WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 50

Lista po korekcie w dniu 18 marca 2019 r. Poprawiono błąd, który wystąpił przy wprowadzaniu punktacji u jednej z uczennic.
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Ciężka Julia Magdalena 48
2 Hibner Maciej Stefan 48
3 Kojer Bianka Zofia 48
4 Posadowska Dominika Anna 48
5 Jankowska Katarzyna 47
6 Kowalska Weronika 47
7 Lepczak Zuzanna 47
8 Posadzy Zuzanna Maja 47
9 Rogowska Alicja 47
10 Stanek Liliana Natalia 47
11 Staszewska Angelina 47
12 Strzelczyk Alicja Agnieszka 47
13 Trębacz Agata Katarzyna 47
14 Zawadka Hanna 47
15 Biarda Julia 46
16 Gonczaryk Zuzanna 46
17 Housh Adam Francis 46
18 Kita Filip 46
19 Kozieł Małgorzata 46
20 Krawczyk Gabriela Maria 46
21 Lomott Weronika 46
22 Zembowicz Zuzanna Wanda 46
23 Bernatek Monika Anna 45
24 Bieniaszewska Eliza 45
25 Błaszczak Antonina Joanna 45
26 Błażejewska Jolanta Małgorzata 45
27 Chaberek Olga 45
28 Ciesielska Aleksandra 45
29 Głaszczka Marta 45
30 Jarzębska Anna Gabriela 45
31 Marszałek Weronika Faustyna 45
32 Modzelewska Kamila 45
33 Mroczyńska Aleksandra 45
34 Ołdakowska Katarzyna Anna 45
35 Opała Zuzanna 45
36 Rostkowska Olga 45
37 Serdakowska Anna Julia 45
38 Stala Oliwia 45
39 Staniszewska Antonina 45
40 Walkiewicz Maja 45
41 Wyrzykowski Jan Krzysztof 45
42 Frączak Maria Ewa 44
43 Gąsiorowska Paulina Anna 44
44 Iwanowska Aniela 44
45 Kiełbasa Maciej 44
46 Kotarska Aleksandra Oliwia 44
47 Kowalewska Anna 44
48 Mazur Julia Helena 44
49 Mossakowski Jerzy Adam 44
50 Mularczyk Mateusz Sylwester 44
51 Smulska Antonina Teresa 44
52 Budzyńska Zuzanna Albertyna 43
53 Daubek Diana 43
54 Dąbrowska Karolina Agata 43
55 Karakula Liwia 43
56 Kowalska Alicja 43
57 Łapińska Aleksandra Julia 43
58 Matuszak Łucja Weronika 43
59 Osica Karolina Hanna 43
60 Podlacha Anna 43
61 Staniak Alicja 43
62 Urbaniak Maja 43
63 Więcek Aleksandra 43
64 Bandulet Zofia Katarzyna 42
65 Dziewulska Aleksandra 42
66 Grądzka Lidia 42
67 Klisowska Zofia 42
68 Kolak Barbara 42
69 Latos Barbara Julia 42
70 Lisowski Filip 42
71 Łuczak Gabriela 42
72 Nalewajska Gabriela 42
73 Pasek Maria Teresa 42
74 Szul Zuzanna Julia 42
75 Szurek Amelia 42
76 Adamska Iwona 41
77 Bogucka Nikola 41
78 Bogusławski Maciej 41
79 Hansdorfer Anna 41
80 Kostrzewa Weronika 41
81 Lipczyńska Patrycja 41
82 Marszałkiewicz Łucja 41
83 Retajczyk Anna Aleksandra 41
84 Sikorska Zuzanna 41
85 Sławomirska Julia Anna 41
86 Zaleska Barbara Olga 41
87 Białkowska Matylda 40
88 Gordon Róża 40
89 Kobylas Natalia, Gabriela 40
90 Piekarska Marta Patrycja 40
91 Skwirowska Maria, Elżbieta 40
92 Deskur Róża Maria 39
93 Dobija Aleksandra Ewa 39
94 Dobkowski Jan 39
95 Grzywacz Katarzyna 39
96 Jabłońska Dominika 39
97 Lesiak Alicja 39
98 Lubaś Emilia 39
99 Michalczyk Julia 39
100 Mrozik Zofia 39
101 Olsztyński Jan Andrzej 39
102 Sapryk Zofia Aleksandra 39
103 Bujnowska Gabriela 38
104 Chechłacz Julia Anna 38
105 Izdebska Dominika 38
106 Lichota Natalia 38
107 Misztal Zuzanna 38
108 Narloch Kaja 38
109 Pawłowska Klara Anna 38
110 Pons Zofia 38
111 Wejman Olga 38
112 Żebrowska Gabriela 38
113 Żebrowska Olga 38
114 Grajewska Julia Małgorzata 37
115 Rejman Julian 37
116 Glinka Katarzyna 36
117 Lubowiecka Patrycja Barbara 36
118 Łukaszewicz Aleksandra Gabriela 36
119 Wójcik Anna 36
120 Matysiak Zofia, Wanda 35
121 Andrusiuk Jagna Maria 34
122 Hagiemajer Martyna 34
123 Mroczkowska Hanna 34
124 Otręba Dawid 34
125 Jeskie Jakub 32
126 Połaska Dominika 32
127 Żurek Zofia Rozalia 32
128 Dunajewska Alicja 31
129 Łyszkowska Julia 31
130 Opęchowska Magdalena 31
131 Szmigiel-Bziukiewicz Sandra 28
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018