WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 50
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Komornicka Marianna 49
2 Marciniak Zofia Anna 48
3 Pyl Alicja 48
4 Rowicki Mikołaj 48
5 Zdunek Maria Faustyna 48
6 Liwacz Rafał Mateusz 47
7 Wilińska Maria Anna 47
8 Biernacka Maria Aleksandra 46
9 Filipkowski Filip 46
10 Halbersztat Zofia 46
11 Jastrzębski Paweł Sergiusz 46
12 Kuc Klara 46
13 Nowakowska Agata Anna 46
14 Puciłowska Honorata Eleonora 46
15 Ryżko Anita 46
16 Strużyna Weronika 46
17 Włosek Alicja 46
18 Wyrzykowska Anna 46
19 Zadroga Zuzanna 46
20 Bayer Gabriela Małgorzata 45
21 Bednarska Maria Anna 45
22 Biedrzycka Karolina 45
23 Boesler Dominika Eryka 45
24 Borowiecka Dorota 45
25 Brzezińska Małgorzata 45
26 Dobrzańska Karolina 45
27 Dulęba Amelia Kamila 45
28 Głowaczewska Jagna 45
29 Kondrat Anna Maria 45
30 Matuszewska Maria Alicja 45
31 Mazurek Emilia 45
32 Naumczyk Patrycja Aneta 45
33 Nowakowska Joanna Ewa 45
34 Panasiuk Emma Dominika 45
35 Pietrzak Wiktoria Sara 45
36 Sikora Anita Tatiana 45
37 Skibniewska Barbara 45
38 Smagowska Aleksandra Maria 45
39 ¦winiarska Zuzanna 45
40 Titkow Antonina Franciszka 45
41 Tomaszuk Hanna 45
42 Wancerz Julia Weronika 45
43 Wi¶niowski Paweł 45
44 Wolińska Natalia 45
45 Ziomek Paulina 45
46 Dankiewicz Filip Jan 43
47 Kierenko Emilia 43
48 Kowalska Maria, Magdalena 43
49 Lepak Michał Jan 43
50 Wronka Maria Anna 43
51 Brudzyński Adam Miłosz 42
52 Podwojska Laura 42
53 Szałamacha Wiktoria Alicja 42
54 Zwierzchowska Małgorzata, Agnieszka 42
55 Jakubowska Oliwia 41
56 Popławska Pola 41
57 Rabarijoely Erwin Samuel 41
58 Walenciak Weronika Marcjanna 41
59 Witanowski Adrian 41
60 Guzńska Katarzyna 40
61 Kawalski Piotr 40
62 Kotwas Aleksandra Anna 40
63 Magalska Weronika 40
64 Odolczyk Gaja Oktawia 40
65 Skurzyńska Joanna Emilia 40
66 Smoleńska Maria 40
67 Harasimik Małgorzata Maria 39
68 Jankowska Małgorzata 39
69 Korba Melania Zofia 39
70 Nastaszyc Gabriela 39
71 Osińska Alicja 39
72 Pawłowicz Anna Jadwiga 39
73 Porębski Filip 39
74 Straczuk Zofia Anna 39
75 ¦migowska Alicja 39
76 Graczykowska Zuzanna 38
77 Majka Lena Maria 38
78 Babled Claudia 37
79 D±browska Amelia 37
80 Litwin Zofia Anna 37
81 Skowrońska Anna 37
82 Wesołowski Szymon Konrad 37
83 Hińcz Natalia 36
84 Kucharek Tymoteusz 36
85 Ramotowska Klaudia 35
86 Rzepka Maria 35
87 Kępa Maria Magdalena 33
88 Kwiatkowska Zuzanna 33
89 Niewielski Dominik 33
90 Bielecka Joanna Maria 30
91 Jankowska Justyna 29
92 Czerniak Mateusz 28
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018