WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 60
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Żebrowski Jakub 54
2 Cegłowski Nikodem 46
3 Housh Adam Francis 43
4 Szul Zuzanna Julia 43
5 Trynkus Erwin 43
6 Łuszczyk Kornel 42
7 Nowak Karolina Katarzyna 42
8 Domownik Anna Maja 40
9 Kiełczewska Julia Antonina 39
10 Kosman Marcin Jakub 38
11 Kowalska Alina Marta 37
12 Oramus Berenika 37
13 Wilkans Łucja Cecylia 37
14 Zemła Róża 37
15 Edmondson Leon Damazy 36
16 Franco-Adamiak Sofia 36
17 Żukowska Aleksandra Lena 36
18 Basa Julia Aleksandra 35
19 Kielarski Patryk Piotr 35
20 Kizińczuk Olga 35
21 Sobula Paulina Teresa 35
22 Adamska Iwona 34
23 Ciesielska Martyna 34
24 Cieślak Maria Jagoda 34
25 Giel Szymon Wojciech 34
26 Jaworska Magdalena 34
27 Knap Maciej Aleksander 34
28 Mokrzycka Natalia 34
29 Postrach Bernard Sylwester 34
30 Brański Grzegorz Marek 33
31 Chatfield Lilla 33
32 Cieślik Anna 33
33 Gąsiorowska Paulina Anna 33
34 Jędrzejewski Mikołaj 33
35 Kunica Aniela 33
36 Wrona Jakub 33
37 Zakolski Adam 33
38 Dubno Aleksandra Lara 32
39 Goc Ryszard 32
40 Horne Julia 32
41 Kowalewski Tymon 32
42 Łapicz Bartłomiej 32
43 Łopalewska Natasza Anna 32
44 Ogierman Franciszek Jan 32
45 Wasilewski Hubert Leszek 32
46 Wenzel Karol 32
47 Zielińska Aleksandra 32
48 Borycki Antoni 31
49 Ciuk Franciszek 31
50 Grzymała-Kazłowski Antoni 31
51 Linsey Lola 31
52 McGrath Aniela Aislinn 31
53 Raczkowska Ewa Maria 31
54 Staniak Alicja 31
55 Zasada Antoni 31
56 Żebrowska Marta 31
57 Dwyer Alexandra 30
58 Gierlach Wiktor, Aleksander 30
59 Ha Thuy Tien 30
60 Karczmarzyk Jakub 30
61 Majewski Filip Maksymilian 30
62 Sobków Hanna Sinead 30
63 Twardzisz Monika 30
64 Zakrzewski Jan Michal 30
65 Żochowski Grzegorz 30
66 Adamczewski Jeremi 29
67 Nowińska Matylda 29
68 Paprocka Aleksandra 29
69 Pszczółkowski Jakub 29
70 Rumskaite Gabija 29
71 Sawczyn Gabriela Anna 29
72 Staszewski Łukasz 29
73 Boguta Helena Maria 28
74 Drabińska Wiktoria Aleksandra 28
75 Florek Szymon Mariusz 28
76 Imms Izabela 28
77 Jancewicz Pola Magdalena 28
78 Knutson Sophia Marzena 28
79 Matuszkiewicz Maja 28
80 Messerli Susan 28
81 Mirska Dominika Maria 28
82 Nawrat Maksymilian Jakub 28
83 Ożarowska Małgorzata 28
84 Pallant Sophie Allison 28
85 Putts Adam David 28
86 Roccheggiani Alonso Elisa Marianna 28
87 Safiański Mikołaj Karol 28
88 Wasilewska Marta 28
89 Wojciechowska Zofia 28
90 Brzózek Aleksandra Katarzyna 27
91 Gołębikowska Matylda 27
92 Górska Julia 27
93 Grzyb Natalia 27
94 Ilba Bruno 27
95 Iwanicka Małgorzata Anna 27
96 Kabacińska Lidia 27
97 Klapa Jakub 27
98 Kobielak Karmen 27
99 Koziej Lilia Beata 27
100 Lasowy Sebastian Leon 27
101 Solarek Olga 27
102 Zdrojowa Maja 27
103 Baumgarten Monika 26
104 Białous Urszula 26
105 Demczuk Daniel 26
106 Dziekan Izabela Wiktoria 26
107 Frączak Maria Ewa 26
108 Gola Aleksandra Maria 26
109 Hibner Maciej Stefan 26
110 Husak Patryk 26
111 Kremer Helena Krystyna 26
112 Kukier Karolina Dominika 26
113 Kulikowski Michał Paweł 26
114 Parzyszek Jakub 26
115 Stawowski Mateusz Maciej 26
116 Tuczyński Mateusz 26
117 Verbruggen Amelie 26
118 Kupis Victoria 25
119 Modzelewski Maksymilian Janusz 25
120 Podkaminer-Ligaj Matylda 25
121 Przybyś Jakub 25
122 Fernandez-Orbitowski Daniel Eduardo 24
123 Fibakiewicz Natalia 24
124 Grabowski Oskar Krzysztof 24
125 Haber Wiktor 24
126 Krupniewski Hubert 24
127 Rosiński Igor 24
128 Solecka Hanna Maria 24
129 Westin Michał Eryk 24
130 Woźna Bogna Józefina 24
131 Boelman Abigail 23
132 Chaciński Michał 23
133 Dłużniewska Michalina 23
134 Grosman Zofia 23
135 Kucharska Maja Aniela 23
136 Nowak Aleksandra 23
137 Pasnikowski Mikołaj Jakub 23
138 Piechowicz Karolina 23
139 Rzepecka Oliwia 23
140 Tutro Joanna Julia 23
141 Wachowicz Wiktoria Patrycja 23
142 Wolińska Alicja Klaudia 23
143 Binder Jan 22
144 Ciesielska Alicja Zofia 22
145 Górecka Agata 22
146 Marcjasz Nina Daria 22
147 Nathan Daniel Christopher 22
148 Reszczyk Maja Magda 22
149 Słomski Jan Bożydar 22
150 Ukwenya Nadia 22
151 Wróblewski Filip 22
152 Zawłocka Lena 22
153 Bednarska Michalina 21
154 Czajkowska Aleksandra 21
155 Gauvin Antoni 21
156 Laszuk Agata 21
157 Sewruk Emilia 21
158 Siwek Antonina Helena 21
159 Charaziński Maksymilian Maciej 20
160 Faulkner Helena 20
161 Jarecki Oskar 20
162 Lęcznar Gabriela Katarzyna 20
163 Łomako Melania Józefina 20
164 Pawlak Stefan Michał 20
165 Wójcik Maciej 20
166 Kurowski Michał Piotr 19
167 Rusak Anna Małgorzata 19
168 Urbańska Julia Ewa 19
169 Słodownik Adam Julian 18
170 Szymański Hubert Mikołaj` 18
171 Wachowska Weronika 18
172 Janiszewska Alicja 17
173 Materna Pola Matylda 17
174 Wasik Justyna Karolina 17
175 Myśliwiec Weronika 16
176 Staniszewski Hubert 16
177 Solmiński Wiktor 15
178 Czajkowski Stanisław 14
179 Krawczyk Natalie Michelle 14
180 Ha Ngan Nguyen 11
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018