WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 20
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Buchalski Antoni Piotr 20
2 Cudny Mikołaj Adam 20
3 Dąbrowska Maria Weronika 20
4 Karpiejczyk Stanisław Marcin 20
5 Karwowski Maciej 20
6 Mai Hai An 20
7 Matuszewski Jędrzej Jakub 20
8 Paśnikowski Mikołaj Jakub 20
9 Rak Jacek 20
10 Szczerbińska Hanna Sara 20
11 Wąsiewicz Jerzy Edmund 20
12 Wójcik Maciej 20
13 Bereza Jakub 19
14 Czosnek Julia 19
15 Dąbrowski Krzysztof 19
16 Jeznacka Iga Marta 19
17 Kosiarski Piotr Andrzej 19
18 Kreczmański Franciszek Sergiusz 19
19 Kryczka Barbara 19
20 Mamcarz Nina Bogumiła 19
21 Pielasa Julia Weronika 19
22 Szwyngel Jan Zygmunt 19
23 Zając Jan Krzysztof 19
24 Adamowska Zofia Magdalena 18
25 Bargieł Izabela 18
26 Bednarczuk Jaśmina 18
27 Cieślak Oliwia 18
28 Cieślikowski Igor Mateusz 18
29 Ignaciuk Maciej 18
30 Kula Bernard Józef 18
31 Leleń Stanisław 18
32 Mierzanowska Weronika 18
33 Myśliwiec Weronika 18
34 Sawicki Mateusz 18
35 Skok Tomasz 18
36 Smółko Anna 18
37 Spurtacz Daniela Danuta 18
38 Szempliński Jerzy Tomasz 18
39 Wasilewski Hubert 18
40 Czernik Emanuel 17
41 Gąsiorowska Paulina Anna 17
42 Górczyński Wojciech 17
43 Gwiazda Jan 17
44 Janowski Jakub 17
45 Kopyt Filip 17
46 Lisowski Filip 17
47 Lubczyński Maciej Piotr 17
48 Mieszkowski Paweł 17
49 Nguyen Paulina 17
50 Pawlak Adam Janusz 17
51 Rakowski Mateusz 17
52 Ramsza Kajetan Paweł 17
53 Sidorczuk Paweł 17
54 Soboński Robert 17
55 Strzałek Szymon 17
56 Szczurek Adela Ewa 17
57 Świerczewski Stefan Jan 17
58 Trynkus Erwin 17
59 Chacińska Oliwia 16
60 Cieślikowski Emil Stanisław 16
61 Cuper Maciej Paweł 16
62 Daniluk Marta 16
63 Daubek Diana 16
64 Ha Thuy Tien 16
65 Hulbój Magdalena Maria 16
66 Jemielity Bartosz 16
67 Karcz Jan Stefan 16
68 Kasprzak Mateusz 16
69 Konon Helena Maria 16
70 Łojek Bartosz Jakub 16
71 Małecki Krystian 16
72 Mokrzycki Maciej Aleksander 16
73 Rak Michał 16
74 Sienicki Radosław 16
75 Uziembło Jan 16
76 Wrzosek Franciszek 16
77 Adamska Iwona 15
78 Balcer Aurelia Róża 15
79 Baum Jonasz Mateusz 15
80 Biziel Katarzyna 15
81 Bulge Maciej Marcel 15
82 Dąbkowski Kacper 15
83 Domurat Michał 15
84 Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 15
85 Gryc Olaf 15
86 Izdebski Jakub 15
87 Jastrzębski Paweł 15
88 Jędrzejewski Michał 15
89 Juchimiuk Natalia 15
90 Knutson Sophia Marzena 15
91 Kondraciuk Natalia 15
92 Kopyś Anna 15
93 Kubalski Piotr Franciszek 15
94 Lada Stanisław Paweł 15
95 Lejkowski Mikołaj 15
96 Lorenc Jan Jarosław 15
97 Matyjek Hoa Thuy Tien Monika 15
98 Matyjek Bartosz Robert 15
99 Mączka Bartosz 15
100 Nowacki Wojciech Artur 15
101 Nowocień Paweł Hubert 15
102 Rydzewska Weronika 15
103 Siewko Piotr Rafał 15
104 Stachelek Adam Jakub 15
105 Staszkiewicz Igor 15
106 Wawszczak Kamil 15
107 Wietrzykowski Leszek Wojciech 15
108 Wiśniewska Karoilna 15
109 Zakrzewski Eryk 15
110 Bernaś Grzegorz Zygmunt 14
111 Bielak Szymon 14
112 Bieniek Piotr Adam 14
113 Budzik Kaja Agnieszka 14
114 Butryn Ireneusz 14
115 Chlewicka Kalina Maria 14
116 Fenik Jadwiga 14
117 Jezierski- Tratkiewicz Dominik 14
118 Kallus Filip Adrian 14
119 Karakula Liwia 14
120 Kąkol Kacper 14
121 Korytkowska Julia 14
122 Kotala Wiktor 14
123 Kustra Nikodem 14
124 Kutowska Zuzanna 14
125 Kwiatkowski Miłosz 14
126 Marcjasz Nina Daria 14
127 Mikulski Eryk Tomasz 14
128 Nieborek Michał Piotr 14
129 Pawlak Stanisław 14
130 Rzewuski Adam Ignacy 14
131 Stanek Liliana Natalia 14
132 Sztobryn Jakub 14
133 Tuczyński Mateusz 14
134 Bogusz Maria Elżbieta 13
135 Borowska Katarzyna 13
136 Gałązka Konrad 13
137 Giżewska Katarzyna 13
138 Hyska Jeremi Michał 13
139 Jażdżyk Michał 13
140 Kietlińska Zofia Maria 13
141 Maćkowiak Szymon 13
142 Michałek Mikołaj 13
143 Miszczak Jakub Dariusz 13
144 Napieralski Michał Jan 13
145 Piwowarski Tymon Olaf 13
146 Pyda Rafał 13
147 Surgał Andrzej 13
148 Tsitavets Vladzislav 13
149 Witkowski Kajetan Bonawentura 13
150 Zentara Mateusz 13
151 Deperas Maria Anna 12
152 Derba Mateusz 12
153 Iwanowski Paweł 12
154 Jędrzejczak Aleksandra 12
155 Kuśmierowska Zofia Róża 12
156 Sołdek Marcin 12
157 Szlachetka Filip 12
158 Szymański Hubert Mikołaj 12
159 Świecka Urszula Barbara 12
160 Adamiak Hubert Bogdan 11
161 Drozd Igor Stanisław 11
162 Koryczan Agnieszka Natalia 11
163 Labiński Jerzy Wojciech 11
164 Możański Jan 11
165 Mroczek Jakub 11
166 Oraczewski Wiktor 11
167 Pietrusiak Krzysztof Jan 11
168 Prasol Wiktor Michał 11
169 Sikora Zuzanna 11
170 Boguta Helena Maria 10
171 Ciurzyńska Ewa Maria 10
172 Eksterowicz Natalia 10
173 Góźdź Dawid 10
174 Maciak Mateusz Piotr 10
175 Nasternak Antoni Jan 10
176 Naszkowski Tomasz 10
177 Turkiewicz Marta Weronika 10
178 Wolańska Sylwia 10
179 Lasota Rafał 9
180 Mysiewicz Michał 9
181 Różewska Weronika 9
182 Skawiński Szymon 9
183 Adamczyk Michał 8
184 Wolińska Dorota Amelia 8
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018