WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

GIMNAZJA



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Kopciuch Weronika Olga 39
2 Ochocka Julia 39
3 Twarowski Stefan 38
4 Kodym Anna 37
5 Szpak Maciej 37
6 Zhong Fangmo 37
7 Haponiuk Wojciech Piotr 36
8 Kuba Krzysztof Piotr 36
9 Dziubak Jan Władysław 35
10 Jurczak Jakub Krzysztof 35
11 Jegier Agnieszka 34
12 Tolsdorf Marek 34
13 Bartel Adam Marcin 33
14 Illinicz-Zeydel Karol Maria 33
15 Tondera Julia Zuzanna 33
16 Cembrowski Krzysztof Franciszek 32
17 Mashchenko Anastasiia 32
18 Mazuruk Maciej 32
19 Smolarek Karina 32
20 Srokosz Kaja Magdalena 32
21 Świerk Nina 32
22 Świeżak Marta Maria 32
23 Wyborski Krzysztof Piotr 32
24 Bugajska Julia 31
25 Erdman Jan Michał 31
26 Hetman Nina 31
27 Kwiatek Kacper 31
28 Lipska Maja Aleksandra 31
29 Obiudo Sandra Chisom 31
30 Opalski Jan Jakub 31
31 Skrzynecka Katarzyna 31
32 Sobczak Jan 31
33 Cedro Katarzyna Aleksandra 30
34 Jaros Aleksander 30
35 Kacperska Marta Barbara 30
36 Majkusiak Aleksandra Maria 30
37 Prokop Tomasz 30
38 Rębielewska Zofia Agnieszka 30
39 Rutkowska Natalia Ewa 30
40 Rybska Dominika Anna 30
41 Zabłoński Rafał Tobiasz 30
42 Beisert Maria Alina 29
43 Kaczmarczyk Ryszard Lech 29
44 Krupa Kamila Maria 29
45 Malczewski Jakub 29
46 Oleszczuk Piotr 29
47 Owczarek Anna Maria 29
48 Staniewski Mikołaj Adam 29
49 Tomasik Jan Marcin 29
50 Wnętrzewska Linda 29
51 Bayer Gabriela Małgorzata 28
52 Dziurda Aleksandra 28
53 Gil Dawid Filip 28
54 Iwan Jakub Stanisław 28
55 Misztal Oliwier Dominik 28
56 Niewadzi Szymon 28
57 Pielasa Paweł Karol 28
58 Simonowicz Natalia Elżbieta 28
59 Ujma Gabriela Weronika 28
60 Garbowski Mikołaj 27
61 Godlewska Kamila 27
62 Grzelak Jan Tomasz 27
63 Hryniewicka Hanna Marta 27
64 Kolbuszewska Izabela Julia 27
65 Neumann Jan 27
66 Hołońska Gabriela Maria 26
67 Trentowski Oktawian 26
68 Wachnicka Paulina Marianna 26
69 Wendt Aleksander Leon 26
70 Bobowicz Kacper 25
71 Bujakowski Krzysztof Jan 25
72 Knyszewski Franciszek Jan 25
73 Kozłowska Berenika Anna 25
74 Kulągowski Piotr Grzegorz 25
75 Kwiatkowska Maria 25
76 Nowicki Michał 25
77 Radomski Stanisław 25
78 Kucharski Rafał 24
79 Piątkowski Fryderyk 24
80 Plechawska Klara 24
81 Słupecka Maja 24
82 Żochowski Jakub Piotr 24
83 Bojanowski Michał Jakub 23
84 Cieszyński Marcin 23
85 Gałązka Hubert 23
86 Górski Łukasz Andrzej 23
87 Gryz Maciej 23
88 Klukowski Jakub Michał 23
89 Nowakowski Maksymilian 23
90 Tracz Maciej 23
91 Zdun Bartosz 23
92 Błędowski Piotr 22
93 Bujakowski Rufin 22
94 Ciepły Patrycja 22
95 Kalista Amelia Anna 22
96 Kulpa Natalia Krystyna 22
97 Magnuszewski Paweł Aleksander 22
98 Morawska Dominika Maria 22
99 Brzostek Jan 21
100 Gosk Agata 21
101 Górczyński Mikołaj 21
102 Gralewski Adam Piotr 21
103 Lech Franciszek 21
104 Ostrowski Sebastian 21
105 Romanowska Magdalena Joanna 21
106 Borowski Mateusz 20
107 Michalski Franciszek Czesław 20
108 Seta Aleksandra Ewa 20
109 Winczewska Karolina Marta 20
110 Dąbrowski Paweł 19
111 Piątkowski Damian 19
112 Drwięga Emil 18
113 Baszkiewicz Karolina Dorota 17
114 Marat Mateusz Marcin 17
115 Mosionek Miłosz Kamil 17
116 Gasza Aniela 16
117 Popławski Igor Tadeusz 16
118 Woronko Dominika 15
119 Woźnicka Jagoda 13
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018