WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Kucała Zuzanna 38
2 Konopka Oliwia Julia 37
3 Masztalerz Jan 37
4 Twarowski Stefan 37
5 Ławińska Julia Anna 36
6 Galla Krzysztof 35
7 Czyżewski Eryk 34
8 Kosiorowska Wiktoria 34
9 Onopiuk Jakub Igor 34
10 Piotrowska Patrycja Maria 34
11 Prędota Bartosz Jakub 34
12 Wiak Iga Kinga 34
13 Ziomek Izabela 34
14 Kilian Maria Karolina 33
15 Mazur Gabriela Maria 33
16 Popko Helena Karolina 33
17 Popławska Pola 33
18 Skibniewska Barbara 33
19 Zieliński Michał 33
20 Tondera Julia Zuzanna 32
21 Utrata Barbara Zofia 32
22 Domińczak Maria Helena 31
23 Dziurda Aleksandra 31
24 Gradowska Pola Wiktoria 31
25 Padusińska Maja 31
26 Truszkowska Marta 31
27 Wojtyła Magdalena Wiktoria 31
28 Zienkiewicz Mateusz Jan 31
29 Cięciara Julia Magdalena 30
30 Ćwintal Rafał 30
31 Misztal Oliwier Dominik 29
32 Opadczuk Alicja 29
33 Pierzkała Katarzyna 29
34 Roguska Anna 29
35 Sikora Anita Tatiana 29
36 Urbanek Urszula Magdalena 29
37 Błońska Maja 28
38 de Raad Ida Helena 28
39 DroĽdziel Matylda Kaja 28
40 Gilgenast Magdalena 28
41 Nurkiewicz Aleksandra 28
42 Plewko Natalia 28
43 Turczynowicz Jan 27
44 Zaręba Kalina 27
45 Zegan Gabriela Nela 27
46 Ferenc Magdalena 26
47 Gdesz Julia 26
48 Klejman Aleksandra Bianka 26
49 Macała Antonina 26
50 Mysiakowska Agata 26
51 Piotrowska Klara Anna 25
52 Rutkowski Radosław Michał 25
53 ¦ródka Ewa 25
54 Włodarczyk Justyna 25
55 Bieńkowska Izabela Alicja 24
56 Obernikowicz Antoni 24
57 Sromek Emilia Teresa 24
58 Stępniewska Julia Anna 24
59 Strzelczyk Katarzyna Weronika 24
60 Wieczorek Wiktor 24
61 Z±bek Jagoda Martyna 22
62 Żabczyńska Karolina Katarzyna 22
63 Lipka Eryk 21
64 Łazuka Julia Patrycja 21
65 Marczak Julia 21
66 Marek Agata 21
67 Romanowska Magdalena Joanna 21
68 Staniewski Mikołaj Adam 21
69 Chłosta Zuzanna Joanna 19
70 Bolek Zuzanna 17
71 Kowalczyk Kacper 17
72 Str±k Natalia 17
73 Szymański Karol 17
74 Bielecka Joanna Maria 16
75 Ptaszyńska Karolina Zofia 15
76 Chrz±szczewski Miłosz 12
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018