WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 60
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Rumowska Hanna 47
2 Brodala Inga Marta 46
3 Urbanowicz Milena Izebella 46
4 Majewska Olga Klementyna 45
5 Wojtkowski Maciej 45
6 Gałązka Liliana Gabriela 44
7 Kim Minji 44
8 Schneyder Hanna 43
9 Stadnik Julia 43
10 Florczyk Maria 42
11 Folwarczny Pola Helena 42
12 Haber Barbara Jagoda 42
13 Kot Mikołaj 42
14 Małachowska Marta 42
15 Piekarczyk Marcin Piotr 42
16 Bieńkowski Maksym Jacek 41
17 Grzybek Stanisław 41
18 Jabłońska Maja 41
19 Kosman Maks 41
20 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 41
21 Opryński Szymon Piotr 41
22 Garwoliński Tymoteusz 40
23 Niezgoda Julia 40
24 Nivette Aleksander Marcin 40
25 Saja Maciej 40
26 Zajdel Aleksander 40
27 Ciołek Karolina Aleksandra 39
28 Keane Julia Veronica 39
29 Piskorz Lena 39
30 Chróścielewska Hanna Daria 38
31 Feceneć Nina Helena 38
32 Fibak Nina Olga 38
33 Nowosielska Anna 38
34 Pszenicyn Michał 38
35 Romanski Krzysztof 38
36 Tencer Mikołaj 38
37 Aleksandrzak Maja Anna 37
38 Chojecka Małgorzata 37
39 Chołdzyńska Maria 37
40 Kosno Pola Alicja 37
41 Kruk Olga 37
42 Lepak Michał Jan 37
43 Olszewski Tomasz Jan 37
44 Ząbek Zuzanna 37
45 Busiło Szymon 36
46 Dziurzyński Maciej 36
47 Hajac Lucyna Agata 36
48 Kaliszewska Ewa 36
49 Zervakos Julia Anna 36
50 Bereś Zuzanna Ewa 35
51 Nowowiejska Liwia 35
52 Anderman Karol 34
53 Chełmicka Zofia Anna 34
54 Chojnowska Zuzanna Maria 34
55 Gniado Aleksandra Ewa 34
56 Kuc Klara 34
57 Litwin Natalia Joanna 34
58 Lubomirski Sebastian 34
59 Serafin Nadia Ewa 34
60 Stolarska Dobromiła Aleksandra 34
61 Chimicz Hanna Amelia 33
62 Chodorski Marcel 33
63 Fibakiewicz Oliwia 33
64 Goździk Tymoteusz Jan 33
65 Green Catherine Maria 33
66 Hinc Hanna Aleksandra 33
67 Kaluś Ewa Magdalena 33
68 Kiedryńska Alina Natalia 33
69 Skowrońska-Sieber Alexandra Dagmara 33
70 Woźnica Łukasz 33
71 Wójcik Aleksandra Maria 33
72 Asman Sonia 32
73 Berej Maja 32
74 Foster Natalie Teresa 32
75 Pawłowski Teodor Tomasz 32
76 Węcowski Maciej Michał 32
77 Wyrzykowska Anna 32
78 Brzezowska Alicja 31
79 Dziedzic Hanna 31
80 Gołębiewska Julia Natasza 31
81 Jabłońska Katarzyna Anna 31
82 Kurek Michał Marcin 31
83 Pers Marcelina 31
84 Dąbrowska Julia 30
85 Głowacka Amelia Agnieszka 30
86 Liwińska Iga Nina 30
87 Matyjasik Alicja Ligia 30
88 Owczarek Hanna Marta 30
89 Rusinowski Jędrzej Tomasz 30
90 Szymańska Iga Zofia 30
91 Burzyńska Nina Weronika 29
92 Pilaszkiewicz Anna 29
93 Poznańska Ada 28
94 Wolski Krzysztof Filip 27
95 Słomka Weronika Janina 26
96 Bodzan Zuzanna 24
97 Olczak Julia 24
98 Pruchnik Mateusz Stanisław 24
99 Szewczak Michał 24
100 Celik Oliwia Yasemin 22
101 Lipiecka Lena 22
102 Gierszewska Maja 21
103 Dziubiński Jakub 19
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018