WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Pluta Klara 37
2 Buzun Wojciech 36
3 Raczkowska Anna Beata 36
4 Szewczak Michał 36
5 Szewczak Remigiusz Jacek 36
6 Kucharek Tymoteusz 35
7 Witkowski Paweł Teodozy 35
8 Bareja Anna Klara 34
9 Charuba Cezary Filip 34
10 Grochowski Wiktor 34
11 Karczewski Konrad 34
12 Koryciński Dawid 34
13 Lasota Tomasz Artur 34
14 Rajpert Jeremi Jacek 34
15 Szymański Ksawery Karol 34
16 Wojciechowski Marcin 34
17 Gandziarowska Maria Zofia 33
18 Godzimirski Adam Wojciech 33
19 Karasek Zofia Małgorzata 33
20 Kingston Antoni Zbigniew 33
21 Palenik Krzysztof 33
22 Raban Jakub 33
23 Sochalski Bartosz Jan 33
24 Weremczuk Marcin 33
25 Winnicki Jakub 33
26 Białek Filip Owidiusz 32
27 Bobrownicki-Libchen Andrzej 32
28 Kalita Kacper 32
29 Kuczmarski Mikołaj Adam 32
30 Pietrzak Aleksander 32
31 Saja Maciej 32
32 Szuba Krzysztof Augustyn 32
33 Zawistowski Michał 32
34 Rogalska Katarzyna Anna 31
35 D±browa Kajetan Jan 31
36 Długokęcki Antoni Wojciech 31
37 Dulęba Amelia Kamila 31
38 Filipkowska Aleksandra 31
39 Frydrych Wiktor Gerard 31
40 Go¶ Helena 31
41 GoĽdzik Tymoteusz Jan 31
42 Jałocha Maciej 31
43 Jurkiewicz Ewelina 31
44 Moraczewski Maksymilian Jerzy 31
45 Nowakowski Mateusz Tomasz 31
46 Pawlukiewicz Zofia Anna 31
47 Pawlu¶ Artur Jerzy 31
48 Podbielski Bruno Ksawery 31
49 Powałka Natalia 31
50 Ujazdowski Maciej Jakub 31
51 Woronko Dominika 31
52 Wróbel Alicja 31
53 Wrzosek Edyta 31
54 Zapała Julia Faustyna 31
55 Filip Aleksandra 30
56 Gajewska Zofia Nela 30
57 Karwan Jan 30
58 Lech Barbara Wiktoria 30
59 Lechowicz Jarosław 30
60 Olczak Maria 30
61 Poruszek Konrad 30
62 Ruszkowski Michał 30
63 Tomaszewski Maksym 30
64 Kowalska Julia 29
65 Pieńkosz Paweł 29
66 Podgórski Mateusz Jan 29
67 Skibińska Anita Weronika 29
68 Wekwejt Patryk 29
69 Illinicz-Zeydel Karol Maria 28
70 Krasoń Dominika Anna 28
71 Lodziński Aleksander Jakub 28
72 Namysłowska Jagoda 28
73 Rogala Kinga Maria 28
74 Smoleńska Maria 28
75 ¦lepowrońska Natalia 28
76 Waraszkiewicz Maja Stanisława 28
77 B±czek Zuzanna 27
78 Kuczera Paulina 27
79 Kwiecień Stanisław 27
80 Mencel Iga Weronika 27
81 Orłowska Magdalena 27
82 Rusinkiewicz Gabriela Elżbieta 27
83 Wojnarowski Bartosz Dawid 27
84 Zalewski Maciej Rafał 27
85 Chudyba Karol Andrzej 26
86 Derlacz Zuzanna 26
87 Humienny Gabriela 26
88 Sobieszczuk Kaja Anna 26
89 Szewczak Jakub 26
90 Jakuczun Jagoda Helena 25
91 Lisiecka Amelia 25
92 Nol Dominik 25
93 Nowak Piotr Mikołaj 24
94 Oleksy Piotr 24
95 Włoszek Szymon 24
96 Chałotowska Maria Ewa 21
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018