 Kubik Magdalena Zuzanna 41 LAUREATKA
16 Kwaśniewska Antonina Zofia 41 LAUREATKA
17 Pawelczyk Michalina 41 LAUREATKA
18 Tarnowska Amelia 41 LAUREATKA
19 Chylińska Maria 40 LAUREATKA
20 Dąbrowska Karolina Agata 40 LAUREATKA
21 Janiszewska Julia 40 LAUREATKA
22 Raczyńska Gabriela 39 FINALISTKA
23 Zbroińska Alina 39 FINALISTKA
24 Grajewska Julia Małgorzata 38 FINALISTKA
25 Nosal Joanna 38 FINALISTKA
26 Bednarczyk Kalina, Joanna 37 FINALISTKA
27 Napieralska Malwina Maria 37 FINALISTKA
28 Pilch Nela Nina 37 FINALISTKA
29 Grzegorczyk Anna 36 FINALISTKA
30 Jewiec Natalia 36 FINALISTKA
31 Kołecka Angelika 36 FINALISTKA
32 Szul Zuzanna,Julia 36 FINALISTKA
33 Trela Martyna 36 FINALISTKA
34 Belniak Julia Barbara 35 FINALISTKA
35 Czaplińska Aleksandra 35 FINALISTKA
36 Wiśniewska Nadia 35 FINALISTKA
37 Bębenek Magdalena 34 FINALISTKA
38 Dmochowska Zofia 34 FINALISTKA
39 Gilewicz Michalina Maria 34 FINALISTKA
40 Górczyńska Kinga 34 FINALISTKA
41 Parys Barbara Gabriela 34 FINALISTKA
42 Radziszewska Anna 34 FINALISTKA
43 Roicka Kinga 34 FINALISTKA
44 Sieńska Barbara Anna 34 FINALISTKA
45 Zabojszcz Matylda Magdalena 34 FINALISTKA
46 Bernat Łukasz Paweł 33 FINALISTA
47 Marczak Oliwia 33 FINALISTKA
48 Szabelska Marta 33 FINALISTKA
49 Gałek Maja 32 FINALISTKA
50 Oleszczuk Aleksandra 32 FINALISTKA
51 Porębska Aniela Łucja 32 FINALISTKA
52 Szoszkiewicz Julia 32 FINALISTKA
53 Szyguła Anna 32 FINALISTKA
54 Wesołowska Maria Helena 32 FINALISTKA
55 Chmielewska Roksana 31 FINALISTKA
56 Kozłowski Jan 31 FINALISTA
57 Madaj Zuzanna 31 FINALISTKA
58 Malawko Julia Joanna 31 FINALISTKA
59 Michalak Aleksandra 31 FINALISTKA
60 Regulska Natalia 31 FINALISTKA
61 Jamroziak Zuzanna Maria 30 FINALISTKA
62 Piros Aleksandra 30 FINALISTKA
63 Karbowski Krzysztof 29 FINALISTA
64 Kruk Oliwia 29 FINALISTKA
65 Pałubińska Adrianna 29 FINALISTKA
66 Żebrowska Natalia 29 FINALISTKA
67 Maciejuk Franciszek Dariusz 28 FINALISTA
68 Przeszło Olga 28 FINALISTKA
69 Florczak Olga 27 FINALISTKA
70 Kowalewski Krzysztof 26 FINALISTA
71 Lipińska Pola 26 FINALISTKA
72 Matusiak Sylwia 25 FINALISTKA
73 Bogdańska Amelia Weronika 24 FINALISTKA
74 Powązka Adam 23 FINALISTA
75 Mrozek Alicja 20 FINALISTKA
76 Sołtysiak Aleksandra 16 FINALISTKA
77 Kolanowska Edyta 15 FINALISTKA
78 Suwiński Mateusz 15 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe