WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 20
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Bajorek Anna Weronika 20
2 Dawidowska Marta Zyta 20
3 Kucharek Tymoteusz 20
4 Nguyen Tue Anh 20
5 Opalski Jan Jakub 20
6 Pielasa Paweł Karol 20
7 Słowikowski Jakub 20
8 Stawarz Michał Marek 20
9 Stopka Marcin Łukasz 20
10 Bobowicz Kacper 19
11 Czaplicki Krzysztof Ksawery 19
12 Długokęcki Antoni Wojciech 19
13 Gębu¶ Ignacy Alfred 19
14 Jopa Aleksandra 19
15 Knyspel Jan Józef 19
16 Kotarba Szymon Grzegorz 19
17 Wojtuszkiewicz Artur Jan 19
18 Chwiałkowski Marcel Jerzy 18
19 Gwiazda Franciszek 18
20 Jędrzejewski Daniel 18
21 Kolipiński Jan Krzysztof 18
22 Kulig Helena Maria 18
23 Muszyński Miłosz 18
24 Niewadzi Szymon 18
25 Papiernik Urszula 18
26 Piórkowska Anna 18
27 Ratyński Dawid 18
28 Rozkosz Wiktoria Marta 18
29 Sarnowski Szymon 18
30 Skiba Łukasz 18
31 Szostakiewicz Bartosz 18
32 Vu Linh Tra 18
33 Walczak Stanisław 18
34 Weremczuk Marcin 18
35 Wójcik Aleksandra Agata 18
36 Wyborski Krzysztof Piotr 18
37 Zbysiński Marek 18
38 Naskręcki Adam Łukasz 17
39 Paziewska Anna 17
40 Strzeszyński Jan 17
41 Wi¶niewski Maciej Zygmunt 17
42 Żak Zofia 17
43 Do Dinh Tap 16
44 Karandys Mateusz 16
45 KaĽmierczak Michał 16
46 Krawczyk Agata 16
47 Majewska Olga Klementyna 16
48 Mazuro Maciej Michał 16
49 Staniewski Mikołaj Adam 16
50 Struzik Stanisław 16
51 Tłaczała Kornel Stanisław 16
52 Zajdel Aleksander Tomasz 16
53 Broda Michał Antoni 15
54 Dalewski Iwo 15
55 Grabowski Gabriel 15
56 Iwan Jakub Stanisław 15
57 Krupa Michał 15
58 Okrojek Bogumiła Marta 15
59 Piasecki Patryk Michał 15
60 Tutaj Rafał 15
61 Wachnicka Paulina Marianna 15
62 Fila Piotr Konrad 14
63 Mashchenko Anastasiia 14
64 Rybska Dominika Anna 14
65 Sobociński Hubert Marcin 14
66 Tyszecki Piotr 14
67 Kosowski Mateusz 13
68 Olszewski Wojciech 13
69 Predel Szymon Grzegorz 13
70 Rusinek Hanna Małgorzata 13
71 Sadlej Michał Jakub 13
72 Lech Agnieszka 12
73 Rutkowska Anna 12
74 Tatar Remigiusz Andrzej 12
75 Wesołowski Szymon Konrad 12
76 Żujewska Natalia 12
77 Bojanowski Michał Jakub 11
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018