WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWE



Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie wojewódzkim - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
1 Jackl Ignacy Franciszek 37
2 Multan Maciej 35
3 Schubert Alicja Barbara 35
4 Mroczek Jakub 34
5 Strejczek Justyna 33
6 Żołek Oliwia 33
7 Krzywda Kacper 32
8 Cieszanowski Paweł 31
9 Michalak Krzysztof Michał 31
10 Rejman Julian 31
11 Skop Patryk 31
12 Trochimiak Kamil Artur 31
13 Cieszyński Michał 30
14 Hołdakowska Joanna Marta 30
15 Ignaciuk Maciej 30
16 Klonowski Wiktor 30
17 Pikuła Aleksandra, Magdalena 30
18 Stankiewicz Ksawery 30
19 Wasilewski Hubert Leszek 30
20 Drozd Igor Stanisław 29
21 Jędrusik Adam 29
22 Kacprzak Karol 29
23 Koska Filip Tomasz 29
24 Kosmalski Krzysztof Jan 29
25 Operacz Weronika 29
26 Olendska Lena Maria 28
27 Ruta Maksymilian 28
28 Smoleński Olaf 28
29 Wajrak Weronika 28
30 Warkocki Jakub Stanisław 28
31 Adamczuk Grzegorz 27
32 Izdebski Jakub 27
33 Karpiejczyk Stanisław Marcin 27
34 Kucharski Dominik Konrad 27
35 Lis Adrian Iwo 27
36 Łucyn Julia Justyna 27
37 Reichel Maciej Jakub 27
38 Szymański Hubert Mikołaj` 27
39 ¦więtoń Michał 27
40 Majewska Anna Renata 26
41 Minkiewicz Maja Marcelina 26
42 Stolarczyk Piotr 26
43 Szwyngel Jan Zygmunt 26
44 Bednarczyk Blanka 25
45 Mysłek Zuzanna 25
46 Pińkowska Julia 25
47 Główka Aleksandra 24
48 Kwiatkowski Jan Mateusz 24
49 Mizera Jan 24
50 Toroszewski Jakub Maurycy 24
51 Turkiewicz Marta Weronika 24
52 Wójcik Bartosz 24
53 Górczyński Wojciech 23
54 Gut Szymon Robert 23
55 Partyka Emilia 23
56 Szempliński Jerzy Tomasz 23
57 Wyszomierska Zofia 23
58 B±k Antonina 22
59 Kłos Piotr 22
60 Lasowy Sebastian Leon 22
61 Maros-Turek Stanisław 22
62 Ba¶ Fryderyk Maciej 21
63 Kozik Maciej 21
64 Miotła Aleksandra 21
65 Stępień Krzysztof 21
66 Zawalska Olga 21
67 Marzec Magdalena 20
68 Ożarowska Małgorzata 20
69 Witan Patryk 20
70 Zakolski Adam 20
71 Ciesielska Alicja Zofia 19
72 Iwanicka Małgorzata Anna 19
73 Karakula Liwia 18
74 Sołdek Marcin 18
75 Urbankowski Aleksander 18
76 Żukowska Aleksandra Lena 18
77 Burtyn Ireneusz 17
78 Marszałkiewicz Łucja 17
79 Sadkowski Jan Wojciech 17
80 ¦liwowska Nina Katarzyna 17
81 Wójcik Maciej 17
82 Ba¶ciuk Martyna 16
83 Broda Piotr 16
84 Makowska Melania 14
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018