WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 70
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Gadzała Jan 67
2 Szewczak Michał 67
3 Antas Szymon Makary 66
4 Brochocki Mateusz 66
5 Grzębski Filip 66
6 Kingston Antoni Zbigniew 66
7 Martynowski Mateusz 66
8 Szabłowski Marcel Baniamin 66
9 Kowalska Małgorzata Elżbieta 65
10 Łukasik Mateusz Jakub 65
11 Skład Krzysztof Saturnin 65
12 Karczewski Konrad 64
13 Kozaczyński Piotr Tadeusz 64
14 Kusiak Stanisław Artur 64
15 Michalak Błażej 64
16 Rajpert Jeremi Jacek 64
17 Sławiński Karol Hugo 64
18 Beta Radosław 63
19 Bocianowski Szymon Robert 63
20 Grabowski Józef Marek 63
21 Klimaszewska Anna Konstancja 63
22 Kozłowski Piotr 63
23 Luft Adam Paweł 63
24 Łuka Ignacy 63
25 Mazur Jan Maria 63
26 Mazuruk Maciej 63
27 Modzelewski Karol 63
28 Nowohoński Karol Maciej 63
29 Paszta Jagoda, Hanna 63
30 Piątkowski Fryderyk 63
31 Raczkowski Jan Marian 63
32 Sikorski Marcin Jerzy 63
33 Walczak Kamil Jason 63
34 Warcaba Natalia 63
35 Zowczak Franciszek Michał 63
36 Zych Franciszek 63
37 Źrebiec Franciszek 63
38 Kłopotek Michał Sebastian 62
39 Korczak Paweł 62
40 Krauze Krzysztof 62
41 Krop Bartosz 62
42 Nowak Maciej 62
43 Pergół Kacper Igor 62
44 Strąk Jakub Maciej 62
45 Sumara Maksymilian 62
46 Szulga Jan 62
47 Warska Amelia Sylwia 62
48 Wasielewska Maja 62
49 Jankowski Antoni Józef 61
50 Kłosiński Konrad 61
51 Kopyt Michał 61
52 Król Maciej Atanazy 61
53 Kucharek Tymoteusz 61
54 Pawlus Paweł Piotr 61
55 Pietrzak Krzysztof Jan 61
56 Piotrowska Nina Weronika 61
57 Piotrzkiewicz Piotr Marcin 61
58 Rowicki Mikołaj 61
59 Rybarczyk Bartosz Kamil 61
60 Tułodziecki Stanisław, Oskar 61
61 Walewski Artur 61
62 Więch Bartłomiej 61
63 Wojciechowski Stanisław 61
64 Czarnowski Michał 60
65 Izdebski Krzysztof 60
66 Jaworski Piotr 60
67 Knyspel Jan Józef 60
68 Muszel Łucja Anna 60
69 Skoratko Mateusz Krystian 60
70 Słowik Julia Patrycja 60
71 Tarnawski Stanisław Marcin 60
72 Wieczorek Bartosz 60
73 Witkowski Jan Franciszek 60
74 Wojciechowski Marcin 60
75 Zagożdżon Laura Aleksandra 60
76 Chazan Mateusz 59
77 Domińczak Marcin Robert 59
78 Drapata Anastazja 59
79 Lipińska Julia 59
80 Macikowski Szymon, Maciej 59
81 Mikołajczyk Jakub Witold 59
82 Miśkowicz Kuba 59
83 Naftyński Igor Michał 59
84 Nowocień Rafał 59
85 Rowiński Tomasz 59
86 Stańko Kalina Klara 59
87 Araśniewicz Artur 58
88 Buczma Aleksandra 58
89 Gajda Marcin 58
90 Handzelewicz Wiktor Jan 58
91 Kuczyńska Julia 58
92 Łuba Kamil 58
93 Łyszkowski Maciej Michał 58
94 Patyra Ludwik 58
95 Płatek Albert 58
96 Rudnicki Michał 58
97 Skaliński Marcin 58
98 Szewczuk Mikołaj Rafał 58
99 Weitz Katarzyna Magdalena 58
100 Wiśniewski Krzysztof Witold 58
101 Zamoyski Stanisław Bruno 58
102 Zdon Tomasz 58
103 Korzeniewska Gabriela Joanna 57
104 Krupa Justyna Anna 57
105 Ossoliński Ziemowit Łukasz 57
106 Pak Glieb 57
107 Buliński Norbert 56
108 Malicki Mateusz 56
109 Orlińska Anna 56
110 Skonieczny Bartosz Filip 56
111 Skowrońska Anna 56
112 Skrzypczak Artur Wiktor 56
113 Terlecki Maciej Wojciech 56
114 Ujazdowski Maciej 56
115 Bednarski Kacper Franciszek 55
116 Dybalski Michał Janusz 55
117 Grzelak Antoni 55
118 Kaproń Jakub Mikołaj 55
119 Kwaśniak Antoni Paweł 55
120 Makos Aleksander Tomasz 55
121 Missala Maciej Mateusz 55
122 Pierzycki Mikołaj Bartłomiej 55
123 Rabarijoely Erwin Samuel 55
124 Dybowski Antoni Stanisław 54
125 Kuziora Oskar 54
126 Lisowski Kacper 54
127 Majchrzak Łukasz 54
128 Mięgoć Anna 54
129 Obrębski Filip 54
130 Pawlik Karolina Anna 54
131 Rembiszewska Julia 54
132 Symonowicz Michał 54
133 Wojnicki Adam 54
134 Boczek Kuba Antoni 53
135 Jodłowski Jakub Grzegorz 53
136 Skalski Filip Michał 53
137 Sumińska Łucja 53
138 Wierzbicka Anna Wiktoria 53
139 Zioło Maciej 53
140 Demianiuk Maksymilian 52
141 Hyrycz Wiktoria 52
142 Kwaśniak Agata Oliwia 52
143 Mianowski Antoni 52
144 Obidziński Michał 52
145 Piklikiewicz Allan Henryk 52
146 Ruciński Mateusz 52
147 Chłosta Krzysztof 51
148 Chojka Jakub 51
149 Derlacz Zuzanna 51
150 Kurek Aleksander Marcin 51
151 Lewandowski Antoni 51
152 Ostrowski Mateusz 51
153 Wernicki Mateusz 51
154 Wylotek Arkadiusz Janusz 51
155 Kicior Maciej Antoni 50
156 Pacholak Filip 50
157 Stawiarski Aleksander 50
158 Lechowicz Piotr 49
159 Wendt Justyna 49
160 Dąbkowski Radosław 48
161 Derda Jacek Jan 47
162 Lipski Maciej 47
163 Szczerbicki Wiktor Kazimierz 47
164 Chojnacka Agata 46
165 Miłoszewski Kacper 46
166 Gałczyński Piotr Dariusz 45
167 Koźniewski Adam Krzysztof 45
168 Łyczek Kamil 45
169 Pac Damian 45
170 Gawłowicz Adrian 42
171 Mierzejewski Błażej 40
172 Konecki Jakub 39
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018